Най-евтина (и съответно сигурна) доставка от САЩ

the.rampage.rado

Well-Known Member
Каква опция бихте препоръчали за доставка на над 100 кг от САЩ?
Какви цени са нормални? С пълно обслужване. Контрагента ми да го стовари някъде и от там да си дойде до мен. Митническо обслужване?

Не ме интересува скорост, но ми трябва надеждност - като се поръча да е тук след ХХ дни, а не "да е на майната си...", а вече да е трябвало да е при мен.

Калкулатори в нета ми вадят за 200 килограма цени от сорта на 300-350 долара по море и 900 по въздух (второто е неприемливо...).
 
От: Най-евтина (и съответно сигурна) доставка от САЩ

..........................
 
Последно редактирано:
От: Най-евтина (и съответно сигурна) доставка от САЩ

Пробвай с Aramex - сравнително евтин куриер, в сравнение с DHL, Fedex, UPS.
Преди време и аз внасях машина около 100 кг от САЩ и по спомени, те ми дадоха най-добра цена.
В последствие избрах друг куриер, но по други причини. Те там имаха едни точки в различни градове и зависеше откъде ти идва пратката.
В моя случай беше от някакво забито американско село и доставката до Ню Йорк склада им беше доста. Иначе до България беше много добра цената.

Да междо другото с Арамекс съм пращал до Дания 30кг - 80лв и пристигат до 10дни :)
Това беше някаква промоция миналото лято, но цените им са добри в сравнение на ДХЛ и ТНТ
 
От: Най-евтина (и съответно сигурна) доставка от САЩ

Арамекс дават едни от най-добрите цени. Но на сроковете за доставка не разчитай на 100%. Просто се презапаси
 
От: Най-евтина (и съответно сигурна) доставка от САЩ

...........
 
Последно редактирано:

Горе