Набирам екип за форум

pinky_tinky

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте всички...
Моля без коментари от сорта "spam....Кой би ти помогнал? Тук всеки иска пари"
Парите ще дойдат със времето,тъй като съм сам и аз ще плащам за домейн и хост..

Замисъла ми е:
Да се направи форум за WINDOWS8.. Както има за Линукс и за Windows7,мисля ,че има доста хора които ще използват WINDOWS8 и ще им трябва помощ със някой от функцийте му,ето така ще можем да помогнем на хората..

За екипа ми трябват няколко човека (2-3) които разбират (що-годе)от IPB....
Добре ще е да има 4 модератора...
Търся и 1 дизайнер да изработи няколко логота...
Печалбата ще се дели равномерно на модератори,собственици и админи..

Домейна и Хостинга ги копувам аз !
Е който изявява желание нека ми пише ЛС, или най-добре в темата..
 
Последно редактирано:
От: Набирам екип за форум

Глупава идея. Win XP започва да излиза от употреба и да навлизат по-нови системи. Има толкова много неща, за които може да се направи форум, макар, че вече форуми не му трябват на интернет.
 
От: Набирам екип за форум

Мнението ти спада към отдела "spam..Кой ще ти помогне"
Щом идеята е глупава , защо пишеш? Аз пиша кой ще ми помогне,а не дали идеята е глупава или не??
Не съм питал дали ще има прогрес или не? Писъл съм който иска да ми помогне...
Не желая да пишеш в темата(@VAsk0)

WindowsXP се използва,даже бих казал над 60% от хората..Така ,че мисля ,че форума ще има прогрес !!
 
Последно редактирано:
Пинки, вместо да скачаш като ощипана девойка, можеше поне да се постараеш да вникнеш в това което е казал vask0. Защо - защото е прав. Не искаш спам, но след като приемаш съвет за спам, то нека и аз малко поспамя в темата с някои доводи:
1. Според W3Schools, пазарния дял на Windows XP към Март 2011 година е 42.9%, като пиковия такъв е бил 76.1% през Януари 2007. Забелязваш ли тенденцията на спад? Вярно е, че 43% не са никак малко, но пък това не е гарант, че ще се задържи такъв процента в следващата година-две.
Предпоставка за това
1.1. Ниски цени на нов хардуер, който без проблеми работи с Windows 7
1.2. Ниски цени за ъпгрейд към по-нова версия на Windows
1.3. Голямо количество подписани договори с някои от големите производители на компютърни конфигурации, за асемблиране на компютъра с преинсталиран Windows 7
2. Обявена крайна дата за последния ъпдейт и прекратяване на официалната поддръжка на Windows XP, през Април 2014, което прави 3 години от сегашната дата.
3. Факта, че операционната система е на пазара от 2001ва година от който следва пък:
3.1. Морално остаряла операционна система, която съвсем скоро ще бъде напълно неизползваема, а и не желана.
3.2. Наличието на тонове материали за нея, както на български, така и на английски в Интернет, където са дадени решенията на 101% от проблемите. 10 години не са малък период за да не остане разисквана тема.
4. От написаното оставам с впечатление, че форума ще е с българска аудитория. Е във форумите не се цъка толкова на рекламите, още повече пък български такива. Всеизвестно е, че форумите винаги са генерирали огромно количество импресии, което изхвърля варианта за директна реклама, понеже CTR ще бъде по-нисък от 0.01%, а никой не би се навил да плаща за CPM при такъв рейт. Остава ти варианта за афилиейт към някой софтуерен продукт. Тук отново допираме до българската аудитория. Максимум 10% от българите ползват лицензиран софтуер, което от своя страна значи, че почти никой няма да пазарува през афилиейт банера във форума ти.

Съжалявам ако звуча прекалено песимистично, но просто не виждам бъдеще за този форум. Моя съвет към теб е да хванеш вълната и да се яхваш на Windows 8, като събираш и предоставяш информация за него, а в последствие като излезе, вече ще имаш добър линк билдинг, сайта ще се ползва с доверие и ще има много по-добри възможности за популяризирането му.
Ако искаш приеми съвета ми, ако искаш го квалифицирай като спам - твоя воля.
 
От: Набирам екип за форум

ktomov благодаря за съветите.....
Не приемам темата ти за спам..Ще ти приема съвета??
А защо да не пусна и Windows XP, Windows 8
и 2-та форума ще направя,пък каквото "господ" отреди..хаха
Благодаря все пак :)

ФОРУМА ЩЕ Е ЗА WINDOWS8
 
Последно редактирано:
Защото времето което ще хвърлиш в разработката и развитието на форум за Windows XP, ще ти намали с 50% свободното време за развитие и разработка на форума за Windows 8.
 
От: Re: Набирам екип за форум

Ясноо.Благодаря... Е,няма ли да се намери екип за Windows 8 ??

EDIT: Домейна и Хостинга са купени !
 
Последно редактирано:
От: Набирам екип за форум

Здравей,
В момента имам доста свободно време и мисля, че мога да ти помогна. Ако искаш ми пиши на stormcbg @ yahoo . com

Поздрави
 
Последно редактирано:
От: Набирам екип за форум

Пратих ти мейл.............
 
От: Набирам екип за форум

Моето мнение приемаш за спам, а на ktomov НЕ...
Исках да те посъветвам да не си духаш парите на вятъра, но щом ги имаш в повече- духай ги!
Как ще ми забраниш да не ти пиша повече в темата? Пиша, ако искам и никой не може да ми забрани!
 
От: Набирам екип за форум

Екип събирал... ти първо си купи IPB-то, а не ползвай нулнати версии ,пък тогава събирай екип, покажи че си сериозен. Никой няма да се навие да помага заради едната идея, да не говорим, че никакви пари не може да се изкара от такива форуми.
 
От: Набирам екип за форум

СПРЕТЕ ДА СПАМЕТЕ.ВИЕ МАЛОУМНИ ЛИ СТЕ БЕ ХОРА?? AlanFort ти добре ли си с зрението? прочети темата до края и ще видиш ,че просто нямаш работа в тази тема с глупавия си коментар !!
 
От: Набирам екип за форум

Защо да е глупав? Кажи ми ако се включа колко пари ще ми дадеш? 1 левче? ;) ;)
Пълно е с ентусиасти като тебе, но е хубаво да слезнете на земята, разбира се хубаво е да се надявате, но тоя проект е обречен, а това " СЪБИРАМ ЕКИП" - е супер детинско и ламерско.
 
От: Набирам екип за форум

Моляте несе прави на важен защото си .. Няма да се обиждаме .... Ти си явно тук да се правиш на важен,така като гледам си нищо...

Моля някой модератор да изчисти темата от vasko и alanfort
 
От: Набирам екип за форум

Ти как го разбра? Регистрира се днес и вече си форумен ЧЛЕН? Просто изразявам мнение, моето мнение е винаги малко по агресивно, но общо взето съм прав. Кажи ми как ще монетизираш? Ще продаваш линкове? Банери? Рекламни позиции? Трафик откъде? Домейна сигурно е инфо? После какво ще стане с домейна?

Я светни в червено, обещавам ти да получаваш червени честитки докато съм активен.


пс: получи я заради глупавите си изказвания и простичката тема, пък и не се вслушваш в улегнали форумни потребители като ktomov.
 
От: Набирам екип за форум

Не видях за какво я получавам :)

EDIT: НЕ се вслушвам?? Я пак ???
 

Горе