НОВАК !!! Имам много въпроси, помогнете моля

doggymaster8778

New Member
Здравейте, тъй като в последно време не излизам много, реших да оползотворя времето научавайки това онова за този тип бизнес. Има ли някой, на когото да разчитам да ме въведе в тази сфера или ако може да ми предоставите някакъв форум, в който пише всичко за новобранците в тази сфера .... наистина искам да се науча, затова моля ви недейте да триете моментално темата или да пишете къде си тръгнал бе... :)
 
Последно редактирано:
От: НОВАК !!! Имам много въпроси, помогнете моля

Като за начало бих попитал откъде трябва да почна за да изкарвам колкото и да е малко пари ... мога да работя с HTML i javascript съответно мога да си направя страничка... оттам какво ? благодаря ви предварително
 
От: НОВАК !!! Имам много въпроси, помогнете моля

Ами като за начало разгледай стикнатите теми във всички раздели на този форум и доста неща ще ти се изяснят. А когато нещо не ти е ясно все ще се намери някой да ти помогне. :)
 
От: НОВАК !!! Имам много въпроси, помогнете моля

1) научи и РНР - иначе е половинчата работа - все едно нищо не си научил (а както казваше Жельо Желев: "не може една булка да е полу-бременна")
2) направи 5-10 сайта, щом като можеш да ги правиш, и ги вкарай в търсачките! докато ги правиш - ще се научиш да запълваш белите петна в програмирането пак с помощта на тия търсачки.
3) след това направи още 1 куп сайтове! тогава вече ще ти се изяснят нещата от само себе си (бря, как се пишеше това самосебеси - слято или как?)

няма страшно - 99% от новаците питат същото и остават на празни ясли, щото са също като тебе в голяма грешка - вместо да научат занаят - питат натам и насам дали ще падат пари, а истината е, че от питане пари не падат! научи първо занаята и тогава идеите сами ще почнат да ти се избистрят!

можеш да се сърдиш сега, ама по-полезен акъл за момента няма кой да ти даде!

ама то е очевадно бе - все едно аз да питам ако хвана някоя кака за дупето дали ще ми хареса? не стават така работите - първо пипаш - после питаш!
 
Последно редактирано:
От: НОВАК !!! Имам много въпроси, помогнете моля

Да, тъкмо разглеждах всички Важни теми и започнах да вдявам от тук, от там. Само не ми е ясно, понеже учителя ми по web design беше малко чешит и не ни отговаряше на въпросите, а си предаваше уроците във суров вид, как по точно се вкарват самите сайтове и блогове в търсачките, доколкото разбирам с уникално съдържание, големина на съдържанието ?... А и също така вече се бъркам понеже има и по-стари теми- кои афилиейт програми са ефективните за момента и освен тях adsense добър вариант ли е за начало, и как ще следя развитието на всичко, съответно къде трябва да се регистрирам за да почне да ми цъка брояча един вид ?... :) Благодаря ви за разбирането :Р
 
От: НОВАК !!! Имам много въпроси, помогнете моля

много мразя някой да парадира с какво е болен за да получи съчувствие и оттам облаги...
както сега като гледам олигофренското предаване българия търси идиоти ...
как реват ония били сираци били от дом незнам си ко нямали парички - ми да се самоубият бе да легнат под влака като им е толкова черно и това е ! лекувай си се - какво общо има това с въпроса който задаваш тук...?
надявам се да не получиш помощ в този форум за да не продължаваш да парадираш с болеста си и да чакаш екстри само заради това че си болен...
 
От: НОВАК !!! Имам много въпроси, помогнете моля

Също така се чудя само като станеш афилиейт ли имаш шанса да изкараш? или примерно със Pay Per Click програмите дохода е същия, и кои са с най-благоприятни условия
 
От: НОВАК !!! Имам много въпроси, помогнете моля

И amoun не искам облаги или каквото и да било просто казвам че имам свободно време поради тази причина... :)
 
От: НОВАК !!! Имам много въпроси, помогнете моля

можеше да не казваш причината? искаш да те съжаляват ли или искаш да печелиш онлайн ?
и ко ми се усмихваш като те обиждам - напсувай ме не се прави на мирянин...
 
От: НОВАК !!! Имам много въпроси, помогнете моля

Има тонове думи изписани по темите, що трябва някой тепърва да започне да ти обяснява специално на тебе?

За ХТМЛ и джаваскрипта - пределно е ясно че грам идея си нямаш (айде грам може и а имаш, ама не и 2) как се правят страници. Понеже не спомена основния инструмент - CSS.

Ако просто се опитваш да си направиш introduction и да пробваш малко интеракция с къмюнитито - доста зле започваш.
 
От: НОВАК !!! Имам много въпроси, помогнете моля

всеки ден някой нооб идва и пита 'как мога да прайа пари от нета?:mad:
и идва Blinky и им обяснява на всичките подробно, дава им линкове насам натам да четат. днес малко закъскя, чакаме го до 1-2 часа:)

п.с. защо в ppc е темата
 
От: НОВАК !!! Имам много въпроси, помогнете моля

Хайде поразрови се из форума и не чакай на готово. Понаучи, поработи и ако имаш конкретни въпроси - питай.
 
От: НОВАК !!! Имам много въпроси, помогнете моля

А и забелязах и другата ти тема. Мен лично ме налегна познатото усещане че ме бутат у шипките като видях че дори името на болестта си не знаеш как се пише...
 

Горе