Най-добрия хостинг провайдер!

Най-добрия хостинг провайдер

  • Host.bg

    Votes: 207 70.6%
  • ICN.bg

    Votes: 8 2.7%
  • SuperHosting.bg

    Votes: 38 13.0%
  • FColor.bg

    Votes: 7 2.4%
  • ns1.bg

    Votes: 7 2.4%
  • QHoster.net

    Votes: 2 0.7%
  • ICD.bg

    Votes: 5 1.7%
  • CBOX.biz

    Votes: 2 0.7%
  • Hostbulgaria.com

    Votes: 10 3.4%
  • Inbg.eu

    Votes: 7 2.4%

  • Общо гласове
    293
Статус
Not open for further replies.
От: Най-добрия хостинг провайдер!

Здравейте, аз лично в момента си търся нов хостинг провайдър. Двоумях се между Суперхостинг и Фколор. Почти бях се навил за Фколор, но много неясна и противоречива информация на сайта си имат. Бях се спрял на БГплан, но на едно място в сайта им пише, че струва 179.88 лв. пакета за една година на друго 191.88 лв. обадих се да попитам и ми потвърдиха втората цена. Но вече се колебая - сайта им е много объркващ, за всяко нещо трябва да звъня и да питам (чиста загуба на време). Мисля, че ще бъде Суперхостинг, но за всеки случай ще проверя и Хост.бг, много изчистен и ясен сайт, особенно от към поясненията. Ако някой може да ми каже нещо повече за тези хостинг провайдъри, ще съм му признателен (всяко изразено положително или отрицателно мнение за мен е от полза).
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

Здравейте!
Сигурно темата е до болка позната (надявам се да не я повтарям). Дискутирана е в много форуми, но тъй като тук сте все елитни специалисти и се занимавате само с бизнес бих искал да попитам и вас!
До сега съм имал няколко сайта и съм ползвал две хостин компании! Първата ми беше хост.бг. От нея обаче не останах особено доволен от страна на съпорта и затова след изтичане на хостинг плана си се преместих в ицн.бг. Там от начало ме посрещнаха като султан буквално: страшна скорост, отличен съпорт, но от известно време и те взеха да се излагат. Сега ми се налага да регистрирам нов домейн + хостинг и отново съм изправен пред трудния житейски въпрос: "Къде?"

Ще ви помоля в тази тема (понеже всеки от вас е имал и има уеб сайт/ове), да се изкаже по въпроса! Къде какво е ползвал какви са му наблюденията? От какво е доволен и от какво не е? Къде е най-добре да регистрираш домейн и къде хостинг? И най-важния въпрос: Къде е качествено, но и сравнително евтино, т.е. оптималния хостинг!

П.С.: Зная, че много от вас ще отговорят на въпросите ми с въпрос! Например: "За какъв сайт става дума?", "Колко трафик на месец ще прави сайта?" и др, но ще ви помоля да се абстрахирате от тях...


В чуждестранни хостове.
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

Скъпи са и то много. Аз за $7 на месец получава хост за неограничен брой домейни, 3ТБ трафик на месец и 360 ГБ пространство.:twisted:

Извиняваи че питам ама ти реално колко от тия 360ГБ си запълнил и колко ти е трафика на месец?Аз примерно при един от наи големите за света доставчици стигнах 400Г трафик и ме спряха че много процесорно време им отивало при обявено пак 3ТБ.Замислял ли си се че те реално нямат никакво намерение да ти позволяват такъф трафик.
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

Някои да знае нает сървър за по-нормална цена от кои е удачно да се наеме щото чуждестранни се намират съвсем читави за около 90-100$ а тука такива цени просто маи няма
 
Последно редактирано:
От: Най-добрия хостинг провайдер!

ICDsoft са едни от най-добрите. съпорта им е много добър. направете си рисърч. обработват тикет за минути. обикновено за около 5-10 мин.
мога да ви предложа и 5% discount до края на Юни. мерси
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

ioio, можеш ли да ми пратиш повече инфо за сайта/сайтовете които ще хостваш. мисля, че мога да ти дам добра оферта. имейл([email protected]). mersi
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

hostbulgaria.com
inbg.eu

и двете компании са на един и същи човек, обаче на първото сървърите са в USA а на второто в БГ. Ползвам ги тях и съм доволен. Коректни са и съпорта им е на ниво.

Същото мога да кажа и за суперхостинг 8)

Това което дава Хостбългария за 2,95 на месец си е супер, до 10 сайта и много добър съпорт.
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

Някои да знае нает сървър за по-нормална цена от кои е удачно да се наеме щото чуждестранни се намират съвсем читави за около 90-100$ а тука такива цени просто маи няма

icn.bg - с една идея по-скъпо. За качеството не знам
 
От: От: Най-добрия хостинг провайдер!

Това което дава Хостбългария за 2,95 на месец си е супер, до 10 сайта и много добър съпорт.
напълно съм съгласен с теб, от към съпорт са много добри, и са ми помагали много за различни настройки по сайта до които нямам достъп. Имам няколко хостнати сайта при тях, и хоствам още (на клиенти). Дано си запазят нивото на качество и достъпна цена.
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

Не знаех че имало толкова гейове в България.
Даваш им хуйче, те му се радват и даже го хвалят.
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

абе те направо го лигавят не само му се радват :lol:
 
От: От: Най-добрия хостинг провайдер!

Здравейте, аз лично в момента си търся нов хостинг провайдър. Двоумях се между Суперхостинг и Фколор. Почти бях се навил за Фколор...

НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ!!! ПОВЕЧЕ ТОЛЕРАНТОСТ ОТ МЕН НИКОЙ НЯМА ДА ВИДИ!

FColor - само при смъртна заплаха!
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

аз ще ви препоръчам bulhostpro.net - дават доста малко дисково пространство и трафик, но са доста надеждни, сървърите са в Щатите
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

Коментираме само бг провайдъри ли?
Някой ще каже ли нещо за Bluehost или Dreamhost щото се колебая между двете?
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

Аз ще дам глас за icn. Досега не са ми правили никакви проблеми, сайта бачка на 6, а за съпорта ще кажа следното: за мен добрия съпорт не е този, който бързо отговоря на твой въпрос или оправя проблем. Добрият съпорт е този, който така си върши работата, че да не ти са налага да му пишеш за каквото и да било. :) Досега не помня да съм писал на съпорта на icn.
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

Гласувам за суперхостинг.
Ползвам ги от доста време и не съм имал проблеми с тях.Съпорта е перфектен и отговаря доста бързо, скоростта на сайта е мега бърза :)
 
От: Най-добрия хостинг провайдер!

ns1.bg - това е истината, съпорта е по добре от перфектен, цените са минимални за услугите, които предлагат :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе