Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

BENJI

New Member
nwalogo.jpg
4jnwalogoj
4jnwalogoj


Реших да пусна тази тема тук защото форума се посещава от много уебмастъри. Те биха могли с един добре направен и оптимизиран сайт да привличат много нови хора и да изградят своята мрежа от потребители, които да им носят добри пасивни доходи.

NWA (Network World Alliance) стартира през Май 2010 година и вече е активна в тези страни - Германия, Австрия, Швейцария, Холандия, Франция, Холандия, Белгия, Дания, Люксембург, Норвегия, Унгария, Полша, Гърция, Сърбия, Словакия, Канада. През Декември 2010 г. компанията започва своята дейност официално и в България.
До края на 2010г. и през 2011 г. компанията ще отвори врати и в още 26 страни - Русия, Украйна, Литва, Естония, Латвия, Италия, Сингапур, Индонезия, Кипър, Финландия, България, Швеция, Израел, Албания, Филипините, Виетнам, Португалия, Испания, САЩ, Австралия, Чешката република, Мексико, Япония, Тайланд, Тайван, Малайзия.

NWA е най-новата МЛМ възможност за правене на бизнес и e страхотно съчетание на най-доброто от мрежовия и корпоративния бизнес и безпределните възможности на Интернет. Създателят Хелмут Спикър (който е и основоположник и на компанията LR Health and Beauty Systems) си поставя за цел да интегрира в системата на мрежовия бизнес последните постижения на технологиите и да даде още по-големи възможности на хората да развиват своя дистрибуторска мрежа и бизнес, да печелят и да реализират мечтите си.

NWA се състои от 12 компании, всяка от които е специализирана в различен бранш и на практика NWA може да бъде оприличен на виртуален МОЛ, който работи 24 часа, от всяка точка на света, онлайн. Имате възможност да си направите регистрация, благодарение на което получавате достъп до продуктите на всички 12 компании и можете да пазарувате за себе си или за Ваши клиенти, когато пожелаете, без да има изискване за сумата, която ще похарчите. Този уникален модел води до по-голяма синергия в компанията. Освен да бъдете потребител NWA Ви дава възможност да постигнете финансова независимост. Маркетинговата концепция на компанията NWA се базира на модела на мрежовия маркетинг, но с доста допълнения и подобрения в унисон с динамичната среда, в която живеем. Основният принцип е създаване на система, която поощрява хората да придвижват стоката директно от производителя към потребителя. NWA ще присъства в 40 държави, на 4 континента и на всеки сътрудник се дава възможност да изгражда своята мрежа без ограничения.

Лично аз се занимавам от известно време с LR Health and Beauty Systems и изкарвам не лоши пари. Предимствата на новата компания обаче са много и е очевидно, че има всички шансове за огромен успех. Самия факт, че 90% от всички сътрудници в LR се регистрират в NWA говори достатъчно. Ако имате нужда от допълнително съдействие може да се свържете с мен на контактите в сайта: NWA (Network World Alliance)
Успех :)
 
Последно редактирано:
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

Нямам нужния брой публикации във форума за да се вижда линк към сайта за повече информация. Който има интерес мога да му го изпратя на лично съобщение.
 
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

По този бизнес модел собствениците на цитираните по-горе търговски марки прибират повечето пари, а такива като теб работят за някакви мизерни проценти. Повече пари ще искараш ако купуваш на едро и продаваш през собствената си фирма, а не да си търговски представител на някоя фирма и да получаваш мизерни проценти.
 
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

Всъщност аз не се стремя да продавам, а да изграждам мрежа от много потребители. Те ако желаят могат да правят продажби или просто да си купуват продукти за лична употреба с търговската отстъпка, която получават при регистрация. Ако общия оборот е по-голям, процента който получавам не е никак малък.
 
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

5% според теб "не е никак малък"? Колко процента ти дават?
 
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

От всички потребители получавам разликата между техния процент и моя. Тя варира между 3 и 21% като има и други допълнителни бонуси при достигане на определен общ оборот от всички хора в моята мрежа. Ако аз примерно съм на 21%, а един потребител направил малък оборот е на 3%, ще получа 18% от неговия оборот. Когато хората са повече сумите са много сериозни, ще подчертая, че компанията е сравнително нова, което е плюс в МЛМ и скоро ще работи в около 40 държави. Не съм от хората, които обичат да говорят празни приказки, виждал съм го с очите си в LR, а тук портфолиото с продукти е много по-голямо и може да се работи в интернет.
 
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

Себестойността на продукта е не повече от 10% (от крайната цена). Като сложим печалбата на търговеца на дребно и търговската марка - смятай ги 30%. Ако купиш тези продукти на едро и ги продаваш за теб ще остават 70%, които както и да ги делиш с други, пак излизат повече проценти. Разбира се имаш и разходи за фирма, но ако оборотите са големи разходите за фирма няма да са голям процент от оборота.
 
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

Мисля че подобни теми за мулти левъл шитни трябва да ходят в кофата
 
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

Принципно си прав, но в случая не инвестирам нищо повече от малко време и не рискувам да загубя нищо. Отделно тук печеля не само от хората, които аз ще включа, а и от тези които те ще намерят и т.н. надолу по веригата без ограничение. По този начин ако се работи правилно скоро потребителите в моята мрежа може да са хиляди в много държави. Това трудно бих го постигнал с традиционния начин, който ти ми предлагаш. Познавам човек, който изкарва по 40 000 евро на месец в LR като дори няма и офис. Просто се занимава от 14 години, през които е обикалял да прави презентации и да включва нови хора в мрежата си. Целта ми е да избегна обикалянето, а да запознавам хората с новата компания NWA в интернет.
 
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

Само като видя думите "beauty" и "health" ми става ясно, че е поредната пирамида за източване на и без това бедните джобове на неограмотения български гражданин.
Такива в БГ има сигурно 10, всичките с презентации и тн. Тея със закон трябва да ги забранят!!!

ПП: Тея LR пък са най измислените. Ходих им на презентация защото ми беше интересно какъв шит ще кажат. На 10-та минута ми се додрайфа, на 15-та исках да набият тоя дето водеше презентацията като му метна стол с топлинно насочване, а на 25-та направо исках да се самоубия неможейки да повярвам, че има хора които се връзват на тея неща.
 
Последно редактирано:
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

Правилата са ясни и никой не кара на сила хората да се включват. Важното е, който има интерес към подобни занимания, да получи информация възможно най-рано при стартирането на компанията.
На тези, които не могат да направят разлика между измамните финансови пирамиди и МЛМ не мисля, че има смисъл да отговарям. Има достатъчно информация по въпроса, нека прочетат и да се образоват.
Познавам доста хора, които изкарват хиляди всеки месец от LR и сега им е много смешно като разказват какви неща са им чували ушите против този бизнес. Всички те вече са регистрирани в NWA... Да оставим настрана и качеството на продуктите(което BTW никак не е ниско), защото аз изобщо не се опитвам да продавам нищо.
Зная, че има екипи, които правят безумни презентации и семинари, наподобяващи секта. Така те отблъскват много хора от иначе приятното начинание да градиш нещо, което после дълго време ти носи пасивни доходи. Аз за радост съм в екип, който само информира и оставя на всеки сам да реши дали иска да се занимава с това.
Всичко това не променя факта, че това е една добра възможност за изкарване на пари. Дори различните афилиейт програми обикновено продават абсолютно ненужни неща, но много хора изкарват добри доходи от тях.
 
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

irgy.net, защо ми се струва, че преди време съм посещавал един твой сайт пълен с шитни относно кликане в едни сайтове за няколко цента, които освен това рядко плащат?
 
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

не се лъжеш, имах такъв блог преди време. Тамън ми е по ясно кое как е, и знам че и твоите неща са шитни. То в този форум голяма част от хората са минали по тоя път и знаят кое как е.
Ако искаш да пробиеш пробвай форума на Бг-Мамма , ама там не мисля че ще се задържиш и 5 минути
 
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

Това, че доскоро си си губил времето да се занимаваш с глупости не значи, че вече много си поумнял и можеш да се изказваш толкова категорично за неща, които явно не са ти ясни! Не че ми пречиш особено, такива дървени философи има във всички форуми!
 
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

За тези, които не знаят какво е МЛМ:

[video]http://vbox7.com/play:c3435faf&start=91&r=emb[/video]
 
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

NWA по последна информация стартира с Coffee Club, Blue Nature и Tex4net. Продуктите ще бъдат налични в България на 13.12.2010.
Ще има още една компания, но в момента нямаме 100% потвърждение за нея.
Apas Vital ще дойде по-късно, защото се прави схема за разсрочено плащане на машините, което ще е допълнително улеснение за потребителите.

Пожелавам на всички страхотен старт и успешно изграждане на бизнеса. Знаете, че можете да разчитате на нас и на нашето съдействие.
Ще се радвам да се срещнем на 12.12.2010 на официалното представяне на нашата мрежа сътрудници на NWA в София, когато ще се срещнем с лидерите на NWA от Гърция и Германия:
1. Uli Walter - President NWA ( ex-Platin Leader в LR )
2. Vasilis Paleologos - Gold Manager NWA
3. Kostas Daskas - Silver Manager NWA ( ex-Orga Leader в LR )
4. Markos Velentzas - Team Manager NWA ( ex-Orga Leader в LR)
Очаквайте информация за часа и мястото.
За да получим представа за броя на хората, които ще присъстват,
моля попълнете следната форма:
http://www.tfaforms.com/185298
 
От: Най-новата Мулти Левъл Маркетинг компания NWA стартира в БГ през Декември 2010

Oт февруари в NWA (Network World Alliance) влизат в сила стартови пакети в размер на 99лв (продукти по избор)! Тези които желаят могат да се възползват от безплатната регистрация до края на януари.
 
Последно редактирано:

Горе