Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

Компанията печели от реклами и за да може да има по- голяма гледаемост на рекламите, тя споделя 80 % от оборота от рекламите на активните участници с рекламни пакети. Както инвестирането в акции нещо подобно

Не е нещо подобно - БАШ СЪЩОТО Е!

:lol::D:lol::D:lol::D:lol::D:lol::D
 
От: От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

АКО евентуално излезе на печалба ще е вече късно, защото всеки следващ налива пари в бездънна яма и няма да види нито цент от тях.

Мен друго ме съмнява. Автора е вкарал някой друг долар, колкото да му стои активен акаунта и да отчита дейност, но в същия момент го гложди реф. заработката и гледа да набута някой от който в последствие ще спечели той.

А и аз никъде не виждам доказателство за плащане под формата на снимка (колкото и манипулирана може да е тя). От къде въобще да е сигурен някой, че сайта плаща? По цифрите като статистика ли следи нещата?
 
От: От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

Да разбрах че не искате да инвестирате след 3 месеца ще направя друга тема със снимка за плащане тоя път. Чао и успех в бизнеса!
 
От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

Дидо не се занимавай с тия пирамиди. Намери друг начин за правене на пари - има много.
 
От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

Не ми приема парите! Къде бъркам. Да не си дал грешен линк?
 
От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

Компанията печели от реклами и за да може да има по- голяма гледаемост на рекламите, тя споделя 80 % от оборота от рекламите на активните участници с рекламни пакети. Както инвестирането в акции нещо подобно

Компанията май не е рекламна, а инжиерна - какъв финансов инжинерийн е измислила - като инвестирането в акции нещо подобно ...
 
От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

Не ми приема парите! Къде бъркам. Да не си дал грешен линк?

Объркал си се. Те пари само дават - не взимат!!!
 
От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

didodoktora, ти очевидно си доста зарибен, но виж сега как стоят нещата...

- Понеже вече си вкарал пари, последното нещо дето ще приемеш е, че си се набутал

- "Компания" като тази съществува с една единствена цел - да печели пари. Това естествено е съвсем нормално. Въпроса е от къде ще дойдат тези пари и отговора за съжаление е - от хора като теб. Защото...

- Рекламите дето гледаш водят към други подобни сайтове, познах ли? Няма да видиш реклами на маратонки, техника, екскурзии и всякакви такива неща дето ще видиш във Facebook и другите там. Значи говорим за съвкупност от еднотипни сайтове, които за по-просто можем да сведем до един единствен сайт. Представи си, че в сайта в който си виждаш реклами към него самия. Е, в такъв случай от къде ще дойдат парите за изплащане на печалбите? Отговор - няма от къде, няма как да раздадат повече пари отколкото са взели

- Няма нищо революционно в пирамидите (a.k.a. понци схеми или MLM). Всяка, повтарям всяка такава програма представя себе си като революционна и това е от време оно. Ти сигурно нямаш и 20 г, това те прави значително наивен в света на финансите

- Мислиш си, че си изкарал печалби. Едно е да виждаш числа на екрана, съвсем друго е тези числа да се трансформират в хартийки и да кацнат в твоя джоб. Да кажем, че веднъж успееш да изтеглиш 50 долара. Да кажем, че успееш втори път да изтеглиш 50 долара. В един момент просто ще измислят причина да не ти дават пари. Контрола е в тях. Пак припомням - целта им е те да печелят, а пари за изплащане на печалби само на теория идват от реклами

- Всяка седмица в този раздел на форума се появява тема като тази и винаги свършва в кофата (в момента темата вече е в кофата). Не е защото хората са с ограничено мислене, а защото знаят за какво става на въпрос :)
 
От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

Баси заблудения, помня как един приятел ми разправяше за подобна схема ама супер ентусиазирано, след два месеца се чухме и вика, че са го преметнали, така че и тебе ще те видим подир някой друг месец, наивник.
 
От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

Баси заблудения, помня как един приятел ми разправяше за подобна схема ама супер ентусиазирано, след два месеца се чухме и вика, че са го преметнали, така че и тебе ще те видим подир някой друг месец, наивник.
Недей така руга човека. Може да му е за пръв път, но като се опари ще разбере за какво иде реч. Пък и в края на краищата парите са негови и може да ги пласира където поиска, нали и понциджиите ядат хляб. :D
 
От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

тази ''Компания'' досега е изплатила 214 766$.
Хубаво ама колко е получила. Докарай ми 2000 човека по 300 $ и аз ще ги изплатя без нищо да правя, няма проблем.
Хората ти казват с добро, набутал си се набутал, приеми загубата, като урок и продължи напред. В този форум няма да успееш с подобни теми.
 
От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

Това е за лапнишарани.Пълна глупост.Мой познат се беше зарибил с тази глупост и загуби сума ти време докато се осъзнае .
 
От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

Веднъж в някакво забутано село дошъл бизнесмен и казал на селяните, че изкупува диви зайци по 10 долара за брой. Селяните се втурнали да ловят зайци, докато из полята и горите около селото останали малко - все от хитрите и трудни за хващане... Обаче селяците изкарали хубави пари... Тогава бизнесменът обявил, че му трябват още зайци и е готов да плаща вече по 25 долара за брой! Селяните така и така нямали работа (то къде ли по света селяните са непрекъснато заети, де), пък и били лакоми за долари (къде ли по света селяните не са, а?), та запретнали ръкави, постегнали капани, мрежи, примки и тръгнали пак за зайци. Изловили де що е останал заек в околността, но били много доволни от заработените кинти...
Тогава бизнесменът казал, че ще плаща по 50 долара за заек защото много му трябвали още само 10-тина броя... Но точно този ден имал работа в града и оставил мениджъра на фирмата си да изкупува последните бройки зайци...
Селяните се събрали в кръчмата за да обсъдят ситуацията - в района на селото им нямало вече зайци, а този давал по 50 долара за брой! Какво да правят? Точно по това време в кръчмата влезнал мениджъра - чул за какво си говорят селяните и им казал:
- Вижте сега... Шефа ми вече е събрал стотици зайци! Искате ли да направим една малка далаверка от взаимна изгода - аз ще ви продам зайци по 30 долара, а той утре ще се върне и вие ще му ги продадете по 50 долара за парче! Нали такава цена ви е казал?
Селяните без много-много да мислят събрали де-що имали пари и изкупили всички зайци по 30 долара за брой...
На другата сутрин всички селяни се събрали на мегдана в очакване на бизнесмена за да му продадат зайците по 50 долара за парче... НО, както всички вие вече се сетихте - никога повече не видели нито бизнесмена, нито мениджъра му!
Е, СЕГА ВЕЧЕ ЗНАЕТЕ КАК РАБОТИ ФИНАНСОВАТА СИСТЕМА - селяните и глупаците винаги губят !
 
От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

Доста тъп пример. Само не разбрах що селяните да губят винаги и защо са изкарани като нищожество?
 
От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

Примера си е много добър. Върху загубата на пари акцентира. А отговора на въпросът ти - може би защото в градовете няма диви зайци. :)
 
От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

Или щото не знаеш въобще каква е съдбата да си селянин в днешно време и въобще как се бъхтят от сутрин до здрач, за да свързват двата края. Примера ти със селяните е МЕКО казано неуместен.
 
От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

Примера ми пак казвам е много уместен. Просто ти виждаш нещо различно на което не бях обърнал изобщо внимание аз, а именно селяните. Да са живи и здрави! Знам, че много работят, но това няма нищо общо с коментара, който писах. Дали си граждан, или селянин, винаги може да си глупак. Акцента е върху пирамидата за източване на пари каквато е и темата!
 
От: Най - Новата революция в правенето на пари през интернет !!!!!!!!!

Малко ми напомняте на the wolf of wall street и онази сцена с полицая на яхтата - не само, че няма да му мине номера, ами и ще го накарате да се почувства зле. Хахахаха... страхотни сте. :lol:

Хахаха, има много истина в думите ти, приятел!
 

Горе