Моят афилиейт блог

BRAIN_PAIN

Well-Known Member
Реших да тръгна в нова за мен област и да правя афилиейт блог :)
Може да го разгледате тук - http://plamdesign.com
Все още пиша статии и трупам контент. След като понатрупам съдържание мисля тогава да почна да го събмитвам по директории и разни други такива действия, с цел популяризирането.
Бих искал да чуя вашите мнения за него, а и някой друг съвет ще е от полза :)
Също бих искал да попитам дали мога да промотирам в един и същи блог продукти от няколко различни афилиейт програми - например да пиша статии за продукти на Cashburners и едновременно с това на MoreNiche примерно :)
Благодаря предварително :)
 
От: Моят афилиейт блог

Добър блог. Браво и за статиите, ако си ги писал ти.
 
От: Моят афилиейт блог

Добър блог. Браво и за статиите, ако си ги писал ти.

Мерси, аз съм ги писал, преразказвах ги от оригиналните :)
 
От: От: Моят афилиейт блог

Мерси, аз съм ги писал, преразказвах ги от оригиналните :)
Тогава поздравления за положения труд и за уменията ти, и успех в тази трудна ниша...
 
От: Моят афилиейт блог

бате като те знам какъв дизайнер си немога да разбера защо не си сменил тия грозни банери дето са ти под sponsored ads с нещо твое, което да привлича вниманието

също така махни адсенс и тва поле горе го запълни с някакъв хоризонтален банер
 
От: Моят афилиейт блог

бате като те знам какъв дизайнер си немога да разбера защо не си сменил тия грозни банери дето са ти под sponsored ads с нещо твое, което да привлича вниманието

също така махни адсенс и тва поле горе го запълни с някакъв хоризонтален банер

Ами това с банерите малко по-нататък :) А иначе адсенс пречи ли на продажбите :)
 
От: Моят афилиейт блог

естествено че пречи - с този адсенс ти предлагаш алтернатива на посетителите
 
От: Моят афилиейт блог

естествено че пречи - с този адсенс ти предлагаш алтернатива на посетителите

:) Оки ще ги разкарам и ще сложа афилиейт банери : )

Едит: Може да сложа някакъв скрипт който да върти банери на cashburners :D
 
От: Моят афилиейт блог

Браво бате, много добър блог. Аз само бих ти препоръчал да оправиш банерите, че не изглеждат много добре. За да си намериш грешките и минусите расъждавай като потенциялен клиент. Като първия въпрос е, както би ме спряло да купя от този блог/сайт. ;)

Не вярвах, че ще го кажа, но имам чувството, че много набиваш банерите, с което правиш блога малко натрупан. Голям процент от потребителите не гледат с добро око на това някой да им продава, преди да им е обяснил, че това е мястото, на което може да пазарува. Изразих се малко сложно, но мисля си, че е ясно. :)

Успехи и да се похвалиш за сефтето, знам че скоро ще има такова. ;)
 
От: Моят афилиейт блог

Прав си май съм попрекалил с банерите :) Ще видя тези дни да оправя нещатата :)

А на въпроса за афилейт програмите някой може ли да отговори :)

Дано да си прав за сефтетоооо :D :D :D

Дали мога да промотирам продукти на различни програми в един и същи сайт?? :)
 
Последно редактирано:
От: Моят афилиейт блог

Аз лично мисля, че няма проблеми да се рекламират различни продукти от различни програми. Тук никой неможе да ти се бърка все пак. ;) Може да използвай и някой друг текст линк като препратка към дадения продуктов сайт, нещо от сорта на: "Click here to get more information" или подобно. Не е нужно само банери, за да насочваш трафика към продажби, и да не забравя - използвай и nofollow атрибут там. ;)
 
От: Моят афилиейт блог

Благодаря ви за мненията и съветите, наистина са полезни, тези дни като пооправя нещата ще видим резултатите :) :D ;)
 

Горе