Моля за малко помощ

Колко ти останаха? първата като я попълних бяха нещо под 20. Искаш ли да мърсуваме или искаш само истински потребители?
 
От: Моля за малко помощ

Ами до момента има 42 попълнени анкети. А ми трябват поне 100. Може да мърсувате без проблеми така или иначе анкетата няма да е с представителна извадка и няма да има пълна научна стойност :D Просто да отчета дейност и да си запълня място в дипломната работа. :) Просто съм притиснат от към време и не мога да си позволя да проведа проучване с представителна извадка :)
 
От: Моля за малко помощ

Щом е така, още утре ще плясна 15тина отговора с проксита.
Мислех, че ще искат да вадиш пълни резултати, а не просто да отбележиш дейност :)
 
От: Моля за малко помощ

И аз я попълних, късно я видях, сега ще я пусна в един форум, мисля и за бг мама, там има много народ, стига да си спомня как ми беше регистрацията. После ще я попълня и от друг комп, обаче днес е вторник, а имаш 48 човека.
 
От: Моля за малко помощ

Благодаря на всички отзовали се на моят "зов" за помощ :) Анкетата приключи днес след като си предадох дипломната работа. В часа на отчитане на гласовете имаше 61 гласували :) Не можах да стигна 100 ама все е нещо :) Благодаря ви : )
 

Горе