Набиране на български фейсбук фенове

crazydevil

Active Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Трябва ми човек, който да ми добави за начало между 3000 и 5000 фейсбук фенове предимно жени (такъв е таргета), които не са правени на принципа на Like Jacking.

Чакам оферти на ЛС.
 
От: Набиране на български фейсбук фенове

Вече няма кой да добавя без LJ :) Аз мога да предложа но е скъпо ! 10 стотинки на фен. ПОКАНЕНИ потребители харесва само този който има интерес ! Поздрави
 
От: Набиране на български фейсбук фенове

И аз мога да предложа натурални потребители, и то без горен лимит... Но както каза колегата е скъпо. но пък от друга страна ако проекта си струва и инвестицията си струва...
 
От: Набиране на български фейсбук фенове

Фейсбук замря доста колега нищо не си струва вече , ако трябва да сме напълно честни хората само си дават парите напразно ! Фейсбук направи така , че не си ли платиш рекламата не помага нищо.
Освен , ако някой не е открил "Топлата вода" Да е намерил решение , как да си оправи рийча ,което и аз го търся и предлагам над 150 000 фена възнаграждение за този , който ми сподели такава информация !
 
От: Набиране на български фейсбук фенове

Фейсбук замря доста колега нищо не си струва вече , ако трябва да сме напълно честни хората само си дават парите напразно ! Фейсбук направи така , че не си ли платиш рекламата не помага нищо.
Освен , ако някой не е открил "Топлата вода" Да е намерил решение , как да си оправи рийча ,което и аз го търся и предлагам над 150 000 фена възнаграждение за този , който ми сподели такава информация !

Значи ще ми подариш 150000 фена, ако ти кажа как да постваш с висок рич?
Сподели как са ти набавени феновете и страницата. Може и на лични
 

Горе