Моля коментирайте относно следния текст:

Статус
Not open for further replies.
От: Моля коментирайте относно следния текст:

Трябва да си сменя мозъка с нов. За предпочитане Porsche Brain v16 с много коне (или повече клетки) :).
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

Смятам, че след подобна мисъл Fighting fish заслужено си спечели прякора "Лъчистия"
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

@realdark лошото е, че с @харкон не може да си ги смените мозъците цял живот ще сте такива. Повече няма да споря с вас.
"Не спори с прасе, защото и двамата ще се окаляте, ама на прасето ще му хареса. ..."

Ще помоля още веднъж модераторите да направят нещо защото верно стана доста мръсна работата
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

http://vbox7.com/play:aa5a7d83

Поздравче :).

П.С. Да ама в моя обор има лечебна кал ;), така че няма лошо да се търкаляме.
 
Последно редактирано:
От: Моля коментирайте относно следния текст:

Лъчистия начина ти на изразяване е долнопробен. Каква ли наглост и безочие трябва да притежава човек за да пише и продава такива 'статии'. Трябваше или да си признаеш грешката или да излъжеш,че текста не си го писал ти. Сега сам стана за смях.
 
Последно редактирано:
От: Моля коментирайте относно следния текст:

harkon, преди да се впуснеш в спора трябваше да разбереш дали опонента ти е 17-18 годишен. Има хора на тази възраст, на които им доставя удоволствие да плюят по хората. Просто не трябваше да се занимаваш с него и толкова :)

А за темата на спора - мисля, че този който е писал статията, има проблем с българския език и с начина си на изразяване. Особено това:

"от момента, щом то току що се подава от хоризонта, до издигането му, но не и когато вече пусне лъчите си"


Извинявай баце, ама слънцето не е електрическа крушка, която първо се показва, ти я виждаш, а някакво време след това някакво копче щраква и тя започва да свети, т.е. в момента в който видиш слънцето, ти виждаш и лъчите светлина от него.


И да добавя: има хора, които стават (интелектуално) зрели, преди да са навършили 18, но има и такива, които узряват доста след това. Т.е. с възрастта начинът на мислене се променя и ако днес си хлапе и плюеш по другите, ще дойде ден, когато ще мислиш другояче и вече няма да го правиш :)


harkon е прав и ми е чудно, че печени хора като Sammy и bgkulinar защитават опонента му :(

И за още нещо съм съгласен с него: Предприемач-а е по-добър, т.е. лично на мен webmasterbg ми е безинтересен на този етап.
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

Прав си voic4e . Причината ,че пуснах темата тук бе факта, че
1. няколко хора се нахвърлиха върху мен в webmasterbg опитвайки се да ме убеждават,че греша.
2. статията съдържаща този текст бе ПРОДАДЕНА.
3. thread-a в webmasterbg бе заключен.
Относно Sammy:
1. доколкото знам той също е дете.
2. мнението на детето в този thread бе неуместно и продиктувано от лично отношение. Затова и не отговорих на нападката.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Решил съм да изпратя изречението на сайтовете с кандидатстудентски бисери да си допълнят колекцията. :)
И аз се смях отначало , докато нещата не загрубяха в webmasterbg.
 
Последно редактирано:
От: Моля коментирайте относно следния текст:

@voic4e това, че съм казал на @harkon да отиде да се прегледа е друг въпрос, не си мисли, че заемам другата страна, просто не мисля, че този форум е мястото да се коментират такива неща, било и то в кофата..
@harkon явно ти е приятно да ме наричаш "дете", но мисля, че детето в случая си ти: "Понеже не успях да го оплюя хубаво във уебмастербг, дай да пробвам в предприемач, понеже тука не затварят теми"
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

@voic4e това, че съм казал на @harkon да отиде да се прегледа е друг въпрос, не си мисли, че заемам другата страна, просто не мисля, че този форум е мястото да се коментират такива неща, било и то в кофата..
@harkon явно ти е приятно да ме наричаш "дете", но мисля, че детето в случая си ти: "Понеже не успях да го оплюя хубаво във уебмастербг, дай да пробвам в предприемач, понеже тука не затварят теми"

Този форум определено не е място, където 14 годишни деца като теб могат да купуват и продават услуги.
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

Не, това което казах за възрастта го казах по принцип, не го насочих към конкретен човек, защото не съм разговарял със спорещите по темата.

Както и да е, съществените факти са казани, останалата част от спора е неоснователна според мен, та кофти е, че стойностните членове на форума се нападате. Наистина се учудвам на fani7117, bgkulinar и Sammy

Спирам да изразявам мнения по темата. :wink:
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

@harkon искаш ли да ти извадя всички сделки, които съм сключил със хора от форума, надали някой може да се оплаче от мен, това мога да ти го гарантирам, а това че се заяждаш с възрастта ми показва колко си зле и надали твоя син на 15 годишна възраст ще може да стигне моето ниво, въпреки че не му завиждам с баща като тебе.. мисля че темата се изчерпа!
 
От: Моля коментирайте относно следния текст:

@harkon искаш ли да ти извадя всички сделки, които съм сключил със хора от форума, надали някой може да се оплаче от мен, това мога да ти го гарантирам, а това че се заяждаш с възрастта ми показва колко си зле и надали твоя син на 15 годишна възраст ще може да стигне моето ниво, въпреки че не му завиждам с баща като тебе.. мисля че темата се изчерпа!

Не искам нищо да ми вадиш и не желая в този форум да комуникирам с лица под 18 години без придружител.
 
Последно редактирано:
От: Моля коментирайте относно следния текст:

ха как одряза набързо мин 30 % от мембърите на форума
 
От: От: Моля коментирайте относно следния текст:

ха как одряза набързо мин 30 % от мембърите на форума

Няма лошо, всеки си има критерий.

По скоро трябва да се съдят хората по зрялост а не по години. Има хора на по 20-и и пак не са стока... По скоро не ги съди по годините :), но е вярно, че някои са боклуци (1%), нали знаеш всяко стадо си има мърша и интриганти.

@harkon да не ти пука от никой и от нищо. Не се влияй от хорското мнение, бъди повече егоист иначе хората ще те смачкат ;).
 
Последно редактирано:
От: От: Моля коментирайте относно следния текст:

ха как одряза набързо мин 30 % от мембърите на форума

Ако се увеличи процента ще трябва да прекръстим предприемача на New Kids on the Block .
 
Статус
Not open for further replies.

Горе