Най-добрата система за SMS разплащане

suncho26

New Member
Здравейте,

в последните няколко дни преглеждам системите за SMS разплащане, тъй като услугата, която в момента ползваме не е качествена. Общо взето всички предлагат едно и също, но за мен по-важно е мнението на хората, които го използват.

Ще помоля да дадете Вашите мнения за различните фирми за SMS разплащане като качество на обслужване, удръжки от печалбата и технически проблеми.
 
От: Най-добрата система за SMS разплащане

mobio - работя с тях от години. Качество - високо.
 
От: Най-добрата система за SMS разплащане

Чувам и чета само добри отзиви за тях, но не сме работили с тях. Другите за които чуваме хубави неща са Fortumo. С тях работил ли си?

Да и те са пичове, работил съм. Имат малко висок праг за изплащане и като, че ли дават по-малка комисионна.
 
От: Най-добрата система за SMS разплащане

Ще послушам мнението ти за Mobio. Мисля, че преди години създателите им бяха едни от първите, които направиха VideoTutorials-bg и знам, че са свестни.
 
От: Най-добрата система за SMS разплащане

Ще послушам мнението ти за Mobio. Мисля, че преди години създателите им бяха едни от първите, които направиха VideoTutorials-bg и знам, че са свестни.

И освен всичко, Мобио ти плащат данъците, ти само трябва да подадеш данъчна декларация. Абе много са удобни.
 
От: Най-добрата система за SMS разплащане

И аз препоръчвам Варненската Мобио.
 
Аз не съм доволен за сега. Неадеквтно държане. Писах им вчера по технически проблем и нямам отговор.
 
Не смятам мнението ми за миродавно, но винаги съм получавал съпорт в разумн срок. Имало е случаи за 1 час имало е и в рамките на работният ден. Техническият проблем с тяхната система ли е свързан или с вашият сайт ? Ако е с второто - може и да не получите желаният от вас отговор.
Поздрави.
 
Косата ще ми побелее с тея идиоти. Не знам какво става. Мълчат като изчукани. Трябва да гадая а не съм врачка
 
Някой интегрирал ли се е към тях или е платил на някои да му направи интеграциятя на услугата смс плащане
Питам за да знам има ли някой наясно с действията по интегриране на услугата
 
Някой интегрирал ли се е към тях или е платил на някои да му направи интеграциятя на услугата смс плащане
Питам за да знам има ли някой наясно с действията по интегриране на услугата
Идиот си ти, и отговор 100% няма да получиш.
Проблема не е при тях, а за всичко останало си имат документация. Покрай тоя сайт за запознанства изпили нервите на сума ти и народ.
 
Хората са дали http://help.mobio.bg/list14 описания как да се случат нещата. Проверките, както виждам са елементарни (проверка на респонса от хттп заявка), има и плъгини за доста cms-и. Ама булгар първо псува па после чете.
 
Идиот си ти, и отговор 100% няма да получиш.
Проблема не е при тях, а за всичко останало си имат документация. Покрай тоя сайт за запознанства изпили нервите на сума ти и народ.
Що па да не си ти идиот ? Теб какво те боли за тях ? Твой ли е мобио ?
 
Хората са дали http://help.mobio.bg/list14 описания как да се случат нещата. Проверките, както виждам са елементарни (проверка на респонса от хттп заявка), има и плъгини за доста cms-и. Ама булгар първо псува па после чете.
Тези неща ги видях още като се регистрирах. Явно никой от вас не е интегрирал системата собственоръчно.
В категорията Конфигуриране и работа с услугата "Mobipay SMS плащане" е посочено това:
Трябва да направите следните настройки:

  • Тип - изберете "Mobipay SMS плащане";................ само дето не ми излиза опцията с този надпис - "Mobipay SMS плащане" Това ме лишава от възможността да инсталирам услугата
 
Косата ще ми побелее с тея идиоти. Не знам какво става. Мълчат като изчукани. Трябва да гадая а не съм врачка
Проблемът при тях ли е, или в твоята интеграция?

Едит: междувременно си отговорил.
 
Аз нямам възможност да инсталирам услугата. В горния пост писах защо
 
http://biznesforum.bg/threads/Най-добрата-компания-за-смс-разплащания.112/#post-284
потребителят пепо споделя впечатлението ми за мобио
 
Последно редактирано:

Горе