Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Статус
Not open for further replies.
Пич, що се опитваш да ни правиш на балами?!
ЗАЩО ПРОДАВАШ САЙТ ИЗКАРАЛ 5000 лв. за две години на такава ниска цена!? Твоята версия - защото ти трябват пари да инвестираш в друг проект (цитирам ти личното съобщение към мен):
netsurfer каза:
Продавам го, защото ми трябват пари за да инвестирам в друг проект.
Е, кажи сега, след като искаш да инвестираш в друг проект и ти трябват кинти, защо в последното си мнение каза:
Продавам го, защото започвам друг проект. Може и бартер за друг сайт.

А като не виждаш какво общо има причината за продажба с обявата - ще ти кажа (макар че много добре знаеш) - сайтът може да има проблеми с авторски права, да си получил разни предупредителни писма, може и качулатите да са идвали у вас да те респектират, може да са те баннали от Изиадс, Адсенс и останалите по-известни мрежи и след покупката му сайтът да се монетизира доста по-трудно.... мога да изброявам до утре, но всички схванаха идеята.
 
От: Re: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Пич, що се опитваш да ни правиш на балами?!
ЗАЩО ПРОДАВАШ САЙТ ИЗКАРАЛ 5000 лв. за две години на такава ниска цена!? Твоята версия - защото ти трябват пари да инвестираш в друг проект (цитирам ти личното съобщение към мен):

Е, кажи сега, след като искаш да инвестираш в друг проект и ти трябват кинти, защо в последното си мнение каза:


А като не виждаш какво общо има причината за продажба с обявата - ще ти кажа (макар че много добре знаеш) - сайтът може да има проблеми с авторски права, да си получил разни предупредителни писма, може и качулатите да са идвали у вас да те респектират, може да са те баннали от Изиадс, Адсенс и останалите по-известни мрежи и след покупката му сайтът да се монетизира доста по-трудно.... мога да изброявам до утре, но всички схванаха идеята.

Бях забравил защо не пиша в този форум :)
Продавам го, защото започвам друг проект. Може и бартер за друг сайт.
кое точно не си разбрал? Продавам го, а може и да го разменя!!!

А за дали е баннат, като гледам все още си има реклами по него ...
 
Ти май се правиш на бавно загряващ, но аз пък съм тъп и упорит. ;)
Защо има опцията да го РАЗМЕНИШ при положение, че ти трябват пари за новия проект?!
Бартера със сигурност няма да ти донесе повече пари по простата причина, че бартер се прави с аналогични стоки. Сайтът който би взел на бартер ще ти донесе отново 200 лв. на месец с тази разлика, че ще ти отнема повече време отколкото текущия проект (все пак е нещо ново, което не познаваш в детайли и ако искаш да върви успешно трябва да му отделиш някакво време). При такъв вариант ще няма да вземеш някакви пари кеш, които да можеш да инвестираш в новия си проект (каквато уж ти е целта), а дори ще се ангажираш с нов проект и ще губиш ценно време, което може да отделяш за новия проект.
Версията ти издиша отвсякъде и 100% има нещо гнило. Не вярвам някой да ти купи сайта след тая издънка. Пробвай пак след известно време, но си подготви по-убедителен мотив за продажбата на сайта.

Поисках ти и подробна статистика за посещенията, направи се на разсеян и не пусна такава...

P.S. Знам, че те е яд, задето се издъни с продажбата, но вината си е изцяло твоя. Не е нужно да си го изкарваш на мен чрез отрицателни репутации, но щом това те кара да се чувстваш добре - продължавай, не ми пречиш. :)
 
От: Re: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Ти май се правиш на бавно загряващ, но аз пък съм тъп и упорит. ;)
Защо има опцията да го РАЗМЕНИШ при положение, че ти трябват пари за новия проект?!
Бартера със сигурност няма да ти донесе повече пари по простата причина, че бартер се прави с аналогични стоки. Сайтът който би взел на бартер ще ти донесе отново 200 лв. на месец с тази разлика, че ще ти отнема повече време отколкото текущия проект (все пак е нещо ново, което не познаваш в детайли и ако искаш да върви успешно трябва да му отделиш някакво време). При такъв вариант ще няма да вземеш някакви пари кеш, които да можеш да инвестираш в новия си проект (каквато уж ти е целта), а дори ще се ангажираш с нов проект и ще губиш ценно време, което може да отделяш за новия проект.
Версията ти издиша отвсякъде и 100% има нещо гнило. Не вярвам някой да ти купи сайта след тая издънка. Пробвай пак след известно време, но си подготви по-убедителен мотив за продажбата на сайта.

Поисках ти и подробна статистика за посещенията, направи се на разсеян и не пусна такава...

P.S. Знам, че те е яд, задето се издъни с продажбата, но вината си е изцяло твоя. Не е нужно да си го изкарваш на мен чрез отрицателни репутации, но щом това те кара да се чувстваш добре - продължавай, не ми пречиш. :)
Репутацията ти я е дал някой друг ... не виждам смисъл да обяснявам каквото и да е ... който има интерес ... се свързва с мен. Спама ми дойде малко повече. Как да ти обясня - купувам сайт, развивам го, печеля от него и го продавам. Купувам друг, правя му трафик, оптимизирам му доходите, печеля от него и минавам на следващия кога не виждам на къде повече може да се развие или силите ми за развитие стигат до определен период. Сайта като го купих правеше по 50-100 лева на месец, аз го развих и стигна до 200-250 лева на месец като аз лично повече не мога да го развия ... за това търся друг който да развия, да оптимизирам и да печели повече. Кое точно не разбра за бартера? И бартер не се прави само за равностойни стоки - има бартер с доплащане - от моя или от другата страна. Мислех, че в този форум се е поизчистил от плявата ... но явно съм грешал ...
 
Ок, успех с продажбата. Евентуалния купувач сам ще си направи преценка на база това, което си казал.
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Имам сериозен интерес към сайта, писах ти лично съобщение, но не ми отговори. Очаквам да ми пишеш.
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Тук според мен има нещо гнило. Ще си позволя да споделя опита си, като целта ми не е ни най-малко да клеветя някого, просто се чувствам задължен да предупредя останалите потребители.

В момента, в който му казах, че съм склонен да заплатя сайта и домейна срещу договор, който цели единствено презастраховка и че разходите ще са за моя сметка, и какво би присъствало в договора, той не ми писа повече:

Неща от сорта на: На ... дата, еди кое си лице дава ... срещу ... сума. Както и че трябва да бъде упоменато в договора, че към момента на сключване на лицето не са му известни проблеми с авторски права и че е едноличен собственик.

През цялото време работата ми изглеждаще гнила, още повече, че още в началото когато попитах умишлено се направи според мен на разсеян и избяга от тези въпроси.

Този пост не цели нищо друго освен да споделя моето лично мнение и да предпазя евентуално някой потребител да се 'натресе' на нещо, за което да съжалява. Може и всичко да си а наред със сайта, но аз се отказвам поради съмнения. Мисля, че е съвсем нормално да не дам сумата на ръка, а да искам да се презстраховам :)

Още от предните постове става ясно за доста разминавания в казаното от netsurfer.
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

Разминавания има само в твоята глава. Какви са тези договори и глупости. Колко сайтове съм купил от този форум, включително и този който сега продавам и никога не съм искал договори и гаранции. Не искам името ми по никакъв начин да се свързва със сайта, още повече с договор, утре и данъци ще искат да плащам на база на договори. Давам данните за хоста, пушвам Ви домейна и правите каквото и както си искате ... Не случайно и в who is няма актуална информация. И реално сайта не нарушава никакви авторски права и закони, защото каквото може да се намери в сайта, може да се намери и директно в гугъл ...
В този бизнес гаранции няма, нито за трафик, нито за приходи ... затова и нещата струват 10-12 месечния приход, а не както при другите инвестиции - 8-10 годишния ... защото прекалено много зависиш от фактори, на които не можеш да влияеш ...

В този форум съм от почти 3 години, редовен съм, купувал съм доста сайтове и никой не се е оплакал от мен, мисля, че това говори достатъчно. А в тази тема пишат само хора регистрирани преди 1-2 месеца без нищо зад гърба си ...
Тук според мен има нещо гнило. Ще си позволя да споделя опита си, като целта ми не е ни най-малко да клеветя някого, просто се чувствам задължен да предупредя останалите потребители.

В момента, в който му казах, че съм склонен да заплатя сайта и домейна срещу договор, който цели единствено презастраховка и че разходите ще са за моя сметка, и какво би присъствало в договора, той не ми писа повече:

Неща от сорта на: На ... дата, еди кое си лице дава ... срещу ... сума. Както и че трябва да бъде упоменато в договора, че към момента на сключване на лицето не са му известни проблеми с авторски права и че е едноличен собственик.

През цялото време работата ми изглеждаще гнила, още повече, че още в началото когато попитах умишлено се направи според мен на разсеян и избяга от тези въпроси.

Този пост не цели нищо друго освен да споделя моето лично мнение и да предпазя евентуално някой потребител да се 'натресе' на нещо, за което да съжалява. Може и всичко да си а наред със сайта, но аз се отказвам поради съмнения. Мисля, че е съвсем нормално да не дам сумата на ръка, а да искам да се презстраховам :)

Още от предните постове става ясно за доста разминавания в казаното от netsurfer.
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

poemam riska na cena ot 1000 lv. Ako te interesuva na linia sum.
 
От: Музикален сайт с приходи от над 200 лева на месец

прати и на мене
 
Статус
Not open for further replies.

Горе