Моля за помощ.

От: Моля за помощ.

Ахахахаха :D . Кой прави дизайна? Комшията Гошо?

ПС : Прилича ми на тролене, може би кръчмаря?
 
От: Моля за помощ.

От този отговор какво трябва да разбирам освен че е останал на Хит

Аз разбрах, че е направил мета редирект към сайта си на новия хостинг. На hit.bg ги няма обичайните настройки, който си свикнал да виждаш, затова не го разбра. Домейн от първо ниво не може да се насочи към хит.бг.
 
Последно редактирано:
От: Моля за помощ.

Не съм работил никога с ХИТ и за това предположих че може да имат опция подобна на блогър
 
От: Моля за помощ.

Сега разгледах и виждам че Г. ти е индексирало само 1 страница с новият домейн и 2 със старият - което означава че има нещо гнило в цялата работа и то е че всъщност ти нямаш съдържание в сайта което Г. да индексира
 
От: Моля за помощ.

Леле ... съжалявам ,но къде трябва да го добавя това съдържание ? в някакъв мета таг ли ?
 
От: Моля за помощ.

Значи - погледпах една друга страница,на която забелязах ,че Г. и взима мета тага "descrition" и от него слага информация под сайта при търсене.
Аз имах мета таг "description" но не беше описателен сега го направих така - <meta name="Description" content="Фирма Палисандър ООД е създадена през 1996 г. като основната и дейност е производство и продажба на дървен материал" /> надявам се Г. това да го види по скоро и когато показва сайта да излиза и то.

П.С. biaaro точно това съм направил.
 
От: Моля за помощ.

Под съдържание се има в предвид да създадеш много нови страници на които да има уникален текст защото Г. картинки не кльопа. А реално погледнато ти само на една страница имаш нещо което да индексира Г. Предлагате например 4 вида услуги за всяка направете отделна старничка и я опишете. Същото направете и за видовете дървен материал и така ще имате около 30 страници със съдържание и едва след това мисли за горните неща.
 
От: Моля за помощ.

Браво само като си го помисли и вече сайта ти е на трата страница седми :)
Представяш ли си какво ще стане като почнеш да работиш по него
А надписа под снимката - Предприятието на фирмата - направо ме убива
 
  • Like
Реакции: adi
От: Моля за помощ.

Ти мани ми вече излиза понякога и на първата страница без да съм започнал да правя подстраничките на всички продукти! Незнайно как,явно чичо Г. е чул молитвите ми :D:D
 
От: Моля за помощ.

Изключи си персонализираното търсене на браузара защото скоро време ще се виждаш непрекъснато на първо място, ама само ти не и другите
 

Горе