Най-Евтините Домейни

От: Най-Евтините Домейни

Доста полезна тема :)

Благодаря много,със сигурност ще ми потрябва :)
 
От: От: Най-Евтините Домейни

Плс вижте мойто мнение по-горе
Отговора е - Не, не може това което пишат че е до живот имат предвид на хоста. Това съм питам няколко компании. Ако искаш да си по-сигурен им пиши на мейл-а на съпорта или на продажби.
 
От: Най-Евтините Домейни

Кажете най-евтиния .com регистър че дадените оферти на първа страница не са активни вече. :p
 
От: Най-Евтините Домейни

Някой знае ли от къде мога да си взема евтин .tel домейн?
 
От: Най-Евтините Домейни

.RU от ЦентроХост по 3 долара (другите взимат средно 10 пъти повече)
иска се подписване на писмен договор иначе няма проблеми
моите всички РУ-домейни са там
 
От: От: Най-Евтините Домейни

Някой знае ли от къде мога да си взема евтин .tel домейн?
Досега в name.com ги намирам най евтино - 9.99$ за първата година, след това по 11.90$ на година.
 
От: Най-Евтините Домейни

Абе тези GoDaddy немога да разбера защо не ми званят да ми кажат PIN номера, днес чаках цял ден понеже ще стартирам нов сайт и немога да си поръчам домейна без този номер някои ако може да Help-не :)
 
От: Най-Евтините Домейни

Абе тези GoDaddy немога да разбера защо не ми званят да ми кажат PIN номера, днес чаках цял ден понеже ще стартирам нов сайт и немога да си поръчам домейна без този номер някои ако може да Help-не :)
щото на мтел не пращат
пробвай с гладбул
 
От: Най-Евтините Домейни

Абе да знаете къде има евтино регистриране на .org че цените от главната страница отдавна не са актуални.
 
От: Най-Евтините Домейни

за евтини домейни има промоция в site-submit.netne.net ;)
 
От: От: Най-Евтините Домейни

Къде е уловката в офертити на компаниите които предлагат евтини домейни? Някой чужди направо се оливат! За стотинки продават домейн имена! Някой компании съм чувал че те обвързат и примерно първата година ако платиш 5 $ за домейн .com, следващите године си длъжен да го платиш пак при тях на редовна цена от 20 $.
 
От: От: Най-Евтините Домейни

Регистрацията на домейн за 9лв. е регистрация за период от една година със всеки един предлаган хостинг план.

host.click.bg

Видове домейни включени в промоцията: .COM .NET .EU .ORG
 

Горе