Най-печелившият български уебмастер или webmistress

BG-mnenia

New Member
Майтапът на страна, докато ние тук си чоплим сайтчетата, и се занимаваме с това кой трупа мнения и коя тема е детска или тъпа, една жена Ружа Игнатова(1980) превзема света!
 
Не, не съм доволен, нямам нужда от линкове на празен сайт, редактирай го и го изтрий.

Обаче си пич и купонджия.
 
Пич е, като пика клека..
иначе може да влезе спокойно в класацията за най-печелившите вебмастери :D
 

Има определено хора, на които можем да се възхищаваме, няколко за които се сещам
> създателя на Melissa ( Любомир Янчев )
> Светлин Наков ( заради софтуни.бг )
> Блинки, coolice ( не заради форума, а разнообразните начинания а и добре, че беше форума, иначе сигурно още щях да се чудя дали bux.to плаща хаха)
> създателя на вбокс7
(Богомил Павлов)
> създателя на ucha.se ( Дарин Маджаров )

Сигурно има и още, но не ги следя много вече.100 процента има и други, но с тези съм запознат. Също собственика на XS SOFTWARE, хората ръководещи TELERIK, от програмистите ме кефят няколко души, специално тоя пич ми е много забавен. Пък кой колко печели негова си работа, парите не са най-важното.

 
Последно редактирано:
Въпроса е тъп, по-скоро хора, които те вдъхновяват, това кой колко изкарва какво значение има? Боже...
 
Да, и важното е да може да коди :D:p:D:eek:
За мен да? Нали говорим за уебмастери? Все пак хората сме различни, аз имам интерес към програмирането, нормално да ме вдъхновяват хора, които са в тази област, не виждам нищо странно. Ако добавим и SEО хората мога да включа доста хора като Оги например, но е съвсем друга категория, за мен това е зачеркната линия, гледам към бъдещето.
 
Не те разбирам, ако искаш се дообоснови какво имаш впредвид? Споменах хората, които ме вдъхновяват, българи, занимаващи се с УЕБ/ иновации?
 
Не те разбирам, ако искаш се дообоснови какво имаш впредвид? Споменах хората, които ме вдъхновяват, българи, занимаващи се с УЕБ/ иновации?

Ще ме разбереш ако ти дам телефона му :D:p:cool:;)
 
хах как на кого - на най-големиОТ разбирач във форума на предприемач :D
Не го знеш кой е??


тоя "специалиста" див селски олигофрен, дет е в подписът ми ; )
 
Брато не аз, а потребителите на този форум имат проблеми с този комплексар. Освен това, през цялото време пишех на него, ти сам се буташ!
 

Горе