Моля за помощ. Как се осъществява плащане чрез PeyPal?

eshk0

Member
Здравейте. Имам нужда от помощ. Имам обява за булченска рокля в OLX. Една жена ми писа ,че иска да я закупи. Казва, че е Украинка и по работа е била в Турция. Пише на английски и аз превеждам в google. Не ми е ясно как ще стане плащането и изпращането на роклята. Тя ми писа доста по въпроса но аз не разбрах. Също така се притеснявам да не е някаква измама понеже не ме попита за точни размери, допълнителни снимки или за някакви подробности.
Ще копирам това което ми е писала. Ще бъда благодарна, ако някой ми помогне!


Здравей, приятелю,
Добро утро и как се справяте днес?
Току-що завърших плащането и съм сигурен, че сте получили потвърждението от PayPal относно плащането. Можете да проверите електронната си поща на PayPal, както спам, така и нежелани имейли за потвърждение на плащането. Изпратено е общо 620, 350 за артикул и допълнителни 220 за таксите на моя изпращач, които ще изпращате на адреса по-долу чрез Money Gram / Worldremit, останалите 50 са за таксите на Worldremit и за вашия стрес и транспорт до офиса ...
Можете да получите магазин Gram Gram във всеки Tesco Shop, INMEDIO магазин или в някоя местна пощенска станция, но Worldremit е много по-лесно, тъй като можете да направите това онлайн на www.worldremit.com
Име на агент: Фарид Мусаев
Адрес; 18 Aksaray fatih turkiye
Град: Истанбул
Щат: Истанбул
Пощенски код: 34049
Държава: Турция
Телефон: +9055677793144
Всички останали документации трябва да бъдат подготвени от моя представител. Трябва да изпратите парите скоро, така че Pick Up да бъде насрочен и вие ще знаете кога Pick Up ще започне, уверете се, че сте у дома. ..Моят ми изпращач ще се приближи до вашия район, за да вземе артикула, взет след като изпратите таксата за доставка за тях ..... Можете да намерите агент за парични пари във всяка пощенска станция или да потърсите най-близкия пари Грамотен агент във вашето местоположение на уебсайта им на www.moneygram.com и можете лесно да го изпратите онлайн чрез www.worldremit.com
Ще чакам да чуя от вас, след като парите са изпратени на моите
изпращача.
Благодаря за бизнеса.
С Най-Добри Пожелания,

Hello friend, Good morning and how are you doing today?.
I have just completed the Payment and i am sure you have received the confirmation from PayPal regarding the Payment.You can check your PayPal e-mail ,both spam and junk emails for confirmation of payment.a total of 620 was sent, 350 for the item and extra 220 for my shipper's charges,which you will be sending to the address below via Money Gram/Worldremit,the remaining 50 is for the Worldremit charges and for your stress and transportation to the office...
You can get a Money Gram shop at any Tesco Shop,INMEDIO Shop Or any Local Post office But Worldremit is much easier as you can do that online at www.worldremit.com
Agent Name: Farid Musayev Address ; 18 Aksaray fatih turkiye City : Istanbul State : Istanbul Zip-Code: 34049 Country: Turkey Phone : +9055677793144
All other documentations should be prepared by my Pick Up Agent. You should send the money soon so that the Pick Up would be scheduled and you would know when the Pick Up would commence, make sure you're home.I advice you to check both your inbox or junks and spam folder for the payment confirmation message..My shipper would be coming around to your area to have the item picked up once you have sent the shipping charges fee to them.....You can find a Money Gram agent in any post office,or search for any nearest Money Gram agent in your location on their website at www.moneygram.com and you can easily send it online via www.worldremit.com
I will be waiting to hear from you once the money has been sent to my shipper. Thanks for the business. Best Regards,
 
фишинг
 
Съжалявам, че ще те разочаровам, но няма да се отървеш от роклята. Измама е!
 
Е и тук ли са започнали, няма да ги огрее много. Това е много популярен скам в USA.
 

Горе