Моят блог

BRAIN_PAIN

Well-Known Member
Вхат аре юоу тинкинг абоаут май блог :)

http://brainsportal.host-bg.info :)

Ай ноу ит сакс ..

Дъ адрес ваз вронг ноу итс оу кей сорри :(
 
Последно редактирано:
От: Моят блог

we can tell you only if the blog is working
I see only Sponsored Listings
 
От: Моят блог

Бате, да нямаш проблем с настройката на dns-ите?
 
От: Моят блог

Как така не го вижате при мен се отваря без проблеми ?АОфффффф не сам напи сал адреса правилно :( Сега е правилно може да го видите :(
 
От: Моят блог

Хаха :) Не знам дали ще извлечеш финансова полза от него, но искам да те посъветвам: когато го отворя, страницата е прекалено голяма - направи да излизат примерно само 3-4 поста на страница :!:

Защото примерно на хората с по-малко рам памет започват да им увисват браузърите - със сигурност искаш да се върнат отново на сайта ти, нали? :)


п.п. Аз се оттеглям, че като гледам на 1-ва страница има 6 теми, в които съм писал последен - нещо взех да спамя, сигурно е защото от 8 ч. снощи съм на компютъра :(
 
Последно редактирано:
От: Re: Моят блог

ако махнеш музиката ще съм много по-спокоен :). Иначе ми харесва

Ако музиката е с HTML таг bgsound, ти препоръчвам да сложиш един flash mp3 player и да го настроиш да не се стартира автоматично :wink:
 
От: Моят блог

Работата е там, че аз искам да се стартира автоматично и съм я сложил в малко плеърче което всеки може да спре сам като натисне пауза :) За публикациите сте прави ще ги намаля да са по млако на страницата :)
 
Последно редактирано:
От: Моят блог

оффф :) Ами ако са малко по-умни ще видят къде е паузата :) Сега доволни ли сте :d
 
Последно редактирано:
От: Моят блог

O RLY?
o-rly-4.jpg



Я направо цялата тема в коша
 
Последно редактирано:
От: Моят блог

1) Когато искаш да те вземат сериозно, купи си хостинг и домейн. Цената е колкото няколко кутии цигари за една година.
2) Когато искаш да те вземат сериозно, бъди сериозен. Чети много повече за блогването, отколкото пишеш. Само когато се учиш от вече успялите, ще можеш да успееш в блогосферата (и не само).
3) Когато искаш да се вземат сериозно, постоянствай. Сега или блогът е затрит, или безплатният хостинг не работи.

Мислиш ли, че бих приел твоя блог сериозно? Въпросите са просто поука, нищо лично, амиго ;)
 

Горе