Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Терго то все някоя банка трябва да прибере на балъците парите - А що унгарска - еми много ясно щото унгарският език е много близо до руският и те са си като у дома си - да не са луди да ходят в полска или пък направо в немска :)

Такива манипулации с високопарни думи - цяла една банка и тн сме ги слушали на килограми - предполагам че я знаеш коя е банката и ще ни споделиш линк към сайта и където гордо да заявяват че техните клиенти са участници в тази схема :)
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Чувал ли си за Страната на Глупците? Там се намира Полето на Чудесата, в средата на което расте и зеленее Големия дъб.

Носят се легенди, че ако в нощта събота срещу неделя засееш в корените на този дъб златна паричка и останеш да пренощуваш там, на следващата сутрин ще се случи чудо. Израства ново дърво, на чиито клони вместо листа ще висят златни парички.

Събота е! Възползвайте се още днес!
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Re: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

EMgoldex е регистрирана в Обединените арабски емирства и е дъщерна фирма на немската компания Gold&Silver Physical Metals.
Компанията се занимава с търговия на инвестиционно злато, сребро, платина и паладий.
EMGoldex продава скъпоценните си метали чрез интернет-магазин.

След като се регистрирате в интернет-магазина им, можете да си поръчате инвестиционно злато по доста изгодни цени.
Но, както казва един от лидерите: "Златото не е храна, продукт от първа необходимост. Пък и криза е."
Необходима е била програма за набиране на клиенти и активизиране на поръчките.
Тогава на помощ идва маркетингова програма. Тя позволява да закупите своето злато с 11-кратна печалба.
Поръчвате инвестиционно злато на стойност 7000 евро, внасяте предплата от 150 евро или 540 евро и участвате в маркетинговата програма за набиране на клиенти.
Когато по Вашия реферален линк се осигурят най-малко двама направили поръчка клиента, се закупува съответното количество и получавате инвестиционно
злато на стойност 7000 евро, което се съхранява в едно от лицензираните хранилища в Германия.
Ако желаете да получите паричния еквивалент, тогава фирмата чрез интернет-магазина си изкупува количеството,
което желаете (със съответната печалба, разбира се) и получавате парите си по банков път.

Ще кажете: Къде ми е изгодата? Купих по-скъпо, продадох по-евтино?
Да, но сте предплатили само 150 евро или 540 евро, а сте получили за 7000 .

Разбира се, това обяснение не претендира за пълнота, но накратко същността е такава.

След като е завършена поръчката Ви, имате право със същата по размер предплата (удържа се автоматически от печалбата Ви)
да участвате пак и пак. (Но докато не се изпълни едната поръчка, не можете да заявявате едновремено друга).
Съгласно Договора си при следващите поръчки участвате със същата по размер предплата и не сте длъжни да каните повече партньори.
Но както става във всеки мрежов маркетинг, ако желаете да превърнете участието си в бизнес ( привличане на клиенти за магазина, чрез маркетинговата програма )
и да започнете да формирате пасивен доход, партньорската програма е разработила система, как да получавате от всеки новопоканен
(и от техните поканени) по 7 евро и повече (в зависимост от нивото на което се намирате).
Всички останали поканени от Вас не са задължителни за Вашата поръчка: те формират обаче вашия пасивен доход.
И помагат, разбира се, за по-бързото приключване на поръчките.
Затова сред участниците има работа в екип, прехвърляне на поканените помежду си, ако трябва изчакване,
докато някой набере своите участници - целта е: взаимопомощ и всеки по-бързо да изпълни задължението си по маркетинговата програма,
за да формира печалбата си, а не в конкуренция с останалите да развива някаква своя пирамидална структура.

Съществуват две програми: Бонусна (за начинаещи) и Лидерска (към която се присъединявате, след изпълнение на определени условия).
Програмата предлага и още два бонуса: при добра активност (и изпълнение на добре описани условия)
всеки може да получи безплатно златен часовник с вградена златна 24-каратова пластинка в него.
А освен това за най-активните партньори фирмата организира безплатни екскурзии до Дубай, ОАЕ и страните, където се добива злато.
Последната екскурзия беше в началото на тази година.
Всеки вторник и петък от 19 ч. се организират online-конференции за обучение и отговаряне на интересуващите Ви въпроси.
Броят на участващите в конференциите се движи от 350 до 500 човека от различни краища на света:
Германия, Унгария, Украйна, Русия, но има и от Израел, дори от Австралия и САЩ.

Ако сте прочeли всичко до тук и все още проявявате интерес, присъединете се към една от най-сериозните и бързоразиващи се бизнес-програми по интернет.
Това можете да направите на bulgaria.emgoldex.com

Важно е да не забравяте, когато се регистрирате в сайта да въведете данните си на латиница, точно както са в Личната Ви Карта
- тъй като те ще бъдат използвани, когато превеждат парите Ви по банкова сметка!


И не забравяйте:
Програмата едва набира темпове в България: станете едни от първите у нас и си осигурете сигурни доходи във все още продължаващата криза!
Ех, как ти са занимава да пишеш толкова дълги постове за тия глупости. Тва си е цяла статия, можеше да изкараш 3 лв...ама истински.
 
От: Re: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Tegro

Благодаря ти но няма смисъл!

Много правилно. Да ти, честно историята на Caprice ми допадна много повече и звучи по-реалистично :p
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Терго то все някоя банка трябва да прибере на балъците парите - А що унгарска - еми много ясно щото унгарският език е много близо до руският и те са си като у дома си - да не са луди да ходят в полска или пък направо в немска :)

Такива манипулации с високопарни думи - цяла една банка и тн сме ги слушали на килограми - предполагам че я знаеш коя е банката и ще ни споделиш линк към сайта и където гордо да заявяват че техните клиенти са участници в тази схема :)

За първи път чувам, че унгарският е по-близък език до руския - на такъв "аргумент" наистина няма какво да се отговори: толкова е абсурден...
Впрочем, унгарската банка е само посредник (именно заради рускоезичните клиенти), крайният получател естествено е немска банка.
И, да, зная името й, но не мисля, че има смисъл да го пиша - всеки, който поиска да се регне, може да види банковите реквизити, по които се превеждат пари и как се получават ...

А иначе: огромна заблуда е, че мрежовият маркетинг (какъвто и да е) е лесен начин за изкарване на пари.
Може би, защото повечето хора търсят именно такъв...?
И в него парите се изкарват с много труд. Въпросът само е дали под понятието "труд" не разбираме само и единствено "тежък физически труд"...

А иначе, ако разсъждаваме така: всяка банка прибира парите на "балъците", особено ако те търсят кредит. Чиста зарибявка са си безбройните реклами за по-ниски лихви и изгодни условия.... но пък: всеки решава кога, къде и по каква причина се нуждае от такъв...

Покупко-продажбата на инвестиционно злато е слабо позната на българина (все още сме безкрайно бедни, за да мислим за подобни инвестиции), но това не означава, че това е някаква измама.
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

От тези неща пари не се изкарват, само се набутват.
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Това си е чиста схема на пирамида. Набутваш се и след това търсиш да набуташ други хора, за да може да спечелиш. Печелят само първите, най отгоре на пирамидата.
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Предпочитам да слушам blackout какво говори, отколкото това недоразумение, което е пуснало темата.
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Ок давайте си парите с ефтини трикове, след време да не съжалявате, само си спомняте че съм ви казал -

Тука реално е да гледаде парите как се генерирарат, и как се обвързват - реално от вас никой не купува продава а зарибява с обещание за бъдеща неверона възвращаемост, и показвате некви стари резултат на зарибени клиенти. Това е чиста фин. пирамида - правете си справка за Ponzi scheme после мислете с главата си, а това че се изпзолва името на някой от германия е допълнитела кукичка, но като не можете мислите за парите си то логично ще ви ги вземат.

Обичам ги тези баламурници и лапни шарани а за тези дето им е чудно за какво говоря, дето не се заплестват от евтините трикове или да питат вашите кво се случи пред 90-те или да чета за бащата на схемата http://en.wikipedia.org/wiki/Ponzi_scheme
 
От: Re: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Тома Томов, май не четеш какво пишеш в противен случай щеше да се усетиш, че това червейче, което предлагаш е закачено на кукичка. :)

Тя позволява да закупите своето злато с 11-кратна печалба.
Поръчвате инвестиционно злато на стойност 7000 евро, внасяте предплата от 150 евро или 540 евро и участвате в маркетинговата програма за набиране на клиенти.
Когато по Вашия реферален линк се осигурят най-малко двама направили поръчка клиента, се закупува съответното количество и получавате инвестиционно
злато на стойност 7000 евро, което се съхранява в едно от лицензираните хранилища в Германия.
Ще кажете: Къде ми е изгодата? Купих по-скъпо, продадох по-евтино?
Да, но сте предплатили само 150 евро или 540 евро, а сте получили за 7000 .
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

За първи път чувам, че унгарският е по-близък език до руския - на такъв "аргумент" наистина няма какво да се отговори: толкова е абсурден...
Впрочем, унгарската банка е само посредник (именно заради рускоезичните клиенти), крайният получател естествено е немска банка.
И, да, зная името й, но не мисля, че има смисъл да го пиша - всеки, който поиска да се регне, може да види банковите реквизити, по които се превеждат пари и как се получават ...

А иначе: огромна заблуда е, че мрежовият маркетинг (какъвто и да е) е лесен начин за изкарване на пари.
Може би, защото повечето хора търсят именно такъв...?
И в него парите се изкарват с много труд. Въпросът само е дали под понятието "труд" не разбираме само и единствено "тежък физически труд"...

А иначе, ако разсъждаваме така: всяка банка прибира парите на "балъците", особено ако те търсят кредит. Чиста зарибявка са си безбройните реклами за по-ниски лихви и изгодни условия.... но пък: всеки решава кога, къде и по каква причина се нуждае от такъв...

Покупко-продажбата на инвестиционно злато е слабо позната на българина (все още сме безкрайно бедни, за да мислим за подобни инвестиции), но това не означава, че това е някаква измама.

Терго явно още много неща тепърва има да научиш - като това че унгарският няма нищо общо с нито един от европейските езици - като това че шараните не растат по дърветата и че в този форум балъци рядко се намират
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

"дискусиите" тук са на равнище "попитай нещо, та да ти обяснят какъв глупак си"...

В тоя случай наистина си глупак, без да се обиждаш, щом мислиш парите по дървета растат и си мислиш след като вложиш някви си 150 кинта и докараш двама ще спечелиш 7к и не ти става ясно че тези пари дето ги даваш първо не знаеш на кой ги даваш и 2ро набутваш твои хора и че твоите пари са в следствеи на рефералите, пък камоли не си даваш сметка че трябва 11 кратно увеличение да се прави на капитала че да задовоялт твоите 7к, а дори и да стене това ще отнеме адски много време, а ако смяташ в кратоскорчен план ще стане то тогава риска е огоромен и в двата случая трябва мислиш - не знам но наистина глупка ще е да си ти и томата, дето промотирате такива боклуци - пак ви казвам спирайте с простотиите, пък и на дали шарани ще намерите тук
 
Последно редактирано:
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Върви Грую да лъже, след него иде Ганьо да маже :D
Де се намерихте тука, бе гълъбици :D.
Аз ви предлагам на двамцата да ни пускате тука всеки месец по две снимки на тлъсти чекове и да ни убивате от завист. Щото освен да сме прости, злобни сме страшно завистливи...
И недалновидни също.
 
Язък, че сме адаши по фамилия. Трябва да си мазохист да си нашиваш подобен кол в з*дника ;)
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Терго явно още много неща тепърва има да научиш - като това че унгарският няма нищо общо с нито един от европейските езици ...
Започва да става интересно.
Как този отговор се връзва с твърдението, изразено няколко поста по-горе:
Терго то все някоя банка трябва да прибере на балъците парите - А що унгарска - еми много ясно щото унгарският език е много близо до руският и те са си като у дома си - да не са луди да ходят в полска или пък направо в немска :)
Дали си заслужава въобще да се уточняват такива термини като :"европейски езици"? Авторът дали знае, че в езикознанието съществува термин "индоевропейски езици", а унгарският все пак е такъв...
Това, разбира се, въобще не го прави близък до руския.
Ако тръгнем да се задълбочаваме угрите са били на един етап част и от прабългарската група, но съвременният унгарски няма нищо общо със съвременния български...

Та какво остана?
Епитети и цветисти изрази... само емоции.

И пак питам: на какво езиковедско основание се появи аргументът, че унгарският е "е много близо до руския и какво общо има с въпросния маркетинг?

И не. Независимо от емоционалните и цветисти изказвания на някои постове, аз се намесих, защото смятах, че може да се получи дискусия, а не, както някои смятат "да търся балъци": пак казвам, всеки мрежов маркетинг съдържа в себе си подобен елемент.
Но за да спориш и двете страни трябва да изказват аргументи - в случая има само емоции и етикети и осмиване на отсрещния пост, без дори да се погледне какво пише в него...
(Говоря точно за конкретния си пост, а не за цялата тема).
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Ерго това че не можеш да схванеш сарказма ми не си ти виновен това си е до умствен потенциал и наследствен интелект.
То всъщност ако ги имаше тези работи нямаше и да ти мине през акъл да пускаш такива теми това можеше да мине преди 20г.
До тук си написал хиляда думи и въпреки това не виждам линк към прословутата унгарска банка.
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

повечето МЛМ, са базирани на личните продажби, това е дял от промотиращия микс - тука имаме освен това и стимулиране на продажбите.

Та сега айде иди ми обесни къде е в основата на МЛМ, част с продаването да не е продаване, а да зарибяваш нови и нови клиенти, който имат голи обещания, ако и те намерят още клиенети.

Повечето МЛМ са или на базата на продуки или на базата на кешбек, но няма МЛМ който ти казва печалбата ти зависи от броя, на хората които ми докараш, а продукта, който се проморира е някакъв имагинерен :D

А и на мен ми е чудно коя е тази банка

П.С. Много е смешно та чак жалко да излизаш от страната на неопрвадните, пак ще се повторя кофти вие ПР :D а пък маркетолога дето ви е избрал нашия целиви пазар дето всички са яли попарата от фин. пирамиди, напрво да оди си скъса книжката - но на мен ми изглеждате на някви дето чули недочули и решили да се пробват и да позарибят плявата :D
 
Последно редактирано:
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Започва да става интересно.
Как този отговор се връзва с твърдението, изразено няколко поста по-горе:

Дали си заслужава въобще да се уточняват такива термини като :"европейски езици"? Авторът дали знае, че в езикознанието съществува термин "индоевропейски езици", а унгарският все пак е такъв...
Това, разбира се, въобще не го прави близък до руския.
Ако тръгнем да се задълбочаваме угрите са били на един етап част и от прабългарската група, но съвременният унгарски няма нищо общо със съвременния български...

Та какво остана?
Епитети и цветисти изрази... само емоции.

И пак питам: на какво езиковедско основание се появи аргументът, че унгарският е "е много близо до руския и какво общо има с въпросния маркетинг?

И не. Независимо от емоционалните и цветисти изказвания на някои постове, аз се намесих, защото смятах, че може да се получи дискусия, а не, както някои смятат "да търся балъци": пак казвам, всеки мрежов маркетинг съдържа в себе си подобен елемент.
Но за да спориш и двете страни трябва да изказват аргументи - в случая има само емоции и етикети и осмиване на отсрещния пост, без дори да се погледне какво пише в него...
(Говоря точно за конкретния си пост, а не за цялата тема).

Еми палиш се много, щото и ти си налапал кукичката и сега се чудиш кой да излъжеш.

http://razmisli-tergo.blogspot.com/2012/02/emgoldex.html

Сънищата ти ще си останат сънища, вземи се събуди, златото дето си го сънувал е имагинерно!
:lol:
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Унгарска банка, немска фирма, дубайско злато ... от руски фараон.
ТОВА Е РУСКА ПИРАМИДА!!!
 
От: Надежден и сигурен интернет-бизнес Бъдете едни от първите в България!!!

Я да видим правилна ли ми е математиката.
Значи аз "предплащам" 150 евро.
Водя двама шарани... опа реферали да дадат по 150 евро.
Получавам правото да купя злато за 7000 евро.
Така...
Може да ми се изкупи обратно. За колко? Може би за 7000 евро? Или за 200? 150?
Или ще ми се предложи "изгодната" оферта да закупя още злато с "натрупаната печалба"?

Щото ако е последното и аз имам една оферта:
Айде аз да ви продам малко злато за по 100 евра на двамата хубавци дето пишете, което ще държа в моето тайно хранилище наречено "виртуална маза".
И като ми доведете реферали да си "купят", ще ви дам възможност да удвоите спечеленото. Което също ще се намира в виртуалната ми маза.
За сметка на това имате сигурни по 7 евра на шаран, който вашите шарани са довели. Ще ви ги дам, честен кръст.
 

Горе