Най-смешният спам, който някога съм получавал

redrum

Well-Known Member
Извинявайте, че пускам нова тема, но преди малко един олигофрен ме срази с изобретателността си :D Ще пусна краткия си разговор с него, за да се позабавлявате всички :lol:

Вие сте слабаци
[17:57:37] Ито: НС1 са много по добри
[17:57:52] Ито: имат и CPanel
[17:58:09] Ито: по евтини пакети, които са с по-добри параметри
[17:58:27] Ито: ако им станете реселър, ще имате по голям шанс
[17:58:33 | Edited 17:58:34] Ито: :x
[17:58:47] Ито: какво повече да иска един потребител
[17:59:00] Ито: даже и суперхостинг са по - добри от вас
[17:59:07] Ито: *Дизайна на сайта ви е ужасен
[18:00:51] Ито: Ето ви данни за контакт, с някои по добър
[18:01:34] Ито: човека работи със ABC Design & Communication и със Сириус Дизайн
Изпраща ми контакт на човек с име Георги Николаев (17 годишен) и скайп sinnersfear, но после се отказва и го отказва.

излагате се
[18:01:56] Ито: никога не бих станал ваш клиент
[18:02:45] Ито: ако не ви харесва дизайнера можете да се свържете с Добрин Тотев
[18:03:12] Ито: даже той ще ви направи нещо в пъти по красиво от текущия ви в момента
След като му написах, че е неграмотен и не може да членува правилно и съответно не искам да ми дава каквито и да е непоискани съвети, той ми отговори следното нещо:

съжалявам, за непълния член, но това все пак е чат, а аз н пиша цели изречения наведнъж
[19:04:24] Ито: и все пак аз съм мрежов администратор
[19:04:32] Ито: и програмист
[19:04:57] Ито: и не мисля, че можете да спорите от истинската гледна точка на нещата
[19:05:13] Ито: малкия биснес в България е много зле
[19:05:22] Ито: нямам идея как може да му е помогне
[19:05:38] Ито: освен както е практиката във щатите
[19:05:39] Ито: т.е.
[19:06:00] Ито: преди достигане на някакви печалби, там не налагат никакви данъци
[19:06:12] Ито: надявам се да го наложат и тук скоро
:oops::oops::oops::oops: :lol::lol:
Скайпът на този дебил е iln100.
 
Последно редактирано:
От: Най-смешният спам, който някога съм получавал

Не смятам, че е дебил, но е много нагъл.
 
От: Най-смешният спам, който някога съм получавал

Не трябва да те учудва за правопис и граматика. Като чета и гледам какво е образованието в България в момента, ще трябва да отбелязваш някои, ако е грамотен, а не обратното.
 
От: Най-смешният спам, който някога съм получавал

Е как, дори Суперхостинг са по-добри от моята фирма. Не, това не мога да го понеса:lol::lol::lol:
 
От: Най-смешният спам, който някога съм получавал

Прясно продължение. Току що ми се с включи въпросният дизайнер и почна да се прави на луд. Пуснах му разговор с приятеля му и ми пише следното:
[22:41:51] Георги Николаев: помогнах му с дизайна на 1 сайт , и сега си мисли че ми е задължен
[22:41:54] Георги Николаев: извинявай..
[22:41:57] DH Web Hosting / Services: няма нищо
[22:41:59] DH Web Hosting / Services: трия те
[22:42:04] Георги Николаев: иначе
[22:42:10] Георги Николаев: е вярно че може да се поработи по
[22:42:12] Георги Николаев: дизайна

Опитах се да бъда дипломатичен и да го разкарам, като му казах, че съм ги пуснал тук, да ги знаят хората какви са предприемачи. Последваха псувни и закани и за финал тази епична реплика:

[22:45:06] Георги Николаев: изчезвай нещастник, ако смяташ че някога ще конкурирате superhosting си ебаси фантазьора
хаха :lol::lol::lol::lol: Ебаси забавните спамъри :oops::oops:
 
От: Най-смешният спам, който някога съм получавал

Я дай някакви други драми да четем ;)
 
От: Най-смешният спам, който някога съм получавал

Няма, свърши се. Бързо се отказват :(:evil:
 
От: Най-смешният спам, който някога съм получавал

Emi kriza e, horata stawat izobretatelni ;) Az syshto sym poluchawala podobni predlojeniq ot konkurenti. Nqma kakwo da se chudite, just business
 

Горе