НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

vetr

New Member
Рейтинг - 0%
0   1   0
500 дума - 2,50 лв.

мин поръчка за 10 лв.

Изпращам статията/ите - преглеждате ги и ако сте доволни - плащате ми! (важи за хора доказали се като коректни тук, регистрирани преди няколко дена да не ми пишат!)


И моля Ви не започвайте - цената е ниска (много добре знам, в началото ще е таква)....

Пишете на лс със линкове към статиите които искате да се преразкажат.
 
То вярно, че евтино, ама не разбрах правописните грешки бонус ли са? Влизат ли в цената?
 
От: Re: НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

Е сега и претенции имаш за тези цени. Важното е да става оборот. :)
 
От: Re: НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

То вярно, че евтино, ама не разбрах правописните грешки бонус ли са? Влизат ли в цената?

Не ги пиша аз статиите!

Гарантирам ви 99,99999...% текст без грешки (правописни и пунктиационни)

Вече няма да отговорям на подобни постове.
най-добре ще е ако някой поръча и след това изкаже мнение. Аз каквото и да кажа ще е безсмислено!
 
Най-важното в една реклама е да се хареса на целевата група... Целевата група на текстовете не харесват неграмотността. Това е все едно аз да отида и да правя реклама на програмист, казвайки че прави HTTL и CZZ кодиране... Какво като всъщност са HTML & CSS?
 
От: НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

Никой няма да карам на сила!

Който иска да пробва, ще загуби малко време да намери статията и да ми пише след това. Пари напред НЕ искам.

Ако не ви хареса - не плащате.
 
От: НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

Пускам една безплатна статия! :)
 
От: НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

Пускам една безплатна статия! :)

де гъ тя?

пренапиши една тук сега няма да питаме на лично ощастливения с безплатна статия дали е доволен
 
От: НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

Имах предвид, че някой от Вас може да получи безплатно пренаписване...
но както и да е.

Ето една пренаписана специално за темата:

http://dox.bg/files/dw?a=bafa529971
 
Последно редактирано:
От: НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

"Летните жеги освен ефекта на хубав слънчев загар носят и дефекта на неприятното изпотяване"
 
От: НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

"В по-свободни памучни дрехи тялото не се прегрява, при което не е необходимо интензивно потене"
А кога е необходимо интензивно потене?
 
От: От: НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

"За да избегнем страничният миризлив ефект на потенето е необходимо често вземане на душ-сутрин и вечер, подходящ избор на дезодорант, абсорбиращ миризмата или такъв, който пречи на нейното разлагане от бактериите. "
Бактериите кога разлагат миризмата - преди или след като напусне тялото?
 
От: НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

Добре, заключвайте темата.

за тази цена мислех, че ще има хора на които им трябват статии за сателитки и т.н.
въобще не предполагах, че ще ми пишат редактори на вестници ...

но щом няма, здраве да е.
 
От: От: НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

Добре, заключвайте темата.

за тази цена мислех, че ще има хора на които им трябват статии за сателитки и т.н.
въобще не предполагах, че ще ми пишат редактори на вестници ...

но щом няма, здраве да е.

Не съм редактор на вестник. IT съм. Ако това го четеше редактор на вестник, щеше да се застреля. :)
 
От: НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

Когато предлагаш услуга, качеството не е по-маловажно от цената! Ако отида на пазара да продавам развалени домати за по 4 стотинки килограма няма да си тръгна и с 2 стотинки печалба. ;)
 
От: НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

егати, а има хора, които не щат да чуят за спиннато съдържание и дават мило и драго за "авторска" или поне "пренаписана" статия

М др де гъ линкъ към файлъ и самата оригиналишен статия от розалито - те шси умрат от кеф като видят пренаписана статия
 
От: НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

Зная, че такива миризливи теми никак не се тачат, но ще се опитам да отговоря на въпросите, на които не е отговорил колегата vetr

"В по-свободни памучни дрехи тялото не се прегрява, при което не е необходимо интензивно потене"
А кога е необходимо интензивно потене?

[FONT=&quot]Чрез потенето, тялото регулира телесната температура, като я запазва в оптимални граници. Така е избегнат риска от прегряване и топлинен удар. [/FONT]
 
Последно редактирано:
От: От: НИСКИ цени - преразказване на БГ статии

"За да избегнем страничният миризлив ефект на потенето е необходимо често вземане на душ-сутрин и вечер, подходящ избор на дезодорант, абсорбиращ миризмата или такъв, който пречи на нейното разлагане от бактериите. "
Бактериите кога разлагат миризмата - преди или след като напусне тялото?
[FONT=&quot]При потенето се отделя пот, която в същността си е прозрачна течност, съдържаща вода, урея, амоняк и багрила, която при досег с въздуха придобива неприятен мирис. [/FONT][FONT=&quot]. При престояване, бактериите, намиращи се върху кожата започват разграждането й и тя започва да мирише неприятно. [/FONT]
 

Горе