Мързела си е мързел...

radev

Well-Known Member
Е тва е да си мързел.

Пуснах минимум на символите в описанието на добавяне на нов сайт в therating.net

около 1/4 от нововключените сайтове идват така:

AlfaMotors - автомобилни газови и метанови инсталации New
Url: http:// www . alfamotorsbg.com
Description: Продажба, монтаж и ремонт на автомобилни газови и метанови инсталации от AlfaMotors.............................................
..........................................................
..........................................
.................
..


магазин за дрехи втора употреба: магазин за дрехи втора употреба PAZARDJIK: New
Url: http:// www. fresh-secondhand. hit.bg
Description: магазин за дрехи втора употреба: магазин за дрехи втора употреба PAZARDJIK:
магазин за дрехи втора употреба: магазин за дрехи втора употреба PAZARDJIK:
магазин за дрехи втора употреба: магазин за дрехи втора употреба PAZARDJIK:
магазин за дрехи втора употреба: магазин за дрехи втора употреба PAZARDJIK:


Тва е тъпа майуна да си ше го изиграеш по-добре. Някои се сещат да си копират няколко параграфа от сайта поне..
Не правете такива лайна сами в къщи :)
 
От: Мързела си е мързел...

Бате, аз не знам ти дали ги удобряваш такива, ама наистина е малко не професионално и мързеливата. Мисля че в цялата идея има доста голяма доза некомпетентност - колкот и да си мързелив, все ще ти дойде едно две изречения описващи какво предлага сайта. Но с този хит.бг ми става ясно, че много много не се гледа сеиозно да сайта.;)

Ако ги удобряваш това е според мен големия проблем. И ако ги отхвърляш е худаво да им даваш причини - то ще си е като един вид урок по маркетинг на сайт.:)
 
От: Мързела си е мързел...

Има си известие с причини за отгхвърляне.
Работата е че маймуната изобщо не го чете и си продължава да осира кибер пространството с втасалите си трици..

Преди си играх и да им пиша обяснения като ревюта... боли я маймуната червения гъз

тва е..
 
От: Мързела си е мързел...

И аз съм наясно че им ги връщаш събмишъните с обяснение зашо не са приети, ама не мислех че продължават да го правят без да четат защо са отхвърлени. В крайна сметка майната му че си губят времето, кофти е че губят твойто като го правят по този начин. ;)

Май решението е след някой друг събмит да се банва домейна и той да си се мучи колкто иска. Ако след 3-тия път продължава да го прави - мисля си че се приближава повече към спам отколкото към читав линк билдинг.:) И ще си си в правото - едва ли умираш от желание да имаш някой друг хит.бг сайт в базата си данни.:)
 
От: Мързела си е мързел...

Бате ако е твой сайт моля те оправи го ;)
Толкова разбъркан ми стои, че направо се шашкам.
 
От: Мързела си е мързел...

kato pry6tite ottolkova ykyl 6to ne dadete ideja na 4oveka kvo da napravi za da ne izglejda taka a vednaga go syditedosta prosta6ko e da se govori za maimuna i t.n.az ako sym6te vi sydja
 
От: Мързела си е мързел...

Добре дошъл, пожелавам ти приятен престой тука!
Съветвам те да пишеш на кирилица, дори не съм ти прочел мнението, защото ми дразни окото..
 
От: Мързела си е мързел...

Тоя е директно за банлиста.... некав 12 годишен парцал дошъл във форума и се прави на играч... не им е тука мястото на такива индивиди.
 
От: От: Мързела си е мързел...

ami kato ti drazni okoto nego 4eti be pi4
Добре дошъл тук.
Никой не се заяжда, но правилота да се пише на кирилица е за всеки. ;) Първо изглежда адски грозно е и второ трудно се чете това, което пишеш. ПИЧ. Ще те помоля да се придържаш към правилата тук. Успехи и приятно изкарване във форума.:wink:
 
От: Мързела си е мързел...

dude айде пиши поне на кирилица. това не е скайп или тийн проблем
 
От: Мързела си е мързел...

dude айде пиши поне на кирилица. това не е скайп или тийн проблем
Да, този форум е абсолютна боза. Мисля че е най-голямата набутвация на Инвестора.:) Ама щом има кой да им плаща за импресий там - евалта. Тук стилът е много по-сериозен и на по-високо нива. Така че да си спестиме непрофесионализма, отитваме се да не преличаме на него по нито едно отношение.;)
 

Горе