НЯМАТЕ ПРАВО ДА ВОЗИТЕ ПРИЯТЕЛИ В КОЛАТА СИ! - СИВА ИКОНОМИКА!

Хахаха, това в нещо ново и много силно. Престъпна група, която организира чрез различни инструменти. Голяма компетенщина, няма що. И определено имат право да ги таковат, ако нямат лиценз за превоз. Но като гледам какви са тия с лиценза, то май този лиценз е само да лапа пари, не виждам да има кой знае какъв контрол, като гледам какво се влачи между главните градове и малките селца. :)
 
От: НЯМАТЕ ПРАВО ДА ВОЗИТЕ ПРИЯТЕЛИ В КОЛАТА СИ! - СИВА ИКОНОМИКА!

Брей, брей... какви работи ставали в неделя.

Хаха много яка новина. Все едно е по действителен случай, точно в стил бг новини. :D Обаче ми се види измислена щото няма ни един пребит за оказване на съпротива от милицията. В бг акция и да няма набити то не е акция просто. :mrgreen:
 
От: НЯМАТЕ ПРАВО ДА ВОЗИТЕ ПРИЯТЕЛИ В КОЛАТА СИ! - СИВА ИКОНОМИКА!

Разбиха петчленна престъпна група, предоставяла незаконни транспортни услуги чрез интернет

Кога ли ще напишат:

Разбиха многочленна престъпна група "Предприемач", ръководена от братята рапъри, известни в Интернет средите, като Coolice и Blinky, отговорни за процъфтяването на сивата икономика в страната.
:D
 
  • Like
Реакции: Test
От: НЯМАТЕ ПРАВО ДА ВОЗИТЕ ПРИЯТЕЛИ В КОЛАТА СИ! - СИВА ИКОНОМИКА!

i make it a point to rev my engine every time i am next to, or passing a prius

ей това е истината горе,

а не можеш да ме накараш да кача някакви непознати (нехигиенични/смръдливи и т.н) в колата си никога.
 
От: НЯМАТЕ ПРАВО ДА ВОЗИТЕ ПРИЯТЕЛИ В КОЛАТА СИ! - СИВА ИКОНОМИКА!

:D:Dтрябва да информирам колегата, всеки ден ме взима от вкъщи и ме връща, аз дали на него ще дам пари за гориво или ще купувам билетче все едно, но поне не вися по спирките да редя боб ще дойде, няма да дойде автобуса, горкия и той в сивия сектор :D:D:Dще умра от смях
 
Всичките сме в сивата икономика, от груповите ходения на море до взимане на приятел по път към някое събитие. Все тази, важното е, че го раздаваме незаконно. :D :D :D

Всеки нека пътува по един, за да не попадне в в графата "сива икономика". :)
 
От: НЯМАТЕ ПРАВО ДА ВОЗИТЕ ПРИЯТЕЛИ В КОЛАТА СИ! - СИВА ИКОНОМИКА!

Баси скапаняците, като се започне от осигуровките, които са си чист обир за мен и се стигне до акцизите, заради които нафтата ни е най-скъпа в Европата
 
От: НЯМАТЕ ПРАВО ДА ВОЗИТЕ ПРИЯТЕЛИ В КОЛАТА СИ! - СИВА ИКОНОМИКА!

Виждал съм сайтове в които някой казва отива утре до варна имам три места и си разделят бензина, кое му е икономическото на това и сивото :)

Икономическото е ясно. Сивото - беше само дизайна на едния от сайтовете. :D :D
 
От: НЯМАТЕ ПРАВО ДА ВОЗИТЕ ПРИЯТЕЛИ В КОЛАТА СИ! - СИВА ИКОНОМИКА!

AMOUN кога се върна бате, отдавна те нямаше , добре дошъл .

Мирси. Аз няма нищо общо с тази тема, някой я е измъкнал от небитието.
Даже се чудех наистина ли аз съм я започнал.
 

Горе