Най-евтините ФБ лайкове които сте виждали!

От: Най-евтините ФБ лайкове които сте виждали!

Ще правиш ли още ревю копия ? Пиши ми, директно купувам, ако е така!
И за кво ти е ревю, като ше купуваш директно? Да спестиш някой лев? Нема лошо, но не това е целта на ревю копието
 
От: Най-евтините ФБ лайкове които сте виждали!

И за кво ти е ревю, като ше купуваш директно? Да спестиш някой лев? Нема лошо, но не това е целта на ревю копието

И затова ли ми наби червена репутация ? О, боже ! А замислял ли си се, че може пък да съм решил да взема и ревю и ако съм доволен от феновете после да закупя по-голям пакет...
Нямам думи! Айде намери си някой друг с който да се заяждаш!
 
От: Най-евтините ФБ лайкове които сте виждали!

И затова ли ми наби червена репутация ? О, боже ! А замислял ли си се, че може пък да съм решил да взема и ревю и ако съм доволен от феновете после да закупя по-голям пакет...
Нямам думи! Айде намери си някой друг с който да се заяждаш!

Не се заяждам, а ти обяснявям. Колкото по-бързо свикнеш до се вслушвуш в думите на хората толкова по-добре за тебе.
 
От: Най-евтините ФБ лайкове които сте виждали!

Не се заяждам, а ти обяснявям. Колкото по-бързо свикнеш до се вслушвуш в думите на хората толкова по-добре за тебе.
Винаги го правя! Но в случая не си прав...
Беше си точно заяждане и избра точно мен от всички писали, понеже съм нов във форумът, ясно ми е :)
Както и да е, жив и здрав и спокойна вечер, нека не спамим в темата на момчето повече.
 
От: Най-евтините ФБ лайкове които сте виждали!

Ревю се дава безплатно а не намалено на 50%, и мисля че цените са добри за да искате ревю.
Мен също ме интересува от какво зависи дали се плаща преди свършена работа или след това.
Също каква гаранция даваш дали феновете са реални и след седмица няма да избягат.
Защото съм взимал фенове и едва 5% избягаха, но от друг взех също фенове и над 60% избягаха за една и съща страница...
 
От: Най-евтините ФБ лайкове които сте виждали!

Здравей,
интересува ме цена за 10 к фена и кога се плаща?
Ако може или тук или на ЛС отговора :)
мерси
 
От: Най-евтините ФБ лайкове които сте виждали!

Здравей,
интересува ме цена за 10 к фена и кога се плаща?
Ако може или тук или на ЛС отговора :)
мерси

В момента имаме много поръчки, ще те информирам когато сме готови, а относно цената ми пиши на лично и си остави скайп.
 
От: Най-евтините ФБ лайкове които сте виждали!

За всички други останали, ако почна на всеки да давам ревютата каква е далаверата? Цените са най-добрите до момента .. незнам какво не ви харесва повече :)
 
От: Най-евтините ФБ лайкове които сте виждали!

Далавера няма да имаш като се държиш така приятелю! Напротив...Далавера ще имаш, когато се потрудиш малко повече като поразгледаш, почетеш из форума за подобни предложения от нови потребители като теб :) Ако беше направил това, щеше да си осъзнал колко по-на далавера ще си като предоставиш 3 БЕЗПЛАТНИ ревю копия по за 2000 фена на трима стари, утвърдени като знаещи и полезни тук хора, и те после да кажат тежката си дума, която би трябвало да ти е в голяма полза, ако добавяните фенове са качествени, реални и т.н.! Е, ако пък имаш съмнения в качеството на феновете, които добавяш, нормално е да постъпиш алогично и упорито да отказваш ;) Всичко това ти го казвам с добро чувство и с доброто намерение да ти дам полезен съвет, нямам никакви претенции да съм от хората, които трябва да ползват ревютата.
А относно това, че цените ти били най-добрите засега и , видиш ли , трябва да се надпреварват всички да ти правят поръчки само заради цената, без да имат представа за какво ще платят...прозвуча сякаш говориш на пасмина от наивници ;) Но пък ти все пак говориш за далавера де, не за печалба...има разлика и може би си си прав за себе си :)
 
От: Най-евтините ФБ лайкове които сте виждали!

Далавера няма да имаш като се държиш така приятелю! Напротив...Далавера ще имаш, когато се потрудиш малко повече като поразгледаш, почетеш из форума за подобни предложения от нови потребители като теб :) Ако беше направил това, щеше да си осъзнал колко по-на далавера ще си като предоставиш 3 БЕЗПЛАТНИ ревю копия по за 2000 фена на трима стари, утвърдени като знаещи и полезни тук хора, и те после да кажат тежката си дума, която би трябвало да ти е в голяма полза, ако добавяните фенове са качествени, реални и т.н.! Е, ако пък имаш съмнения в качеството на феновете, които добавяш, нормално е да постъпиш алогично и упорито да отказваш ;) Всичко това ти го казвам с добро чувство и с доброто намерение да ти дам полезен съвет, нямам никакви претенции да съм от хората, които трябва да ползват ревютата.
А относно това, че цените ти били най-добрите засега и , видиш ли , трябва да се надпреварват всички да ти правят поръчки само заради цената, без да имат представа за какво ще платят...прозвуча сякаш говориш на пасмина от наивници ;) Но пък ти все пак говориш за далавера де, не за печалба...има разлика и може би си си прав за себе си :)

Ще го имам в предвид, мерси.
 
От: Най-евтините ФБ лайкове които сте виждали!

Имам чувството,че сам дискриминиран.. Вземи ми отговори на съобщенията,моля! :|

Имам много поръчки както казах по нагоре .. а и 30 съобщения немога да ви насмогна всички.
 
От: Най-евтините ФБ лайкове които сте виждали!

@STRANGERA,
писах ти на лично, с конкретно питане за задание.
Ще очаквам отговора ти, мерси предарително!
 
От: Най-евтините ФБ лайкове които сте виждали!

Изпратих лично със скайп.
Чакам отговор :)
 
От: Най-евтините ФБ лайкове които сте виждали!

Цените ще се променят... колегите ми така решиха, утре ще ъпдейтнем цените... причината е много хора ... 30 поръчки за 1 ден ..
 

Горе