Моят опит с интернет бизнеса.

dogbrand

Member
Здравейте,

Тъй като гледам, че голяма част от хората тук се интересуват от това как да правят пари от интернет, си позволих да напиша една статия в моят блог в която споделям моят опит в областта на интернет бизнеса.
Статията може да откриете тук: bit.ly/92955R. Надявам се да ви е интересна а и да споделите вашият опит на наблюдения.
 
От: Моят опит с интернет бизнеса.

Здравей, хареса ми твоята статия има интересни заключения и съвети :) Съгласен съм също, че предлагането на собствена услуга е нещо много добро, но и по-трудно постижимо. По-лесно е да се пробва с афилейт или адсенс, но пък там лесно се почва, но трудно се изкарват истински пари :) Всяко нещо си има плюсовете и минусите, но определено всеки трябва да пробва от всичко, за да натрупа опит и знания и да намери правилния път :)
 
От: Моят опит с интернет бизнеса.

Абе не винаги е така, но то винаги зависи и има едно НО...
Пък и няма как да има голямо търсене в дадени ниши...когато има монополисти !
 
От: Моят опит с интернет бизнеса.

Добре написано. Само имаш една малка грешка. Говориш за "Adsense", а в статията е написано "Adwords". Втората програма е за рекламодатели, а първата за собствениците на сайтове. Предполагам, че сте били от Адсенс-аджиите. Вкарай едно абонираме по електронна поща или , ако има такова го сложи да се вижда, че аз не намерих.

п.п. Малко извън темата. Какво прави оня чешит Митьо Пищова?
 

Горе