Момиче за работа в онлайн магазин.

SanAm OnZi

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Не предлагам надомна работа!
Работи се на място в магазино-складо-офиса.
Пълен работен ден.
В екип с още две момичета.
София близо до ЦУМ.
Магазина е с предимно жени клиенти.
Задачи Поддръжка и популяризиране на сайтове.
Онлайн реклама на продукти, пускане на обяви, добавяне тук там.
Приемане на поръчки и обработка, добавяне на продукти в магазин и... местене на КАШОНИ!
както и всичко останало което може да се прави в подобен магазин и за което не се сещам сега.
изисквания:
Коректност и добро отношение. Усмивка и поддържане на приятна за работа среда.
Ако владеете английски, основни познания по php, html, wp.

Шефчетата са пичове, особено аз, :) Нямаме неразбирателства, гоненици, простотии караници и смяна на персонала от мноооого години,
Затова бъдете готини и вие.
Ценя най-много честноста, добрата рбота в колектив и взаиморазбирателството, моля ако някое от тези неща не ви допада... няма нужда от ексцесии :twisted::twisted::twisted::twisted:

Защо момиче а не момче?

Защото сме свикнали да работим с жени, а и мъжете опикават тоалетната :)
Другите две момичета са на възраст 25- 26 години мисля... може и да са пораснали вече не съм ги питал скоро.
Ако се сетя още нещо ще добавя в обявата, ако не ви отговоря веднага, не настоявайте, ще отговоря на всички рано или късно.
Моля като пишете с въпроси за работата, преди аз да отговоря искам да ми напишете накратко, какво можете и какво мислите че можете да правите при нас. Защо да наема вас.
ЗАПАЗВАМ СИ ПРАВОТО ДА НЕ ОТГОВОРЯ НА ПИСМА ОТ СОРТА НА:
Интересувам се от работата, напишете ми подробности.

Каква е заплатата?

Стартова заплата 500 лева покажете ми че си струва да работите за мен и ще я удвоя
8 часа на ден 5 дни в седмицата.

Мисля че бях изчерпателен, ако имате запитвания или сте недоволни, нямам против да напишете въпросите си уточнения допълнения и критики тук в темата.
За кореспонденция предпочитам лс -тук.

Темата е сериозна, както и магазина не е нов, а работи от много години.
 
От: Момиче за работа в онлайн магазин.

Специален поздрав за всички които са прочели тази обява :

[video=youtube;Mhj15W23IjA]http://www.youtube.com/watch?v=Mhj15W23IjA[/video]
 
От: Момиче за работа в онлайн магазин.

Усещам полова дискриминация :) ще сезирам съответните власти :p бъзикам се, малко ъп на темата
 
От: Момиче за работа в онлайн магазин.

Усещам полова дискриминация :) ще сезирам съответните власти :p бъзикам се, малко ъп на темата

Дискриминация е ако искахме православна атеистка, руса сини очи, 178 см 45 кг, предимно крак и цица. А ние нямаме такива мераци... за да сме честни, имаме ги, но не и към колежките.

Мерси че ме подсети, негри и индийци нещем /защото имаме черни стени и няма да ги виждат клиентите/.

п.п. Трева в работно време не се пуши!
 
От: Момиче за работа в онлайн магазин.

:lol: с последното скапа обявата, как така няма да пушат хората :cry:
 
От: Момиче за работа в онлайн магазин.

Уф, най-накрая изяде бана тоя
Дискриминация е ако искахме православна атеистка, руса сини очи, 178 см 45 кг, предимно крак и цица. А ние нямаме такива мераци... за да сме честни, имаме ги, но не и към колежките.

Мерси че ме подсети, негри и индийци нещем /защото имаме черни стени и няма да ги виждат клиентите/.

п.п. Трева в работно време не се пуши!
Тук има правила , защо не ги спазваш?
 
От: Момиче за работа в онлайн магазин.

Обявата е актуална и сериозна, въпреки че на по консервативните от вас не изглежда като такава, гарантирам за коректността на подателя /в интимни отношения сме от много години :oops: /, ако ви интересуват подробности, можете да пишете на мен.
Заплащането зависи от това какво можете да направите и как ще го правите.
Посочените суми са примерни.
 

Горе