Моята адсенсе network - Подкрепете ме

От: Моята адсенсе network - Подкрепете ме

mal4o говорех за блога ми за скайп за гсм :) /бах колко "за"-та станаха :D/
 
От: Моята адсенсе network - Подкрепете ме

Та така здравейте на сички предприемачи. Първо не пиша да се хваля или нещо просто искам да има някъде да пиша за да седа стимулиран.

Та така решил сам да създам няколко сайт като network която предимно ще изкарва пари от адсенсе.

Ето и какво сам замислил

На първо време се прават 2 сайт в една нича която сам си избрал ( не искам да споделям )

Сайт 1:

15 уникални теми за сайт
35 теми за промотион с link back за моят сайт
$100 на други stuff
1000+ directory субмисионс
500+ блог комменц
Хуб Pages
Squidoo Pages

Сайт 2:

ше е същото кат 1

яко работа и без да се отказвам.

Тва нещо сам решил да го разпределя на 3 месеца докато завърша проекта.

Задал сам крайна дата 30 Януари 2009 до тогава ситовете ми требва да правят по $5 - $10 на ден говоря секи по отделно. Ще се стремя към СЕО траффик и нищо друго

Сега някои от вас ще кажат че $5-10 доллара не са много е добре по ли е хубаво да направя сайт за 2 месеца дет изкарва $20-30 на ден и след 2 седмици google да ме индехира смисъл сандбоха ?

Та така другият проек ще се съдържа от 10 сайт в който ще са мини ситове... Ситовете ше се с еднаква тематика

Сайт 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

2 теми за сайт - уникални ест
1000+ directory субмисион
200+ блог комменц
Squuido и Хуб Pages

Така дано потръгне сичко на тези ситове ше си прая бацклинкове от моите всеки един от тях... ;)

Целта ми е да ги направя да се ранкват добре в google и след около 5 месеца да изкарвам около $2-5 на ден от сайт което не е никак много и изобщо е нищо но като ги съберем става добра печалба...


Пиша темата нарочно за да ме държи мотивиран...
ой!?! :clap::clap::clap:и стана ли?
 
От: Моята адсенсе network - Подкрепете ме

Добре де хора мен защо гоогле не ме удобравя в адсенсе вече за 2ри сайт
 
От: Моята адсенсе network - Подкрепете ме

Добре де хора мен защо гоогле не ме удобравя в адсенсе вече за 2ри сайт

С какви сайтове кандидатства?

Какво ти отговориха? Изобщо отговориха ли ти нещо (например, че не си одобрен) или само мълчат?

По принцип като кандидатстваш един път втори път няма как да кандидатстваш (от същия акаунт). Може би имат система за засичане на дублирани кандидатствания и ако кандидатът е кандидатствал (с едно и също име/адрес) с два различни акаунта (Google Account) кандидатурата му да се слага на възможно най-нисък приоритет (или директно да се блокира - аз така бих направил).

Може да се наложи да направиш приличен сайт и да кандидатстваш с друго име (името на някой доверен човек или фирма).

Прочете ли статията ми по въпроса?
 
От: Моята адсенсе network - Подкрепете ме

Винаги може да се кандидатства от същия акаунт, след корекция на конкретен проблем. Проблема на сайта ми навремето беше, че 15 от страниците нарушаваха авторки права и точно това ми беше посочено като причина за отхвърлянето на молбата ми за АдСенс. Просто премахнах 15-те страници и останаха 3. В писмото им има посочена причина за отхвърляне, там има и посочена връзка за молба за повторно разглеждане и след около 2 седмици получих одобрение.
 
От: Моята адсенсе network - Подкрепете ме

Разбира се, че може да кандидатстваш пак от същия акаунт. Но само ако са ти отказали (ако са ти дали отговор). Ако нямаш отказ (ако не ти отговарят) предполагам, че не можеш да кандидатстваш пак през същия Google Account.
 
в последно време искат да сложиш код в хедъра на сайта с който си минал одобрение, в миналото директно след като минеш одобрение можеш да слагаш рекламите
 

Горе