Моят Имот - безплатно публикуване на обяви, ясно разграничаване на собственици и посредници, без регистрация и още...

MoyatImot

New Member
Онлайн платформата Моят Имот за безплатни обяви на недвижимо имущество предлага следното:
  • безплатно публикуване на обяви за продажба и под наем имоти в България
  • свободно присъединяване в списъците: адвокати, нотариуси, брокери, агенции и фирми.
  • участниците от списъка брокери, агенции и фирми придобиват няколко привилегии които можете да видите от този линк:

Също така предлага безплатно обновяване на обявите след което те се показват отново преди останалите.
При изтичане на обявите се предоставя безплатна възможност за подновяването им като се дава избор за период, след което отново се показват преди останалите.
Предлага и възможност обявите да бъдат направени "ТОП обяви" при което ще достигнат до 20х повече преглеждания.

В момента тече кампания за публикуване на обяви в сайта като всяка публикувана обява се споделя в социалните профили на сайта.

А за бизнеса и др. предоставя възможност за реклама под формата на различни видове банери и изкачащи прозорци.

За повече информация посетете сайта :
 
Последно редактирано:
Когато отворя обява, виждам това:

Capture.PNG

Сега, ето колко от страницата ме интересува:

Capture1.png

Защо има полугола жена на средата на обява за недвижим имот???
Защо слайдера се мести атвоматично?
Защо има фон картинка която пречи да се видят снимките?
Също е бъкано с фълшиви обяви както другите сайтове.

От към UI иска много работа още.
 
Здравейте,

Благодарим за обратната връзка!

Относно голата жена това е невъзможно проблемът явно е при вас!

Прочетете общите условия и ще получите отговор за фалшивите обяви за които говорите.

Ще вземем в предвид вашето мнение за подобряването на нещата в сайта.

Поздрави от екипа на Моят Имот!
 
Защо има полугола жена на средата на обява за недвижим имот???
...
Стига мрънка, и аз слагам голи жени на всеки сайт, който правя.

Даже в момента правя имотен сайт... и познай какво има на хоумпейджа.
 
На мен женицата по бански на началната страница не ми пречи, но не ми стана ясно дали частни лица могат да публикуват обяви? Щях да се възползвам от акцията...
 
На мен женицата по бански на началната страница не ми пречи, но не ми стана ясно дали частни лица могат да публикуват обяви? Щях да се възползвам от акцията...
Здравейте,

Да разбира се, на пета стъпка е опцията която е избрана по подразбиране за частно лице "собственик".

Поздрави от екипа на Моят Имот!
 
Като минус на сайта мога да изтъкна задължителното условие да се публикуват снимки. Не разполагам със снимки на имота, който искам да обявя за продажба, което в други сайтове за имотни обяви не е проблем. Опцията за прикачване на снимки там е полезна възможност, но не и задължение за потребителите. :)
 
Последно редактирано:
Здравейте,

Прикачването на снимки в областа на недвижимото имущество не е редно да бъде опционално. Малко или много така се избягват фалшивите обяви и няма как това да е минус.

Минус можеби е за вас, защото не разполагате със снимки на имота който желаете да продадете и много трудно ще намерите клиент за него по този начин.

Естествено избора си е изцяло ваш, както ние сме преценили качването на снимки да е задължително, най малко за да намалим вероятността търсещите да биват подвеждани.

Поздрави от екипа на Моят Имот!
 
Не ми харесва, че не ти се е занимавало да правиш отделен модел City / Region , и ползваш търсачката за страници за Градовете , където са важни страници за seo ,от рода на "имоти + {city/region} "
 
Здравейте,

Прикачването на снимки в областа на недвижимото имущество не е редно да бъде опционално. Малко или много така се избягват фалшивите обяви и няма как това да е минус.

Минус можеби е за вас, защото не разполагате със снимки на имота който желаете да продадете и много трудно ще намерите клиент за него по този начин.

Естествено избора си е изцяло ваш, както ние сме преценили качването на снимки да е задължително, най малко за да намалим вероятността търсещите да биват подвеждани.

Поздрави от екипа на Моят Имот!
Определено вие сте в огромна заблуда, което показва слабата ви компетентност.
При покупката на имот по-често е от значение точното местоположение (нещо, което почти никой не дава), а не какво има във въпросния имот. Почти никой не купува имот, за да ползва вещите на предишния собственик. Всичко се променя и така на практика снимки от вътрешността са безполезни. Вътрешни снимки са от значение са само при продажба на ново строителство, защото пак почти никой не променя вече устроеното от строителя, а само го допълва.
Избягването на фалшиви обяви в другите сайтове се прави по стандартен начин в другите сайтове, а не по тъпия ограничителен, който сте заложили. Просто търсещият имоти клиент при търсенето чеква опция с текст "Показвай само имотите със снимки" и готово...
 
Здравейте,

Благодарим за отговора.

Естествено, че ваше право е да изразявате мнението си но това не означава, че сте прав!

В случая на продажба на имот може и да не е толкова важно да се види какво има вътре но е важно да се види как изглежда имота и човек да си направи преценка изобщо да си губи ли времето като отиде на място да го разгледа.

В случая за под наем снимките са задължителни от която и страна да го погледнете!

Относно опцията "покажи сано със снимки". Това е за сайтове за обяви които са с широк кръг на тематика. Те са 2, 3 сайта, които са добре известни на хората в България. Може да има сайт за обяви само за имоти, който също да дава тази опция и да не задължава качването на снимки но това ще е сайт на някоя агенция, която при публикуване от вас обява тя ще има правата над вашия имот да го представлява, естествено като се свържат с вас и т.н.

Нашия сайт е за всеки и е насочен изцяло към недвижимото имущество.
Като дава възможност на всеки без да се регистрира да публикува обява.
Ние не сме агенция, няма да се свържем с хората които публикуват обяви за да им представяме имота и да искаме комисионна и затова държим да се прилагат снимки към обявите.
Такава ни е политиката на сайта!

Поздрави от екипа на Моят Имот!
 
Определено вие сте в огромна заблуда, което показва слабата ви компетентност.
При покупката на имот по-често е от значение точното местоположение (нещо, което почти никой не дава), а не какво има във въпросния имот. Почти никой не купува имот, за да ползва вещите на предишния собственик. Всичко се променя и така на практика снимки от вътрешността са безполезни. Вътрешни снимки са от значение са само при продажба на ново строителство, защото пак почти никой не променя вече устроеното от строителя, а само го допълва.
Избягването на фалшиви обяви в другите сайтове се прави по стандартен начин в другите сайтове, а не по тъпия ограничителен, който сте заложили. Просто търсещият имоти клиент при търсенето чеква опция с текст "Показвай само имотите със снимки" и готово...

Здравейте,

Благодарим за отговора.

Естествено, че ваше право е да изразявате мнението си но това не означава, че сте прав!

В случая на продажба на имот може и да не е толкова важно да се види какво има вътре но е важно да се види как изглежда имота и човек да си направи преценка изобщо да си губи ли времето като отиде на място да го разгледа.

В случая за под наем снимките са задължителни от която и страна да го погледнете!

Относно опцията "покажи сано със снимки". Това е за сайтове за обяви които са с широк кръг на тематика. Те са 2, 3 сайта, които са добре известни на хората в България. Може да има сайт за обяви само за имоти, който също да дава тази опция и да не задължава качването на снимки но това ще е сайт на някоя агенция, която при публикуване от вас обява тя ще има правата над вашия имот да го представлява, естествено като се свържат с вас и т.н.

Нашия сайт е за всеки и е насочен изцяло към недвижимото имущество.
Като дава възможност на всеки без да се регистрира да публикува обява.
Ние не сме агенция, няма да се свържем с хората които публикуват обяви за да им представяме имота и да искаме комисионна и затова държим да се прилагат снимки към обявите.
Такава ни е политиката на сайта!

Поздрави от екипа на Моят Имот!
 
>В случая за под наем снимките са задължителни от която и страна да го погледнете!
Точно така. При даване под наем задължително е да искате снимки. Това е все едно да продаваш в някой сайт за обяви лична вещ, без да поместваш нейна снимка.
Но в случая на продажба снимката вече не може да се води като нещо, което гарантира каквото и да е. Тя дори може да е подвеждаща. Например паянтова стена, която е прясно боядисана. Изглежда перфектно, но ... след половин година тя пак ще се напука. Без оглед на място няма как да придобиеш реални впечатления така или иначе.
Но нека да бъдем конкретни, а да не пишем свободни литературни съчинения. Вие ми твърдите, че опцията за която ви споменавам е само за агенции или за сайтове за общи обяви. При търсене с Google за продажбна на къща, на първо място ми се предлага сайта imot.bg. Вероятно не твърдите, че е сайт за продажби на всякакви стоки. Но дали е сайт на агенция? Отваряме таб "Публикуване" във въпросния сайт и ми цъфват опциите за вход: "За агенции " и "За частни лица". Накрая като изяснихме ще за "животно" е това, то отиваме в страницата им за търсене и там ... се намира опцията "Само обяви със снимка".
 

Горе