Моят блог !

Блокчето ми харесва .
Що не го аднеш в директорията ми ?Надявам се и обратен линк да сложиш.

Относно посещенията не си мисли, че лесно се постига трафика.
На ден ако правиш по 50 е екстра, пък и постепенно ще почнат да се увеличават.
 
Браво , приятелю , допада ми директорията , може би само да си направиш ново лого :oops: Събмитнах там и сложих обратен линк :)
50 уникални - проблема е , че 45 от тях са от този и още един форум и влизат , за да го погледнат , а не да кликват на AdSense или да си купят нещо от Amazon , все пак това ми е целта :/
 
Да набери си качествени линкове, директорията на nikoo11 е едно добро начало, както и блог директориите в темата: Блог Директории - За Собстениците На Блогове. Можеш също така и да видиш и другите директории в СЕО секцията. И на следващият ъпгрейт чакай добри резултати.:)
 
Активирах ти блогчето в директорията ми.
Мерси за обратния линк.
За логото имам някой идей ,но все не остава време да го направя.

Не се притеснявай за влизанията от тези форуми, макар да не кликат хората има полза.
Ще кажеш като няма пари каква е ползата?
Просто адсенсето ти отчита импресията, което е добре, тъй като когато някой кликне съотношението няма да ти е 70 % примерно, а по -малко, тъй като има едно неписано правило за адсенсе, че то трябва да е ниско.

Почти никога не се хвърлям първо на дирове с високо ПР, тъй като повечето са платени и /или трудно одобряват.
Предпочитам младите и зелени ,тъй като повечето са безплатни и лесно одобряват .Също така е хубаво че си на първата страница в съответната категория, което също е плюс .По този начин не си губя времето .
А когато не намирам нови дирове се впускам в приключението дир с високи ПР.

Леле колко дългичко стана, ще взема да си направя един блог.
 
AmebaBot каза:
Аз ги събмитнах всичките с PR7 и 6 , но никаква полза , днес едно влизане от BritBlog :cry:

Бате, виж блогове по твойта тематика и размени линкове с тях, така ще си вдигнеш трафика значително - но гледай да си с добро заглавие за да изпъкваш и да се привлекателен за кликване на линка. Може да се поразровиш по директориите, в които си се събмитнал, така ако не им харесат техният блог ще посетат твоят - и един вид си апровнат в тази блог директория. Това е хитър начин да ги заобиколиш и пак да си дораш трафик от тям.
 
Еми за линк размяната няма значение дали си с юник цъдържание, за търсачките (Google) има значение. Абе преразкажи някой постове и ротирай някой друг ред и си мисля че ще ти е по-юник от копи и пейст. :) И да мисля си че таргет трафика ще ти е по-полезен от някакъв, който не е ориентиран какво търси или иска да разбере от теб. А сходните блогове/сайтове по твойта тема 100% ще ти помогнат за качеството на трафика ти, те целят тозно такъв трафик.

Ако имаш блог или сайт с много инфо по различни за аудиторият инфо, тогава все някой ще прояви интерес към нещо на него. Но е по-добре да си си таргетиран, или да си специялизиран в определена ниша. Това гарантира по-добра оценка и възприемане от повечето ти посетители. Аз ако си търся примерно компютър отивам (в повечето случай) в магазин за компютри, а не предпочитам да си го набавя от някакъв огромен магазин за всичко - MALL и т.н.

Пробвай с размяната на линкове, ще ти донесе добър трафик (и като цифра и като качество).

Успехи.
 
fiddy каза:
Blinky каза:
fiddy каза:
които иска размяна на линкове да драсне едно лс

А тематики на блоговете ще споменеш ли и език. Мерси, бате. :)

http://skill-pack.blogspot.com/

ето го направо дано не се възприема като спам :)

Имаш лично съобщение. Готин блог. Харесва ми много.
п.с: тук има хора с блогове за музика и филми. те да пастан по един пост тук. :wink:
 
Имам малък проблем :) Имам по 40-45 уникални на ден , но от тези 40 , 37-38 са за един конкретен пост ... имам към 20тина поста , но 98% от трафика ми го прави само единия пост :shock: Написах още един , свързан с първия , но и той не докарва трафик :? От 220 влизания от google - 197 са за въпросния пост :cry: :cry: :cry:
 
AmebaBot каза:
Имам малък проблем :) Имам по 40-45 уникални на ден , но от тези 40 , 37-38 са за един конкретен пост ... имам към 20тина поста , но 98% от трафика ми го прави само единия пост :shock: Написах още един , свързан с първия , но и той не докарва трафик :? От 220 влизания от google - 197 са за въпросния пост :cry: :cry: :cry:


Ами гледаш тук
http://www.billboard.com/bbcom/charts/chart_display.jsp?g=Singles&f=The+Billboard+Hot+100

Пишеш (намираш интересна новина) по 3-4 всяка седмица, като наблягаш на първите 4-5 в класацията.

10-15 линка към големи сайтове, като се стараеш да ги прикриеш добре (линкове с цвета на фон2 и малък шрифт вършат чудесна рлабота) за да не "бягат" посетителите.

НАблягаш на всякакви клюки и интриги, даже да не са потвърдени.... това се търси!
 

Горе