Най-ниска цена за експресна доставка ?

Търся най-евтината Експресна доставка до адрес в България,коя куриерска фирма използвате........?
 
От: Най-ниска цена за експресна доставка ?

Какво имаш предвид под експресна? От къде до къде и т.н.?
 
От: Най-ниска цена за експресна доставка ?

Освен цената гледай и капацитета. Щото има куриерски фирми дето ходят по адреси, ама стрелкат по телефона собственика или му звънят на звънеца. Замисли се каква ще им е успеваемостта. Ако имаш много пратки спиди е твоя човек, ако имаш по малко пратки Еконт. Останалите са ако наистина имаш много пратки да работиш само с тях. Обърни се към някоя агенция, която предлага услугите на много спедитори и там питай дали продават пакети с услуга. Аз примерно си закупих януари 3000 предплатени спедиторски услуги от адрес до адрес. Не ме вълнува спедитора, защото всяка услуга от адрес до адрес ми излиза на 2.89 лева, от агенцията си правят сметката кой да ползват.
 
От: Най-ниска цена за експресна доставка ?

Интересно..не бях чувал за такава услуга! Прати на лично подробности за тази компания
 
От: Най-ниска цена за експресна доставка ?

Интересно..не бях чувал за такава услуга! Прати на лично подробности за тази компания

Капацитета на тази логистична фирма е запълнен, а работи само с локални пловдивски фирми и няма официален офис в който да те обслужат. Дадох го като пример и насока. Най - лесното е да се свържеш с всички спедитори и да изискаш от тях цени и сам да си направиш сметка. Най - изгодно е от офис до адрес. Лично аз преди с еконт работех по следния начин: Плащам една пратка от адрес до офис, при което идва куриера до адреса ми взима всички пратки, който имам за деня и ги занася до офиса им, там съответно всяка пратка си я пращат от офис до офис или офис адрес и ми излиза супер евтино, но офиса с който работя спря да има куриер, който ходи по адресите, а понеже си работя с тия хора вече 7-ма година, реших да си нося сам пратките. Спиди няма да ти предложат нищо хубаво, ако имаш малко пратки, аз лично спрях да работя с тях, след като ми казаха по зимните празници да си търся друг куриер щото работили само за емаг и нямали възможност да взимат други пратки и скъсах договора си с тях. Рапидо са собственост на спиди и е същата работа. Лео експрес, нямат никаква верига от офиси, цените им са високи, но съм принуден да работя с тях, понеже изпълняват поръчките на няколко мой доставчика, само и единствено те. За тип топ и интерлогистика мога да кажа, само че са коректни и точни. Имам над 200 пратки общо до момента при тях и няма нито една грешка. До колкото знам, само спиди предлагат економична и експресна, всички останали с който съм работил, предлагат само доставка на следващия ден, като ако става дума за някои малки населени места, може да се забави пратката и два и три дни, но става дума за селца с по 20 или 50 жители. Ако изпращаш обемни неща, то твоите хора са Еконт. Общо взето, колкото и да съм против монопола от около 5000 пратки годишно, около 3000 са ми през еконт и фал се случва много рядко и винаги е бил за сметка на еконт. Един път ми изпочупиха парфюми за 2000 лева и ги платиха до стотинката, уведомиха ме за фала по телефона извън работно време, като се наеха да ми обработят новата поръчка пак извън работно време и да я доставят на време, така че моя клиент да не остане недоволен. Изплатените парфюми не бяха застраховани. Абе коректна работа.
 

Горе