Моля за съвети и помощ

От: Моля за съвети и помощ

на мен много добре ми изглежда. харесва ми.

само една забележка имам - след като имаш вече домейн би било по професионално да си направиш и-мейл на твоя домейн, а не да ползваш такъв от абв.бг
 
От: Моля за съвети и помощ

Успех в начинанието и да имаш много работа :) С четене и практика много се постига ( + акъл де ). Сайтчето си е добре, така че продължавай в същия дух.
 
От: Моля за съвети и помощ

на мен много добре ми изглежда. харесва ми.

само една забележка имам - след като имаш вече домейн би било по професионално да си направиш и-мейл на твоя домейн, а не да ползваш такъв от абв.бг

Имаш право определено се замислих над въпроса лошото е , че не знам как ще вържа новия мейл с темата? а и другото от хостинга пишеше, че мога да закача до няколко мейла това опция ли е? В смисъл не съм запозната отделно ли да направя мейл или как да стане?
 
От: Моля за съвети и помощ

Имаш право определено се замислих над въпроса лошото е , че не знам как ще вържа новия мейл с темата? а и другото от хостинга пишеше, че мога да закача до няколко мейла това опция ли е? В смисъл не съм запозната отделно ли да направя мейл или как да стане?

отиваш в цпанела
намираш там дет са мейлите
правене на нови
правиш и го вързваш към домейна - толкоз
 
От: Моля за съвети и помощ

Оправих се
Благодаря от сърце за помоща
 
Последно редактирано:
От: Моля за съвети и помощ

имах предвид ако имаш няколко домейна просто като правиш акаунта да г озакачиш за правилния. ако имаш само един значи вече всичко е ок

за връзване с темата - вероятно имаш предвид контакт форма

иди в уордпреса в твоя профил и сложи новия мейл вътре (то не пречи да си ползваш и стария по принцип ама иначе тоз новия кво ще го правим)

изтегли това http://wordpress.org/plugins/contact-form-7/

и просто го инсталирай. напави си една страница Контакт с мен и копирай шорктода от котнтакт формата горе и го пусни в страницата. тествай дали работи кат оси пратиш едно съобщение през формата. ако не работи пиши пак ако работи - честито
 
От: Моля за съвети и помощ

може би ще е по-удачно на ЛС.

няма да е по удачно

аз не обичам на ЛС - обичам сички да четат кво пиша, т ипредстаяш ли си нещо гениално да ти пиша на ЛС и само ти да му се наслаждаваш?!?! НМОЙ ТО ТАКА!
 
От: Моля за съвети и помощ

Хеех :) Благодаря за помощта справих се работи идеално :)
 

Горе