НАГЛЕЦИ - Президентът бил на страната на протестиращите

mantaman

Well-Known Member
http://www.standartnews.com/balgari...t_na_stranata_na_protestirashtite-178422.html

Президентът Росен Плевнелиев зае страната на протестиращите. Той призова да бъдат проверени НЕК и БЕХ както и всички звена по веригата, които участват в формирането на цената на тока.

Ебати гьонсуратите ебати и чудото - Тоя с меката китка бил застанал зад гражданите - сигурно има предвид тълпата дето и викат
Еми що не взе страната на гражданите миналата седмица бе путьо нещастен - Или те тази седмица са се преродили миналата бяха тълпа тая вече са гражданите.

Като президент не съм безучастен към масовите граждански протести в цялата страна. Хората трябва да знаят какво плащат.

Хората много добре знаят какво плащат - Цените дето вашта измислена партийка е одобрила - Те тия цени не са паднали от Марс оня ден та сега да разследвате от къде са дошли.


Тоя няма да изкара цял мандат замине ли си боко да си подава оставката - Такъв срам за българската институция президент няма да има и след сто години.
 
От: НАГЛЕЦИ - Президентът бил на страната на протестиращите

Той и Бойко е на страната на протестиращите.Но прави ли ви впечатление че нещо се покри като мишок.
Иначе парадираше, че бил голям мъжкар.Думите са едно, делата са друга работа.
 
От: НАГЛЕЦИ - Президентът бил на страната на протестиращите

Племенника ми един ден си счупи една играчка и мрънкя от яд - Ех сега да имаше някой друг да ми беше виновен че ми се строши играчката

Та и Боко така седи и се чуди кой да му е виновен че се обърна каруцата баш на края на Дунава

Като го измисли ще се появи гордо и ще посочи виновниците, а той целият в бяло - нали все пак и двамата с Роската са на страната на Гражданите (вече не е модерно да са тълпа) - дано виновният да е някой по различен от Станишев че вече хептен ще стане за смях.
 
От: НАГЛЕЦИ - Президентът бил на страната на протестиращите

Е не виждате ли кой ще е новия виновник? Семерджиев с палатите. Вече почнаха да го подготвят за упиране на пешкиря. Ще ги фърлят на акулите без да се замислят.

Семерджиев с палати, каквито и Тато не е имал
 
От: НАГЛЕЦИ - Президентът бил на страната на протестиращите

Той и Бойко е на страната на протестиращите.Но прави ли ви впечатление че нещо се покри като мишок.

Мен ми направи впечатление, че се покри нещо(малко е неуважително към хората) ама той доста чесно като има протести се скатава - ще му се развали рейтинга.
 
От: НАГЛЕЦИ - Президентът бил на страната на протестиращите

русия дава пари за дестабилизация ,заради белене.пада правителството,нов парламент.комисията янев не може да даде нужните хора от енергийната мафия на прокурор.те построяват белене,вземат комисионните и ДОБРОВОЛНО предават 80% от комисионните в партийните каси,за да има да се купуват цигански кюфтета по изборите,а нек отново ще вземе заем от банка париба (миглена кунева)за да се покрият загубите от кражба на кабели и кражба на ток
 
От: НАГЛЕЦИ - Президентът бил на страната на протестиращите

На кой на страната да е.. след като НАРОДА го е избрал.. след като ПРОТЕСТИРАЩИТЕ именно ТЕ са го избрали..
А бе тука е няква баси пародията..
 
От: НАГЛЕЦИ - Президентът бил на страната на протестиращите

Добре, че не сте гледали пресконференцията на ГЕРБ, дето ония боклук ГЛАВЧЕВ, каза че ГЕРБ напълно подкрепят протестиращите и Станишев бил виновен и протеста е бил срещу всички минали правителства и те го подкрепят ( сиреч пак те не са виновни за нищо ) :lol: голям сеир беше на тая пресконференция на герб днес.
 
От: НАГЛЕЦИ - Президентът бил на страната на протестиращите

Положението е нетърпимо в малките градове, почти не останаха хора държавата се разпада и ако народа не се вдигне никой няма да ни помогне. Аз смятам че монопола не е само в тока ами Бензина Нафтата там да не би пазара да е свободен навсякъде картели.
 
От: НАГЛЕЦИ - Президентът бил на страната на протестиращите

Ееееми ноо ясно, че така ще говори, щото усети дебелия че го гласат и него - след жертването на офицерите, царят жертва и царицата :lol::lol::lol:
Аааааа той милият тепърва има бъдеще - нали трее да ни санира кофторниците :wink:
 
От: НАГЛЕЦИ - Президентът бил на страната на протестиращите

Някой бързо да заформи правителство "Предприемач" и да влиза в политиката, че ми писна от ГЕРБ и БСП..

То нали знаете.. ся като не е ГЕРБ, ще е БСП.. не врат ами шия..
Баси измислената държава сме.. без 1 смислена алтернатива :lol:
 

Горе