НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

тео

Well-Known Member
Здравейте,

Искате ли да увеличите своите Г+1, но с кликове от България? Писнало ли ви е свежите в свежо да са там само с по 30 харесвания? Искате ли да си размените бързо ФБ лайкс?

Представям ви БГ проект за размяна на харесвания в социалните мрежи.
http://EdnoPlus.com

Какво е EdnoPlus.com?
EdnoPlus.com е сайт, подпомагащ увеличаването на популярността на сайтове в социалните мрежи. Тук може и да харесвате страниците и статиите на другите потребители, както и да им предложите вашите за харесване. Основното предимство на EdnoPlus.com е, че потребителите получават харесвания, генерирани не от тук, а от съответния сайт.

ДА, харесванията не се регистрират от EdnoPlus.com, а от сайта, за който се отнася кликът. Това намалява до огромна степен рискът, харесването да бъде изтрито в последствие от социалната мрежа.

Как става това?
След като регистрирате линк, за който искате да получавате харесвания се генерира специален файл, съдържащ кодът на бутона на съответната социална мрежа. Вие запазвате този файл и го качвате (с ftp например) в главната директория на сайта, който ще се харесва.
Ние откриваме, че файлът е качен и го зареждаме в EdnoPlus.com, където се предлага на потребителите за клик.

Защо е необходимо това?
За да бъде регистрирано харесването не от нашия сайт, а от сайта, за когото се отнася!

Ето как работи на практика:
faq1.png


Колко струва?
Безплатно е :D
Има въведена точкова система. При първоначална регистрация всеки потребител получава 50 точки. С тях той "награждава" потребителите, които харесват неговите линкове, като колко точки да даде, всеки определя сам. Все пак, сайтовете с повече точки се класират по-напред. Когато точките свършат, линка става невидим за останалите. За да натрупа точки, всеки трябва да харесва сайтовете и публикациите на останалите потребители.
Все пак, за хората с ценно време или без желание за кликане, има предвиден начин и за закупуване на точки, което ще гарантира дълго присъствие, без допълнителни усилия.

Ограничения
Има и няколко ограничения.
Първото е - в EdnoPlus.com приемаме само български сайтове. Идеята е да се подкрепяме реално и натрупаните в последствие последователи в Г+ да работят за нашите сайтове в България. Свежарските харесвания също са българска марка. Както и разбира се ФБ страниците за България.
За тези от вас, които имат сайтове на английски могат да ползват EN версията на скрипта на адрес http://GoOneUp.com (услугите там са абсолютно същите, разликите са в социалните мрежи)
Второ ограничение - и в Г правят калпави скриптове - открихме бъг в бутона за +1, който преви работата с IDN домейните невъзможна с различен браузър от хром. За това се налага, сайтът да се ползва само с хром.

Степен на завършеност
Към днешна дата работят и двата сайта (бг и ен) САМО с +1.
Работи се по метод, който да позволява +1 да се дава и на блогърските системи.
До няколко дни ще е готово свежарското харесване.
ФБ лайковете са на ред след това.

За Бг сайтове - http://EdnoPlus.com
За En сайтове - http://GoOneUp.com
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Честито ! :) Възползвайте се от услугата без да се притеснявате от наказания от чичо Гошо.
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Само да допълня - възможни са откриването на още малки бъгове - мисля, че сме изчистили всичко, но кой знае :)
Всяка помощ и коментари са добре дошли :)
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

На повечето сайтове като се опиташ да дадеш +1 не успяваш. Бял екран с текст само адреса на сайта. Трябва да го скипнеш и да продължиш към следващият.
 
От: От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

На повечето сайтове като се опиташ да дадеш +1 не успяваш. Бял екран с текст само адреса на сайта. Трябва да го скипнеш и да продължиш към следващият.

Открит и отстранен - 10х
 
От: От: От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Открит и отстранен - 10х

Браво, сега ще е добре да се нулират скипнатите адреси от потребителите.

Още нещо, не знам дали е бъг - даваш +1 на някой сайт до който пише 2 точки, а ти получаваш само 1 в акаунта си. В други сайтове тези точки са броя на точките които ще получиш ако гласуваш с +1.
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

To use this site you need Google Chrome browser on your computer.
If you don't have chrome installed on your computer please install it from here.
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

BurnX добър въпрос ;) Утре сутринта тео ще даде адекватен отговор предполагам.
 
Re: От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

To use this site you need Google Chrome browser on your computer.
If you don't have chrome installed on your computer please install it from here.

Кое от написаното по-горе, а и от това което си прочел в браузера си, не си разбрал? :)

BurnX добър въпрос ;) Утре сутринта тео ще даде адекватен отговор предполагам.
Не мисля, че точно за блогер решение ще се появи. Признавам си, леко бос съм с тази система, защото освен една статия и заглавие за друго не съм го ползвал, но ако имаш възможност да създаваш файлове, можеш просто да плеснеш дадения код.
Нямаш ли тази възможност, ще се наложи да забравите за горния метод :/
 
От: Re: От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Браво, сега ще е добре да се нулират скипнатите адреси от потребителите.

Още нещо, не знам дали е бъг - даваш +1 на някой сайт до който пише 2 точки, а ти получаваш само 1 в акаунта си. В други сайтове тези точки са броя на точките които ще получиш ако гласуваш с +1.
Ще оправим скипнатото.
За точките - не, не е бъг. Явно съм пропуснал да го кажа тук - това е икономическата страна на точкуването. Даваните точки се разпределят между кликащия и сайта, като за сайта се дава винаги 1 точка.

Къде да качвам файл като имам блог в блогър?
Работи се по проблема. Не само в блогър, но и в другите безплатни блогърски системи няма достъп до root чрез ftp. Най-лесния вариант е да генерираме бутон на сайта, но по този начин Г ще се усети и всички +1ци ще бъдат изтрити в последствие (получава се следното - от 1 сайт идват за кратко време много +1ци за различни сайтове - намирисва отдалеч :)). По всяка вероятност решението ще бъде - генерирания файл да се качва в друг сайт (зададен в профила на потребителя в ednoplus.com). Така поне ще се получава следното - твоя сайт ще се харесва САМО от друг твой сайт и по няма да е подозрително.

Не мисля, че точно за блогер решение ще се появи. Признавам си, леко бос съм с тази система, защото освен една статия и заглавие за друго не съм го ползвал, но ако имаш възможност да създаваш файлове, можеш просто да плеснеш дадения код.
Нямаш ли тази възможност, ще се наложи да забравите за горния метод :/
Първо благодаря за подкрепата :)
Относно генерирания файл - в него е кодът на бутона + сигнал за отчитане на клик. Ако дадем възможност на всеки да го модифицира, съществува огромен риск от злоупотреба - ние зареждаме файла в сайта и ако примерно има вмъкнат злонамерен скрипт, ще станем развъдник на бацили :)
 
От: От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Нещо незначително: http://ednoplus.com/profile.php --
"Може да трупате точки като кликате и кахесвате други сайтове "

10х :) В бързината стават и такива неща
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Когато си готов с решението за блогър се включвам на пълни обороти.До колкото разбрах качвам този файл някъде на мой хостинг(дори и да няма сайт) и просто от там ще идват харесванията.
Също с нетърпение чакам свежото ,тъй като и там съм сила.
Успех!
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

В bloger можеш да редактираш малко от кода, така че варианта е да се генерира кода от въпросния html файл и да се слага в блогер.
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Когато си готов с решението за блогър се включвам на пълни обороти.До колкото разбрах качвам този файл някъде на мой хостинг(дори и да няма сайт) и просто от там ще идват харесванията.
Също с нетърпение чакам свежото ,тъй като и там съм сила.
Успех!
Нещо от сорта ще е. Но не е много чисто това решение - за Г. кликът ще иде от друго място, но поне ще е само за твоя сайт.
Със свежарското ще е същото, дори сигурно ще ограничим използваните адреси до 1 - за всички неща, до които няма ftp достъп.

В bloger можеш да редактираш малко от кода, така че варианта е да се генерира кода от въпросния html файл и да се слага в блогер.
Ако се бутне и 1 запетайка или точка в кода, или пък се преименува - няма да се появява сайта в ЕdnoPlus.com. Това е така, защото я си представи, че вместо добронамерен код, някой вземе, че шляпне нещо гадно - ще изпозаразим всички потребители :)
И още нещо - използваме фреймове. Ако трябва да зареждаме цял блог (дори и да ограничим фрейма само до бутона) това много ще забави работата на сайта, плюс това не може да се гарантира поставянето на бутона на едно и също място от всички потребители и т.н. и т.н.
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Ха, вече си имаме и първи опит за измама :D Уви, не става.
Мулти акаунтите нямат смисъл в този сайт - все пак гласувате от 1 Г профил. Който се пробва (за сега е 1 само) ще види, че +1ците светят в синьо. Това е защото вече е харесал дадения сайт. Кликайки отново, вече НЕ харесва сайта, точките му се намалят и се връщат обратно на собственика на сайта. С други думи - никой не печели от това.
Бъдете честни и успех :)
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Важен е опита :d А това кой е ,по - добре да не се знае. Длъжни са хората да опитат :]
 

Горе