Набирам екип

Ivajlo Angelov

New Member
Рейтинг - 80%
3   1   1
Здравейте на всички отново,
Тъй като с другите проекти нямах успех, защото нямаше желаещи, вчера ми дойде една идейка.
Защо да не направим един туристически сайт за чужденци, който ясно и точно да ги информира за грандски транспорт, метро, хотели, туристически обекти, които задължително трябва да се посетят щом дойдат ( с оригинален текст и собствени снимки )
Сайта ще съдържа и информация за автогарите, от които могат да хванат автобуси, а също така и малка страница с новини от България, относно туризма на няколко езика.

Сайта цели да събере цялата информация, която му трябва на един чужденец, за да се ориентира в нашата мила родина с "изобилие от табелки и образовани хора, които им говорят езика". За да някой да не открадне идеята, пишете на скайп:ivajlo.angelov74 или на [email protected].
Сайта ще има немски, английски и руски език.
Тъй като е идиотско да пишеш 1 статия на 3 езика за един сайт, той ще има тези 3 версии, като първоначално текста се въвежда в НЕВИДИМА за посетителите българска версия и оттам автоматично ще се превежда на останалите езици.
Не искам да има видима българска версия, защото сайта ще е за чужденци, не за сънародници.
Ще има и форум, за където вече ни трябват хора, които разбират английски език, защото там ще се пише само на такъв.

Трябват:
Разбирачи от любимите ви готови платформи: 1
Уеб дизайнери: 1 ( не е задължително да има уебдизайнер)
Специалисти по SEO: 2
Текстописци: 3 + 1 (мен) (трябва да имате и фотоапарат, за да заснемате местата, където сте били и да пишете статии към тях. Не е задължително да е професионален, а само снимките да са авторски и оригинални)
Хора за форума, които разбират английски: 3 + 1 (мен от части, защото ще се занимавам основно със статиите на сайта)

Текстописците е желателно да не са от София, за да имат достъп до други туристически райони. Компромис правя само за хора с висока репутация и големи туристи, които пътуват много често до различни места в България. Всеки текстописец пише статии само за местата, където е ходил.

Печалби:
Печалби има от рекламодатели основно.
Ще печелим и от продажбата на онлайн карти на различни градове с отбелязани ресторанти на едната, на другата хотели и т.н.
Ще се печели и от форума, също от реклами, но там ще има и ВИП група за която ще се плаща и всеки член на групата ще има достъп до специални раздели.

Това е всичко. Във всяко предложение трябва да има и колко поцента от печалбата искате на месец. Бъдете реалисти и мислете, че трябва да има за всички.
 
От: Набирам екип

Общата работа кучета я яли. Казвам ти го от опит.
Успех.
 
От: Набирам екип

Здравей,
Аз лично съм нямал проблеми с общата работа, може би е защото не правя отстъпки лесно и държа на своето винаги, не знам.
Но всеки случай не се прави току - така подобен сайт.
 
От: Набирам екип

@Ivajlo Angelov - Само за обща информация би ли споредлил на колко години си, от кой град си и с какво се занимаваш в момента (по какво си специалист). Благодаря предварително.
 
От: Набирам екип

Ще печелим и от продажбата на онлайн карти на различни градове с отбелязани ресторанти на едната, на другата хотели и т.н.
Ще продаваш онлайн карти?
 
От: Набирам екип

Къде си тръгнал тогава!? То общата работа е нис от компромиси и отстъпки. С хора работил ли си досега?

И не се научихте, че собствените идеи не се реализират чужд БЕЗПЛАТЕН труд. Като искаш реализация, вадиш собствени кинти и плащаш на когото трябва.


Здравей,
Аз лично съм нямал проблеми с общата работа, може би е защото не правя отстъпки лесно и държа на своето винаги, не знам.
Но всеки случай не се прави току - така подобен сайт.
 
От: Набирам екип

Значи с тези хора ще селя печалба и трябва да им платя.....тогава ще им платя някаква сума и като се разрастне сайта ще си прибирам паричките, нямам проблеми.
И ще ви помоля най - сетне да не ми давате акъл, а който иска просто да напише, че се включва.
Като някой иска да ме посътва да ми пише лс, тук няма да чета спамове.
 
От: Набирам екип

Къде си тръгнал тогава!? То общата работа е нис от компромиси и отстъпки. С хора работил ли си досега?

И не се научихте, че собствените идеи не се реализират чужд БЕЗПЛАТЕН труд. Като искаш реализация, вадиш собствени кинти и плащаш на когото трябва.

Както винаги някой не е разбрал какво съм имал впредвид.
Изявяваш ли желание към офертата или просто си губиш времето тук, интересно ми е?
 
От: Набирам екип

@Ivajlo Angelov - Само за обща информация би ли споредлил на колко години си, от кой град си и с какво се занимаваш в момента (по какво си специалист). Благодаря предварително.
 
От: Набирам екип

Ivajlo Angelov -
1. Правиш ясно и ПЪЛНО задание в което описваш ВСИЧКО. Блок схеми, скици на всяка една страница, кой бутон какво ще прави, всяко кликане на мишката по страниците (включително и админ панела) какво прави и т.н.
2. Събираш хора за backend и frontend и QA. Уточнявате технологиите. Уточнявате задълженията. Подписвате договори.
3. Закупуваш домейн, наемаш сървър. Инсталираш GIT на сървъра. Наемаш акаунти в JIRA или нещо подобно.
4. И се почва ГОЛЯМОТО псуване. -
Горе долу в тоя порядък.
Ако се справиш сам с първа точка, пиши ме за участник
 

Горе