Най-накрая пуснах сайт

alfaromeo156gta

New Member
Преди около месец пуснах един сайт http://warhistory.info/ и най-накрая получих одобрение за google adsense , но може ли да те помоля за някой друг съвет как да се индексира сайта по-добре от търсещите машини и как да имам повече потребители , който съответно да цъкат повече и аз да печеля каквато идеята на сайта ? Все пак ако някой цъкне на някой от рекламите ще съм безкрайно благодарен !
 
От: Най-накрая пуснах сайт

Преди около месец пуснах един сайт http://warhistory.info/ и най-накрая получих одобрение за google adsense , но може ли да те помоля за някой друг съвет как да се индексира сайта по-добре от търсещите машини и как да имам повече потребители , който съответно да цъкат повече и аз да печеля каквато идеята на сайта ? Все пак ако някой цъкне на някой от рекламите ще съм безкрайно благодарен !
Честито и късмет с сайта, но нека ти дам няколко съвета.

Като начало, най-бързият начин да те баннат от Google Adsense е именно метода, който ползваш, а именно да влизаш в форуми/сайтове да линкваш и да молиш хората да ти цъкат по рекламите. Същото се отнася и за хората от скайп-а ти, които вероятно караш да цъкат също.

Не си мисли, че си първият, който си е помислил, че с този метод ще стане милионер... да вероятно ще виждаш как ти се трупат сумите, но бъди сигурен, че това няма да издържи при първата проверка на акаунт-а ти, преди да ти изпратят парите :) Вярвам, че доста от хората тук ще споделят подобни преживявания и от първи опит... като малък и аз имат такова виждане и много чудно ми беше, защо от Google ме баннаха, след като аз си цъкам на рекламите... нали и те си прибират комисионната?!? Е да... ама не... не работи тоя номер :)

Правенето на сайт/блог с идеята да печелиш пари в 90% от случаите се увенчава с неуспех... просто защото пари не се печелят лесно (дори в Интернет) и след първите 1-2 месеца, като осъзнаеш тази действителност се отказваш и сайта отива в небитието.

Успешен сайт се прави с желание и мотивация за работа... правиш го просто защото те кефи. Дори да не забогатееш, то рано или късно ще си си избил труда по един или друг начин.

Най-общо казано, за да имаш повече хора, които да влизат в сайт-а ти и да ти носят някакви дивиденти... просто трябва да предоставяш информация, която би била полезна и интересна на някого по някакъв начин.

Извинявай, се ако ти е прозвучало малко грубо, но аз лично се радвам, че едно време като бях млад и глупав, имаше кой да ми помогне да стъпя на земята възможно най-скоро :)
 
От: Най-накрая пуснах сайт

Добавих рекламите , за да си покрия разходите по хоста и домейна колкото да са минимални и спокойно не си цъкам сам на рекламите . Сайта го развивам с голямо желание и може да съдите по това , че всички статии са авторски , а не копирани от някъде .
 
От: Най-накрая пуснах сайт

Сайта е готин, спомням си едно време имаше списание "криле" или нещо подобно, за което ми напомня.

Вирус е прав, за това само разгледах няколко страници.

Успехи!
 

Горе