Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Статус
Not open for further replies.

netsurfer

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
Продавам музикален сайт - даващ линкове към песни.
В базата данни има 213,934 регистрирани потребителя, колко от тях са реални - не знам, колко от имейлите им са реални - също не знам :)
Приходи - средно около 200 лева на месец.
site_prihodi.png

Разходи - VPS от делта.бг 20 лева на месец / предплатен до 19.02.2011/
Поддръжка от ваша страна - 0 часа на месец - има си модератори, които си добавят и удобряват добавените песни.
Трафик - над 5000 на ден
site_traffic.png


Инфо за домейна:
Created on: 19-May-07
Expires on: 19-May-11
Last Updated on: 10-May-10

Цена - 1900 лева
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

прати и на мене на лична:)
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

От коя рекламна програма са горните кликове(снимките)?
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Имаш лично ...
Плаща ли се на тези модератори ?
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Здравей,
и аз се интересувам , ако може да ми пратиш линк на ЛС.
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Писах л.с. на всички.
Плащане предпочитам кеш някъде с wifi където да Ви дам пълния достъп до сайта - в цената влиза - домейн, сайт и хост.
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Моля пратете ми домейна на лично съобщение ако е удобно все още.
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Може ли и на мен да ми го пратиш на лично :)
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Моля да изпратиш линка и на мен и евентуално контактна информация
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Моля от тук натам само хора с реален интерес да ми пишат !!!
 
Последно редактирано:
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Здравейте,
като начало каква е причината да продавате сайта.
Какво мислите за вариант за разсрочено плащане ?

Благодаря предварително
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Сайта все още не е продаден. Продавам го, защото започвам друг проект. Може и бартер за друг сайт.
 
Re: От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Сайта все още не е продаден. Продавам го, защото започвам друг проект. Може и бартер за друг сайт.
Нали се сещаш, че ако започваш друг проект и ти трябват пари, бартера за друг сайт не би те устроил? Какъв е смисълът да сменяш печеливш, работещ сайт, който познаваш добре и знаеш как да управляваш с нещо непознато, защото започваш друг проект?!
Хайде кажи си какво гнило има, посмали цената и може някой да го купи.
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Спомням си, че този сайт се продаваше преди 7 може би 8 месеца, цената бе по ниска, но също и посещенията и базата данни. Лично според мен ако всичко около сайта е наред си струва парите.
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Спомням си, че този сайт се продаваше преди 7 може би 8 месеца, цената бе по ниска, но също и посещенията и базата данни. Лично според мен ако всичко около сайта е наред си струва парите.

Да може и да си струва, но при положение, че имаш нужда от пари, не би направил бартер. Това води само до съмнения. Може всичко да си е ОК, но аз лично се отказвам, понеже буди съмнение.
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Спомням си, че този сайт се продаваше преди 7 може би 8 месеца, цената бе по ниска, но също и посещенията и базата данни. Лично според мен ако всичко около сайта е наред си струва парите.
Сайта съм го купувал преди почти 2 години, така че няма вариант да е бил пускан преди 7-8 месеца за продажба
Да може и да си струва, но при положение, че имаш нужда от пари, не би направил бартер. Това води само до съмнения. Може всичко да си е ОК, но аз лично се отказвам, понеже буди съмнение.
Да, бих направил бартер за друг разработен сайт.
Нали се сещаш, че ако започваш друг проект и ти трябват пари, бартера за друг сайт не би те устроил? Какъв е смисълът да сменяш печеливш, работещ сайт, който познаваш добре и знаеш как да управляваш с нещо непознато, защото започваш друг проект?!
Хайде кажи си какво гнило има, посмали цената и може някой да го купи.
Цената се избива за 7-8 месеца, на къде още да я смалявам? И причината за продажба не виждам какво общо има с обявата. Решил съм, че искам да се разделя с този проект и това е ...

За 2009-та от изитрейдър има изкарани - Общо платена сума до момента 2664.03 лв. и за 2010 от easyads ще са над 2200 лева.
Продавам сайт изкарал за 2 години около 5000 лева за 1900 лева и искате да намаля???
 
Статус
Not open for further replies.

Горе