Най-добрия СЕО мод за PHPBB2

The_MaStEr

New Member
кой мод за сео на phpbb2 според вас е най-добър? като позици след търсене и като инсталиране.
 
От: Най-добрия СЕО мод за PHPBB2

Олеле, още ли?
11 месеца и половина откакто phpBB2 и PHP4 са спряни от поддръжка...
 
От: Най-добрия СЕО мод за PHPBB2

А за phpbb3 какво ви е мнението? Кой мод е най-добър, че всичките ми се струват отчайващи.
 
От: Най-добрия СЕО мод за PHPBB2

Олеле, още ли?
11 месеца и половина откакто phpBB2 и PHP4 са спряни от поддръжка...
Ами още, какво й е на двойката? Основен проблем, особено за по-неразбиращите уебмастъри е, че при 3-ката всичко е на утф-8. А като имаш 300 МБ база на цп1251 и не знаеш как да я конвъртнеш си става проблем.
 
От: Най-добрия СЕО мод за PHPBB2

а на този мод нужно ли е да се слагат МЕТА тагове, и ако да кои точно и как да ги сложа? И може ли без мода за подобни теми, ако не някои може ли обесни как се инсталира?
 
От: Най-добрия СЕО мод за PHPBB2

еми тогава по какъв начин темите от форума да излизат на предни позици?
 
От: От: Най-добрия СЕО мод за PHPBB2

Ами още, какво й е на двойката? Основен проблем, особено за по-неразбиращите уебмастъри е, че при 3-ката всичко е на утф-8. А като имаш 300 МБ база на цп1251 и не знаеш как да я конвъртнеш си става проблем.
Ми не знам. Те забраниха и такситата по улиците, дето са произведени преди еди-коя-си година, какво им беше на тях?

UTF-8 се налага като стандарт, а cp1251 база данни съм конвертвал от 14GB в raw вид. Аз лично ползвам UTF-8 навсякъде (въпреки известните затруднения на българските хостинги с utf8_general_ci collation с кирилица). Всички актуални уеб приложения го ползват.

phpBB2 не е UTFized, не се поддържа вече от година, има известни security пропуски, които не се пачват от оригиналните разработчици, има лоша Captcha (за default-a говоря), използва таблици (тук не мога да защитя и vBulletin, както и с енкодинга) и изобщо е мани бегай.

Не мога да възприема използването на официално обявени не само за неподдържани, но и за умрели технологии дори от създателите им да се използват за live production. Това е Интернет все пак, той трябва да се развива.
 
От: Най-добрия СЕО мод за PHPBB2

а понеже Мода не сам го инсталирал още понеже, когато го инсталирах ми даваше грешка в viewforum.php и си върнах всичко назад, та мода правили както в този форум това с таговете и името на темата като име на страницата?
 

Горе