Моля помощ - идеи!? - форум , в който хората да си изгубят времето

linderman

Member
Здравейте!
Проблема е следният: стартирах сайт преди няколко дни - http://skatavka.com ... форум , в който хората да си изгубят времето (докато са на работа примерно). Знам , че тематиката на сайта не е една от най - благородните , но ... така ми дойде ...

Та сложил съм някой ДЕМО категории и под-форуми , но нещо не ми вдъхват доверие в тоя им вид.

И конкретната ми молба към вас е , ако на някой му идва свежа идея за раздел или категория ... "моля , братя - помогнете".

Какво "аджаба" бихте искали да видите в такъв форум докато сте на работа , но ви остава още 1 час примерно и последната ви мисъл е - да работите....

Знам , че в днешно време идеите и ноу-хау-то не са "много безплатни" , но бих се радвал ако някой откликне на "рикуерста" ми
 
Re: Моля помощ - идеи!?

некви снимки на яки пиченца примерно или категория с яки пиченца клипчета от youtube... е такива работи им се искат на нормалните мъже
 
От: Моля помощ - идеи!?

да , и двете идеи , които написахте ми харесват ... обмислял съм ги. Трябва да ги формулирам по някакъв начин ... благодаря ви ... ако още нещо ви дойде на ум , плс ... дращете тук
 
От: Моля помощ - идеи!?

Като се прави нов форум разделите са малко и се прави една тема, в която хората да предлагат раздели. Така е най-добре. Трябва да има и ограничение за броя на разделите за да не се объркват новодошлите. В един момент спираш да добавяш нови раздели за да не стане отървана работа.
 
От: Моля помощ - идеи!?

Като се прави нов форум разделите са малко и се прави една тема, в която хората да предлагат раздели. Така е най-добре. Трябва да има и ограничение за броя на разделите за да не се объркват новодошлите. В един момент спираш да добавяш нови раздели за да не стане отървана работа.

Прав си ... и това съм мислил ... да първоначално да има само един раздел , в който самите потребители да изказват желание какво да съдържанието на форума ... но проблема беше , че почти никой не оказваше такова "сътрудничество" ...
 
От: Моля помощ - идеи!?

В момента само ключа е да ги накараш да пишат. А подфорумите са много точно подбрани и ако имах време за губене, щях да седна да пиша със сигурност.
Когато зарибиш определен брой хора да влизат редовно, тогава. Иначе някакви дето им е първото посещение да ги питаш какво искат не става. :)
 
От: Моля помощ - идеи!?

В момента само ключа е да ги накараш да пишат. А подфорумите са много точно подбрани и ако имах време за губене, щях да седна да пиша със сигурност.
Когато зарибиш определен брой хора да влизат редовно, тогава. Иначе някакви дето им е първото посещение да ги питаш какво искат не става. :)

Викаш да ги излъжа веднъж пък ....
а за времето : как няма да може да намериш ?! винаги има време за губене :)
 
Re: От: Моля помощ - идеи!?

винаги има време за губене :)
тука бате сме на много различно мнение явно...лично аз предпочитам да седна да напиша някоя статийка вместо да си губа времето ... ама различни хора различни идеали...
 
От: Моля помощ - идеи!?

е , вие сте бизнесмени ... аз със сигурност не се определям като такъв ... и в двата случая - няма лошо ... тъй като стана оффтопик , модераторите може да заключат тематат , а на вас момчета - Благодаря! Помощта ви ми беше полезна. Успехи \/
 
От: Моля помощ - идеи!?

Може би е добре да се раздели по интереси, където хора със сродни такива да си губят времето в приказки.
 

Горе