Моля за експертен съвет

Здравейте!

Преди време реших да се занимавам с афф маркетинг(както може да помните от форума и дискусиите). Регистрирах си домейнче, написах няколко статии, отделих му време, даже малко и събмитвах по дирс... но... Покрай университета и други проекти (не се занимавам само с уеб) буквално нямам никакво време. Сайтът е extreme-burn-fat [.]com, мислите ли, че има смисъл колкото и трудно да ми е да го дообработя? Питам от гледна точка на това дали самото начало е било добре и дали си струва по-нататъчна разработка? Благодаря на отзовалите си!
 
От: Моля за експертен съвет

Ами трябва да отделяш не малко време за да излезе нещо не конкретно от твоя сайт, а от който и да е било. Ако ти мислиш, че има смисъл значи има смисъл. Недей да питаш хората наляво надясно такива неща - те не могат да ти дадат отговор на нещо на което ти самия трябва да си кажеш "Да - правя го!" или "не, не го правя".

И един съвет от мен - направи си още проекти, недей да се надяваш на само един, защото всичко става. И ако нещата не стават не се отказвай ами търси начини да започнат да стават.

Здравейте!

Преди време реших да се занимавам с афф маркетинг(както може да помните от форума и дискусиите). Регистрирах си домейнче, написах няколко статии, отделих му време, даже малко и събмитвах по дирс... но... Покрай университета и други проекти (не се занимавам само с уеб) буквално нямам никакво време. Сайтът е extreme-burn-fat [.]com, мислите ли, че има смисъл колкото и трудно да ми е да го дообработя? Питам от гледна точка на това дали самото начало е било добре и дали си струва по-нататъчна разработка? Благодаря на отзовалите си!
 
От: Моля за експертен съвет

Ако се абстрахираме от високопарни фрази, нещата опират до елементарни сметки. Нито ти се занимава, нито ти е интересен, нито ти е песен...

Нямаш време за домейн, който сам по себе си (като име) не е особена трошачка, а нишата "fat" е пренатоварена.

Т.е. го товариш до 600 уникални макс на ден (това по тези ключови са си грубо долар дневно), 300 гущера годишно избиват хостинга и дори капе отгоре. Ако те мързи с един, ръгаш лоши съседи за всенародно веселие.. колкото повече, толкова повече, Мечо Пух.
Мижаво зелено, разбира се, ама па не си даваш и зор.
 
От: Моля за експертен съвет

Останах неразбран, здраве да е. Веселин, точно от проекти, които съм завървшал съм осъзнал, че ако нямам една ясна представа дали има хляб в един проект, то по-добре да не се захващам за да не си губя времето. Нов съм и в афф мркт за това и попитах за съвет. strana, думите ти, колкто и да ми се сториха жестока критика (а не съвет) ми помогнаха. Благодаря. Ще понатисна пък каквото стане.
 
От: От: Моля за експертен съвет

Останах неразбран, здраве да е. Веселин, точно от проекти, които съм завървшал съм осъзнал, че ако нямам една ясна представа дали има хляб в един проект, то по-добре да не се захващам за да не си губя времето. Нов съм и в афф мркт за това и попитах за съвет. Strana, думите ти, колкто и да ми се сториха жестока критика (а не съвет) ми помогнаха. Благодаря. Ще понатисна пък каквото стане.

Хляб има навсякъде - по-скоро има хора които не знаят как да си го вземат :) (не визирам теб, говоря по принцип)
 
Последно редактирано:

Горе