Най-после я преведоха и на български тая простотия

От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Здравейте приятели!

Верни на простотията и алчността си вървят напред и нагоре по парите на недочелите между редовете...
Вчера ми се обадиха от спедиторската фирма да ида да си получа пакетчето...

Еееееее, дали ще броя 67 лева??? Тази сума може да се изгладува, ама защо да се пълни някаква пирамидална простотия!?! :cry:

Това за сигнала към полицията си го мислих, докато писах първия постинг... Та ето и телефона на "дамата", която се САМОСПОНСОРИРА от алчното безхаберие на "фейсбукари" и всякакви подобни: (02) 421 11 02
:beer: :twisted:
 
Последно редактирано:
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

(02) 421 11 02
:beer: :twisted: 8)
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Вярно е, че докато има балъци ще има и тарикати, както по-горе се писа, но българина освен, че голяма част е онлайн неграмотен е и доста беден. Именно бедните хора, намиращи се в безизходица ще се вържат. А тия тарикати най-малкото, което заслужават е един бой за глупостите, които продават.
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Хха прочети общите условия ТУК : http://www.onlinesalarysolution.com/bg2/logodisclaimers :Д и няма никой в къщи поне да ги бяха написали на английски или китайски :Д
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Ми, то ако има някой на "втория етаж" на усерските позиции ще му светне от картинката: :shock: :lol:Ха-хааа-ха.jpg
 
От: Re: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Ми - от балъците се множат вноските от по 67 лева, без да е известно предварително с какво ще "се занимаваш" та да трупаш по над 1500 зелени каймета, докато (ако) сменяш памперси...
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Като казахте "изгладувам", ако тези измамници си бяха направили труда да се поинтересуват колко пари е готова масата да "изгладува", печалбите щяха да са умопомрачителни. Като пример ще дам една фирма от преди 10 години, които изискваха само 10лв (с пощенски запис май беше) "и започваш да печелиш". Ето така се прави ! :)
Успех на забогателите :)
 
Re: От: Re: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Ми - от балъците се множат вноските от по 67 лева, без да е известно предварително с какво ще "се занимаваш" та да трупаш по над 1500 зелени каймета, докато (ако) сменяш памперси...

Това е ясно. Аз питам дали някой знае какви начини за "печалба" се съдържат в тези наръчници, които се продават за 67 лева. Стана ми интересно с какви глупости пращат будалите в 9-та глуха.
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Боже, Боже, не мога да повярвам!! Нима пораснахте дотам, че да ви е жал за хората, които биват измамени от такива кретени?? Нима стигнахте до това ниво на благородство и самосъзнание?? Е, вече имам още по-голяма надежда за бъдещето!! ЩЕ СЕ ОПРАВИМ!! Нас друг път не ни чака :lol:
Някой поръчал ли е съответния "скам" , за да каже какво точно представлява той?
Я се замислете колко пъти сте купували електронна книга на цена от 3 до 30$ и като я прочетете вътре ви приказват за това, колко възможности ви предлага craigslist?? Или тая същата книга да е пълна с диви правописни грешки (демек е писана от някой грамотен тип) и прилича повече на spun контент, отколкото на книга??

Много неща тепърва навлизат тука - има един пакет за CPA маркетинг, който също се продава за 60 лева. Един приятел си го е взел и аз чисто му казах, че се е преебал. Но това опира до знание. Ако не знаеш нещо и нямаш познати и приятели, дето могат да ти дадат съвет, тогава си плащаш :) А пък и курса не беше никак лош, дето го е купил. Само дето е готова работа, някой го е субнал и го продава по 60 кинта. Това нещо, ако има авторски права, тоя дето го е субнал и го продава ще го разчекнат...

Пак ви питам - някой купил ли е въпросния "скам" , за да потвърди, че е скам? Фалшиви поръчки всеки може да прави, лесно е :) Не е готино обаче. Пуснахте някакъв секс телефон тука и всичко е решено? Скам - това реши мешерето! Системата работи за едни и не работи за други - винаги е било така. Колко хора има, дето не са изкарали пари от интернет и до ден днешен си разправят "пари от интернет? това са пълни глупости!" .

Верно ли вече ви е грижа, за хората, които ги мамят...?
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Добре де, въпросче, не точно по темата, но мисля, че си струва да се зададе.
Къде точно е проблема да се направи една книжка, където са описани всички РЕАЛНИ начини за изкарване на пари от интернет - Dropshiping, Affiliate, писане на съдържание, преводи и съвети как и от къде да се започне. И това примерно да се пусне на някаква по-символична цена от примерно 10-15лв, като се представи пак по един подобен "гръмък" начин тип "Как да печелите от интернет?" (е, естествено без подобни истории с фалшиви профили и прочие, но все пак да привлече вниманието на обикновения потребител). Би ли имало успех едно подобно начинание?
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Аз лично разглеждах този диск. Майката на гаджето ми си е поръчала диска от някакъв сайт, мисля че се казваше onlinesalarysolutions. С две думи прецакала се е жената, но откъде да се сети мен да ме попита дали си заслужава да даде 67лв.... Диска всъщност не е спам - има най-различни теми с обяснения на супер просташки език за афилиейт маркетинга, МЛМ, дропшипинг, техники на продажбите и т.н. Проблема е, че е толкова просто обяснено, че дори първокласник ще схване всичко - тоест няма абсолютно никаква полза от този диск. Темите са направени като видеа - мисля че бяха около 14 различни и си ги пускаш филмчетатата да си ги гледаш. Дължината на един видеоклип е около 20 минути... Ами какво ли обяснявам - отново казвам - НИЩО ПОЛЕЗНО НЯМА В ТОЗИ ДИСК!

П.П. Опитах да се свържа с продавача за да върнем продукта, но на мястото на телефонния номер в товарителницата беше изписано имейл, а на мястото на име на подател - някакво име на фирма, но без ЕООД или ООД накрая. Куриерската фирма, с която беше доставена продукта не е известна - дори не си спомням името. Доставили са пратката с личен автомобил, а не с фирмен! Свързах се с тях, но и те не знаеха повече за подателя от мен. Извиниха се, че е станало недоразумение, че изпращача е посочил имейл в полето за телефон.

Боже, Боже, не мога да повярвам!! Нима пораснахте дотам, че да ви е жал за хората, които биват измамени от такива кретени?? Нима стигнахте до това ниво на благородство и самосъзнание?? Е, вече имам още по-голяма надежда за бъдещето!! ЩЕ СЕ ОПРАВИМ!! Нас друг път не ни чака :lol:
Някой поръчал ли е съответния "скам" , за да каже какво точно представлява той?
Я се замислете колко пъти сте купували електронна книга на цена от 3 до 30$ и като я прочетете вътре ви приказват за това, колко възможности ви предлага craigslist?? Или тая същата книга да е пълна с диви правописни грешки (демек е писана от някой грамотен тип) и прилича повече на spun контент, отколкото на книга??

Много неща тепърва навлизат тука - има един пакет за CPA маркетинг, който също се продава за 60 лева. Един приятел си го е взел и аз чисто му казах, че се е преебал. Но това опира до знание. Ако не знаеш нещо и нямаш познати и приятели, дето могат да ти дадат съвет, тогава си плащаш :) А пък и курса не беше никак лош, дето го е купил. Само дето е готова работа, някой го е субнал и го продава по 60 кинта. Това нещо, ако има авторски права, тоя дето го е субнал и го продава ще го разчекнат...

Пак ви питам - някой купил ли е въпросния "скам" , за да потвърди, че е скам? Фалшиви поръчки всеки може да прави, лесно е :) Не е готино обаче. Пуснахте някакъв секс телефон тука и всичко е решено? Скам - това реши мешерето! Системата работи за едни и не работи за други - винаги е било така. Колко хора има, дето не са изкарали пари от интернет и до ден днешен си разправят "пари от интернет? това са пълни глупости!" .

Верно ли вече ви е грижа, за хората, които ги мамят...?
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Пуснете им всички по една фалшива поръчка и така ще загубят по някой друг лев.
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Така... От часовника разбираме следното :
За 67 лева получаваш диск с видеа, в които ти е обяснено как да станеш афилейт маркетър и да си "уволниш" шефа (за което говорят всички американци). Всичко това е обяснено по такъв ТЪП начин, че и първокласник да го разбере! Но в крайна сметка продукта не струва...
Всяка информация си има цена. Кажи, че 67 лева е висока цена , доста завишена, но не казвай, че не струва нищо :) Ако идеш в WSO секцията е пълно с такива лайна на подобни цени. След 2 седмици ги има по wso-download сайтовете и блекхет форумите. Т.е ако не ти се дават пари, можеш да си намериш всичко безплатно :) Но не се знае колко outdated ще е информацията. И още нещо - тук не става дума просто да споделиш информация с някой, а да му отвориш очите за нещо ново :)
Не защитавам измамниците, напротив - презирам ги! И винаги съм се ядосвал на хора, които изкарват пари на гърба на другите. Но я се замислете малко... Wordpress, spun articles, backlinks, безплатни темплейти и краден дизайн... На практика всички ние използваме нечий труд, за да изкарваме пари. Просто нещата и техниките, които ползваме са общоприети и на тях се гледа по различен начин. Също като прекупвачите на домати - взимат ги от баби и дядовци на 30 ст., отиват в София и ги продават на 1.80.
Жалка картинка :) Ако не искате ваши познати да се прецакат, просто споделяйте повече, с какво се занимавате :)
Успех на всички ;)
 
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия

Здравейте отново!

Днес продължава зарибяването на балъци със "зашемЪдяващото" предложение, но с нова картинка...

Измама.jpg

Я спечеУих, спечеУете и вие!

Честито на "спечеУИУИте"!!!

:cry:
 
Последно редактирано:
От: Най-после я преведоха и на български тая простотия


Програмата, с която е правил(а) банера, явно не е имала кирилица и вместо "д" е слагал(а) триъгълници :D
 

Горе