НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Регистрирах се в сайта gooneup.com и се опитвам да изтегля файла с скрипта за root, но не става нещо. В коя част на сайта мога да видя сайтовете, които имат бутон.
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Регистрирах се в сайта gooneup.com и се опитвам да изтегля файла с скрипта за root, но не става нещо. В коя част на сайта мога да видя сайтовете, които имат бутон.

Пробвай отново - нещо дребно беше. Сайтовете са в GoOneUp \зеления бутон\
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Не знам каква е причината за това сайта да работи само с Chrome, но би трябвало да има решение..
Това много осакатява сайта и посещенията..обмислете го и го оправете, това е моя съвет. Иначе успех..
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Хм, мен ме кефи конценпцията, ама нещо дизайна ме дразни много (нищо лично). Тези бутончета профил, фак, плюс 1 не може ли да се виждат на всички страници... предполагам че като свикне човек ще му е по-лесно, но в момента съм като пате в кълчища.
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Не знам каква е причината за това сайта да работи само с Chrome, но би трябвало да има решение..
Това много осакатява сайта и посещенията..обмислете го и го оправете, това е моя съвет. Иначе успех..
Причината е в бъг в скрипта н Г, който не се оправя нещо с IDN. Ако се опитваш да вкараш сайт на кирилица, сработва само с хром. За това...

Хм, мен ме кефи конценпцията, ама нещо дизайна ме дразни много (нищо лично). Тези бутончета профил, фак, плюс 1 не може ли да се виждат на всички страници... предполагам че като свикне човек ще му е по-лесно, но в момента съм като пате в кълчища.
Със сигурност има какво да се желае (грабнахме първия попаднал ни дизайн :)). Времето в момента обаче е изцяло заето с подобряване на скрипта. Ще му дойде реда обаче :)
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

колко е опасно, гошо може ли да ме блъсне?
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Сателити не ползваме, много сме печени.
:D
Иначе ще си букмаркна темата, може след време да ми бъде полезна :).
 
От: НОВО! БГ сайт за размяна на +1 и други

Така. Понеже днес е скучен ден (при мен поне), та хайде да го пораздвижим:

СВЕЖОТО е готово :D

Влизате в ednoplus.com, поствате си линка, който се дали и в свежо (от падащото меню все пак кажете, че е свежо:)), посочвате къде ще качите файла (ред местоположение), задавате точки, дърпате файл, качвате го където сте казали и сте готови.

Айде да видим какво ще стане :)
 

Горе