Най странни спам коментари получавани някога

ThinkFast

New Member
Понякога се чудя не им ли омръзва на тези ботове все едно и също да слагат навсякъде?! Трябва малко иновации да се вкарат в спамването, иначе омръзва. Аз вече като видя коментари в някой блог и знам какво пише още преди да съм ги чел.

Днеска си умрях да се смея на това:
Would it be ok if I borrowed a bit of your template design for my own website? I always ask first! Let me know!
:lol:

Сега таман гледам че преди ден-два съм имал подобен коментар:
Would it be ok if I borrowed a bit of your style.css for my own website? I would appreciate it! Let me know!

А, да как мога да забравя и бостънския бакшиш: :lol:
Wow Great Blog!
I am a Boston Cab driver and I was doing a search for the keyword Boston Taxi when I found it. I must say I revere the principals and ideals you have outlined here and look forward to coming back and reading more.
Thank you so much!
 
От: Най странни спам коментари получавани някога

Hey I thought i had seen this site before... This guy made a exact copy of your site. Or maybe this is also your site? xttp://vvv.autotraffic-avalanche.0rg - Преди малко го получих и се зачетох по някакво чудо. Попринцип на траш-блоговете одобрявам всичко, защото ме мързи да следя, пък на акисмет нямам много доверие.
 
От: Най странни спам коментари получавани някога

Тея, които спамят с коментар, но не оставят линк
It’s really a nice and helpful piece of information. I’m glad that you shared this helpful info with us. Please keep us informed like this. Thanks for sharing.
на видео блог. Забравят ли да сложат линка си в тула който ползват нз, ама .. :D
 
От: Най странни спам коментари получавани някога

Тея, които спамят с коментар, но не оставят линк

на видео блог. Забравят ли да сложат линка си в тула който ползват нз, ама .. :D

По-скоро първо проверяват дали коментарът ще мине модераторска проверка и колко от пуснатите хиляди реално ще се задържат по-блоговете, за да се направи база за по-нататъшно добавяне и да не се губи излишно време.
 
От: Най странни спам коментари получавани някога

Да , PY е прав, прави се първо бласт без URL с цел да се провери къде са autoapprove коментарите, после се пристъпва към спама.
 

Горе