Най - Странната Тайна на Света

2fast4you

Well-Known Member
Приятно зяпане :rolleyes:


[video=youtube;L86COYh5oXM]http://www.youtube.com/watch?v=L86COYh5oXM[/video]


едит на coolice сложих скучното видео който иска ще го гледа със шарени картинки от линка долу че им изглеждало сектантско
http://www.youtube.com/watch?v=pkDzbd_hPdo
 
Последно редактирано от модератор:
От: Най - Странната Тайна на Света

Има ли някои, които е опитал въпросният 30 дневен тест :)
 
то не е само 30 дни а се казва и след това повторете за още 30 и още 30....


чисто теоретично трябва да работи, ако всеки ден се стараеш да полагаш повече усилия за да стане нещо успешно, а и Найтингейл се води класика в тази област от него се учили всички по съвременни автори в областта :)

Най - Странната Тайна - е широко разпространено, мотивационно послание създадено от един от основателите и старейшини в света на "Лично Усъвършенстване" - Ърл Найтингейл (Earl Nightingale).
Корените на този 'магически' аудио запис имат за свое начало, една от вечерите през далечната 1956 г. Тогава собственик на застрахователна компания, Ърл Найтингейл се събужда една сутрин озарен от гениално хрумване. Напечатва думите на лист и същата вечер записва едно от най-провокиращите промяна съобщения адресирано към търговската сила в неговата компания. Не след дълго, мълвата донася до офисът му, хиляди запитвания за копие от записа. До ден днешен то остава единствения носител на златна награда във индустрията - "Изказана Дума".

така с картинките като първото видео е красиво но много разсейващо ето скучен чичко с очила :)

http://www.youtube.com/watch?v=L86COYh5oXM
 
Последно редактирано от модератор:
От: Най - Странната Тайна на Света

Преди години бях гледал един филм с подобна мотивираща тематика, но не мога да се сетя как се казваше. В самият филм дори имаше един човек, които си беше взел една банкнота на която беше написал една голяма цифра и я беше залепил на тавана над леглото си и последното, което виждаше преди да заспи беше банкнотата и първото след като се събуди, накрая този човек беше спечелил от лотарията или нещо такова доста пари. Някои сеща ли се как се казваше филма ? :) Деа описанието дето дадох ....
 
От: Най - Странната Тайна на Света

А гледали ли сте го този филм дето един си седял на дивана по коледа и по едно време му изчезнал образа на телевизора и се качил на тавана да види защо му се е разместила антената и там гледа дядо коледа и той му казва ще ти изпълня три желания ако ми направиш една свирка.
Той се зачудил малко ама си вика и без това никой няма да види а пък три желания са си много и му го налапал
Като свършил дядо коледа му вика - ти на колко си години и с какво се занимаваш
- на 35г инженерче съм
- Странна работа голямо момче образовано а още вярва в дядо коледа

Та ви се чудим не мине и месец два и се появява нова тема от поредният предприемач как да фанеме господ за шлифера

Вместо да гледате тези бози си бачкайте по проектите и все някога ако сте работили в правилната посока успехите ще дойдат - ако от тези филмчета можеше да се научи се става милионер вече всички да са милионери.
 
От: Най - Странната Тайна на Света

Доста сектантско клипче, споделям мнението на мантата :shock:
 
От: Най - Странната Тайна на Света

Какви са тия сектантски клипове. Живеем в най-хубавото време, а? Що не го кажеш на хората в Сирия или в Ирак. Що не го кажеш на изнасилените баби по селата? Ти е*ем и сектантските клипове.
 
Браво сектантско било нещо чиито автор е спечелил Golden Gavel Award на Toastmasters International http://www.toastmasters.org/ - Page Rank 8
имащо за членове няколко президенти астронавти и премиери на държави в англоговорящия свят....
http://www.toastmasters.org/Members/MembersFunctionalCategories/AboutTI/FamousToastmasters.aspx



писано е 1954 година и е било валидно тогава а и сега още повече понеже можеш да живееш в България а да печелиш в САЩ или ЕУ дали с борсова търговия или интернет бизнес... такива възможности не е имало преди малко повече 10 години особено за българи
 
От: Най - Странната Тайна на Света

Много ясно, че е сектантско, това си е чист масонски клуб.
 
Re: От: Най - Странната Тайна на Света

Много ясно, че е сектантско, това си е чист масонски клуб.

прочети им хоум пейджа поне :) ако не другите страници :)

е как да е масонски като просто може да идеш и да се запишеш няма ритуали, няма тайни, няма условия за приемане, няма задължения освен да си платиш членския внос от $36 на 6 месеца

Платен клуб за дебати по въпроси на лидерството станал световен
 
От: Най - Странната Тайна на Света

Всичките тия семинари са ми безкрайно противни, не знам какво им харесвате. А и отделно са си точно невро-лингвистично програмиране. Препоръчвам ти да потърсиш и прочетеш статии по въпроса, като Д-р Пламен Димитров: Позитивното мислене невротизира и прави хората зависими.

Между другото, сциентолозите точно така пробиват и в България, това го знам от първа ръка. С организиране на семинари и конференции за лидерство и прочее простотии.
 
Re: От: Най - Странната Тайна на Света

Всичките тия семинари са ми безкрайно противни, не знам какво им харесвате. А и отделно са си точно невро-лингвистично програмиране. Препоръчвам ти да потърсиш и прочетеш статии по въпроса, като Д-р Пламен Димитров: Позитивното мислене невротизира и прави хората зависими.

Между другото, сциентолозите точно така пробиват и в България, това го знам от първа ръка. С организиране на семинари и конференции за лидерство и прочее простотии.

ами ние масово в България традиционно мислим негативно а не позитивно и според едно изследване от минлата година се водим най нещастни от всички жители на ЕС може би ако пробваме на опаки да видим дали нещо ще се промени а не да защитаваме досегашния си модел (конкретното видео е за надъхване на сейлс персоналса)

А колкото до сектите който се опитват да пробиват като се маскират в областа лидерство ми незнам... за сциентолозите... и аз не бих отказал да си имам моя официално призната в някои държави религия (вероизповеданията обикновено са освободени от данъци) затова и толкова шаралтани са се навъдили :)
 
От: Най - Странната Тайна на Света

Според мен просто самият клип е предоставен по един специфичен начин, който навява мисли за сектанска работа ... но по запознатите с идеалогията на масоните знаят че това с позитивното мислене и успеха в живота би било против тях.
 

Горе