Най-евтина реклама в Индия

rcbandit2

New Member
Интересувам се кой е най-евтиния начин да рекламирам продажбата на софтуер в Индия? Google Ads?
 
От: Най-евтина реклама в Индия

За нов продукт трябва да добия знания и практика как се продава софтуер. Трабва ми пазар с много хора.
 
От: Най-евтина реклама в Индия

Браво - желая ти успех
Помисли за клип в който да изтъкнеш предимствата.
 
От: Най-евтина реклама в Индия

аз не знам - но защо точно Индия

Защото владее само български и хинди, а българския пазар вече го е завладял ;)
Та изтървал си с две думи момента за най-големия магазин за софтуер в България ...
 
От: Най-евтина реклама в Индия

Защото владее само български и хинди, а българския пазар вече го е завладял ;)
Та изтървал си с две думи момента за най-големия магазин за софтуер в България ...

:) - добре нека не спамим по темата на човека.
 
От: Най-евтина реклама в Индия

И аз не виждам особен смисъл да продаваш софтуер в Индия. 1 там стандарта е много нисък(хората нямат пари) трябва да продаваш за жълти стотинки. 2 индииците са "големи" програмисти. Ако нещо има трабва ще си го напишат и то за смешни пари...
 
От: Най-евтина реклама в Индия

Препоръчвам ти Фейсбук за рекламата. Тествай различни банери(те са първото нещо, което хващат окото на хората), след това тествай различни headlines.Таргетинга там е наистина брутален. Можеш да си съзададеш Custom Audiense от хората който са кликнали на рекламата, но не са си купили софтуера, но явно са се интересували от него щом са кликнали и така да им пускаш реклами само на тях. Потърси информация за рекламите във фейсбук, защото наистина могат да бъдат доста рентабилни. Това, че една част от населението на Индия е бедно не означава че всички са бедни. Успех с проекта
 

Горе