Моля да подпишете...

incessantforce

New Member
Здравейте УебМастъри и Хакери.. :wink:
Ще ви помоля да подпишете ТАЗИ петиция.Линка е в зелено.Вижда се в долната част.Става дума за ужясяващите неща, които правят китайците, и другите азиатски страни.Прочетох доста неща от материалите и направо се отвратих и още повече при мисълта, че и Аз имам Санбернар..Ще ви бъда благодарен и то много ако подпишете. ;)
 
От: Моля да подпишете...

[FONT=Helvetica,Arial][SIZE=+6]5956 Signatures Total[/SIZE][/FONT]
 
От: Моля да подпишете...

Дам, ние България си я оправихме, че тръгнахме да се занимаваме с китайците. Че и как се държат с домашните си любимци. Малиии....
 
От: Моля да подпишете...

[FONT=Helvetica,Arial][SIZE=+6]5961 Signatures Total
[/SIZE][/FONT]Абе тези ги отглеждат като прасета....[FONT=Helvetica,Arial][SIZE=+6]
[/SIZE][/FONT]
 
От: Моля да подпишете...

какво се очаква да стане ?
 
От: Моля да подпишете...

Извинявам се че ви убивам ентусиазма, ама нали знаете че абсолютно на никого не му пука за тази петиция... не виждам защо само да си давам личната информация насам натам ...
 
От: Моля да подпишете...

Ами една от целите на петицията е просто да се спре износа на кучета към Азиатските страни.Благодаря на тези, които са я подписали. ;)
 
От: Моля да подпишете...

Би ли ми обяснил как точно тази петиция ще спре износа? Ще отидете при някого и ще му връчите списък със 10000 имена и имейл адреси... Мога да направя списък със 100000 имена и имейл адреси, които да са истински използвайки fakenamegenerator.com ... не знам според мен няма смисъл, единствено хартиените подписки могат да свършват работа и блокирането на някой главен път по маршрута... извинявам се че съм толкова груб, но съм реалист...
 
От: Моля да подпишете...

Що пък да се спира износа ? Щом на хората им харесва (явно...), законно е и си плащат - к'ъв е проблема ?
 
От: Моля да подпишете...

масовата консумация на ВСИЧКО (включително и да домашни любимци) е причината за масовото им производство.

Пазар..
едно време е имало и пазар на хора.
то и сега има де..

всички извращения по света са причинени от юзърската необходимост да консумират и ебат

simple as ass
 
От: Моля да подпишете...

В случая човека има някаква порода куче.. и пуска петиции за гласуване..
но е искал породисто куче вместо да си гледа взето от улицата.

после породистите кучета ебат уличните кучета и уличните кучета стават много.. и идват други проблеми... и т.н. и т.н. всичко е свързано..

тъй че пич.. подписвай там... аз бих подписал..
ама ако нося палта от драни живи животни (палтата се правят от животни, които се дерат живи) едва ли ще пусна петиция "Спасете животните"
 
От: Моля да подпишете...

е хубаво , ще я подпишем ама какво ще се промени ..
 
От: Моля да подпишете...

Ее, но и не пречи да опитаме да направим нещо нали?Аз лично палта не нося от драни животни или каквото е там.Просто в нас имам 3 кучета и малко или много съм така да се каже "пристрастен" явно и това ме прави по-заинтересован от някои.Все пак мерси. ;)
 
От: Моля да подпишете...

ако искаш да направиш нещо спри да консумираш домашни животни.
подписа ти няма да помогне с нищо.
 
От: От: Моля да подпишете...

е хубаво , ще я подпишем ама какво ще се промени ..

Ти ако я подпишеш аз ти обещавам, че няма да ям кучета цял живот! :)
 
От: От: От: Моля да подпишете...

Ти ако я подпишеш аз ти обещавам, че няма да ям кучета цял живот! :)
Ти къф си е и кучета си ял нз за тебе
ама тези китайци азиатци ли кви са.. са ебахти педалите.. такива хубави кучета пък те ги ядът явно защото се доближават до размерите на прасетата, но все пак това трябва да се спре някак си...
 
От: Моля да подпишете...

На село имаме прасенце :( подпишете една петиция за да спрът да ги колят
Много ги обичам и не искам да продават бахур в магазините
 

Горе