Най-новият ми проект

От: Най-новият ми проект

Ако ти се занимава...можеш да го направиш за всяка дата като отвори кои личности са родени..да напишеш нещо за тях..интересно ала бала. :)
мислих го и това, но ще трябва да направя друг отделен блог.. :)
 
Re: От: Най-новият ми проект

в какъв смисъл слаба ? Днес съм го пуснал

Ами може да го направиш малко по-фенси, дето се вика. С по-големи елемнти, и примерно някакво поле за избор на дата, с което да привлечеш погледа на посетителя още при зареждането на сайта.. нали знаеш, че на него са му нужни макс. 5 секунди, за да реши дали да затвори сайта или да продължи.
В момента това, което виждам е само списък с някакви месеци и т.н. ;)
Разбира се, това няма как да се реализира в Блогспот, но ти нахвърлих идеи, ако решиш да развиваш проекта по-сериозно.

Айде, успех!
 
От: Най-новият ми проект

ee, що друг..на едно място да е.
Повече контент ще има тъкмо :)

а къде ще трябва да ги забутам толкова статии :)
Ще трябва да ги сложа след тези, които съм публикувал сега
 
От: Най-новият ми проект

Много уместен съвет от Ivo_.

Независимо от това, че почти всяка печатна медия включва подобна база от дати (нз, че проектът е предимно за рождени дни), в интернет българските проекти по темата (браво за идеята и от мен) са пренебрежимо малко, а търсене има, особено ако е по-регионално (в смисъл, през коя година Джордж Уошингтън е резнал черешата и е признал на майка си може и да не е особено интересно на българския пазар, но познаването на кога Теодора е празнувала рождения ден на Тодора, а камо ли интелектуална анкета тип "кога двете (имената не визират конкретни личности) имат имен ден" със сигурност ще събере парсата.
 
От: Най-новият ми проект

отстрани, където са месеците ще наслагам месеците заедно с датите и като се цъкне на датата ще излиза публикация с известните личности - интересни факти, снимка и тем подобни; и примерно може да добавя нещо интересно, което се е случило на тази дата.Мисля, че така ще е по-добре?
 
От: Най-новият ми проект

Добра инициатива. Дано успееш да я развиеш в правилната посока.

Успех :)
 
От: Най-новият ми проект

Ти май пускаш нови блогове през ден...
Според мен идеята ти е хубава, но не е за блог, защото в този вариант трудно би се развил още.
Също така поне срещу имената на хората пиши с какво се занимават и коя година са родени.
 
От: От: Най-новият ми проект

мислих го и това, но ще трябва да направя друг отделен блог.. :)
пич айде стига с тия блогове, земи прочети малко пхп и вземи да правиш истински сайтове ...
 
От: От: От: Най-новият ми проект

пич айде стига с тия блогове, земи прочети малко пхп и вземи да правиш истински сайтове ...

Подкрепям напълно.

Вложи част от времето си в php и няма да съжеляваш. Пък и тук има доста хора който биха ти помогнали, в случай че срещнеш проблеми.
 
От: Най-новият ми проект

Това е малко същото някой ако ви каже.
Айде стига с тоя Интернет, вземете почучете малко хуманитарни науки и направете нещо истинско за света.

Как ще се почуствате?
 
От: Най-новият ми проект

Това е малко същото някой ако ви каже.
Айде стига с тоя Интернет, вземете почучете малко хуманитарни науки и направете нещо истинско за света.

Как ще се почуствате?
различно е ...
на него всичките му проекти са на базата на блог, не предлага нищо ново, даже съдържанието му навсякъде е копирано от някъде другаде, основно wikipedia.
И това което му казваме е за негово добро
 

Горе