Аукцион за: НОВИНАРСКИ САЙТ

eINFO.BG

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Последно редактирано:
Каква посещаемост има сайта на месец ?
Зависи от новините и публикациите. Не пада под 2 к на ден, стигало се е и до 28к на ден, но последните седмици нямам много време за него. В страницата има активност, постоянно се споделят новините и коментират.
 
От тия сайтове има кирия само ако имаш "договор" с някой от властта (или опозицията) да каляш другите.
@biaaro да каже.
 
От тия сайтове има кирия само ако имаш "договор" с някой от властта (или опозицията) да каляш другите.
@biaaro да каже.
Или ако имаш минимум! 500к човека по фб страници, за да го пълниш от тях. Даже самия сайт не е нищо, а ценното са страниците, защото те пълнят сайта. Самия сайт като сайт все може да го вдигне вече за няколко часа и дори няма значение как изглежда, защото никой нищо не очаква като визия от новинарските сайтчета. Даже аз очаквам винаги да са със 100 реклами, попъпи и всеки момент да ми изкочи нещо от някъде ида кликна без да искам. :D
 
Що пък аз. Където съм споделял неща от сайтове мязащи на този, то е защото знам кой седи зад сайта, но това тук не е от тях. Това е сайт за спамене из фейса, разчиташ на актуалното за момента копнато съдър5жание, нищо повече. Предполагам заради pogled.info ме набърка в темата. То си е сериозна медия, със сериозни хора зад него, нищо общо с това тук.





От тия сайтове има кирия само ако имаш "договор" с някой от властта (или опозицията) да каляш другите.
@biaaro да каже.
 
Що пък аз. Където съм споделял неща от сайтове мязащи на този, то е защото знам кой седи зад сайта, но това тук не е от тях. Това е сайт за спамене из фейса, разчиташ на актуалното за момента копнато съдър5жание, нищо повече. Предполагам заради pogled.info ме набърка в темата. То си е сериозна медия, със сериозни хора зад него, нищо общо с това тук.
Нали беше разправял. че си се занимавал с подобни сайтове покрай разни властимащи.
 
Нали беше разправял. че си се занимавал с подобни сайтове покрай разни властимащи.
Може ли да си отворите друга тема за такъв разговор, без да спамите! Когато нямате интерес, е редно да подминете поста. Водете си разсъжденията на лични, тук никой не Ви ги е искал!
 
Сега разбрах... По скоро с избори, не сайтове, едни за местни и едни за парламент. Беше нещо средно между списъка на шиндлер и влакът трезор, ако ме разбираш... :) Със сайтове почти не съм се занимавал тогава. Тролове, мангали, политици и всякаква друга измет....

Нали беше разправял. че си се занимавал с подобни сайтове покрай разни властимащи.
 

Горе