Намерил сам перфектен домайн за диет пиллс да го зимам ли ?

Хехехе да не би да е от интерешънъл домейните на GoDaddy? Ако искаш го вземи аз имам един такъв и за сега добре се справя отностно СЕОто.
 
Няма значение ако смяташ, че ще може да изкараш нещо го вземи. Както съм казвал и преди според мен не е жавен tld , а името на домейна и съдържание на сайта.
 
Неможеш да си купиш домейн, който е регистриран освен ако собственика не го продава. Най-често регистрираме нови домейни в GoDaddy, a търг за домейни има на sedo.com . Също така има и форуми за продажба на домейни.
 
това ,че ти го дава свободен не е 100% гарантирано .Най-вероятно като се опиташ да го регнеш ще ти земат пари и после ще ти кажат регни си друго име това е заето ,но опитай
 
ilianskim каза:
това ,че ти го дава свободен не е 100% гарантирано .Най-вероятно като се опиташ да го регнеш ще ти земат пари и после ще ти кажат регни си друго име това е заето ,но опитай

Ако сте решили да регнете апетитен домейн през някой БГ регистратор, дето си играе на хостинг фирма, е твърде вероятно това да се случи :eek:
Затова, според мен, е най-добре да се използват реномирани фирми с име в бранша - Godaddy, DomainRightNow и т.н. :p
 
това с хостинг имената ми се е случвало с 2 реномирани фирми за хостинг , не български и с една българска .Така ,че да не плюем бг фирмите .
 

Горе