Предлагам: Намиране на клиенти

tank4o

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
До момента съм работил като счетоводител над 10 години, но се реших да започна да работя за себе си.
Накратко с какво мога да бъда полезен:
Проверка, коригиране и изготвяне на ДДС.
Подготовка за месечно приключване.
Изготвяне на ОПР и баланс.
Комуникация при нужда с контрагенти.
Изготвяне на платежни нареждания към държавния бюджет за осигуровки и данъци.
Изготвяне на граждански и трудови договори.
Подаване на декларация образец Д1 и Д6
Изготвяне на документи свързани с персонала.

Ще се радвам да бъда полезен на някой!

При въпроси:
Телефон: 0883 307048
Имейл: [email protected]

П.С. ако съм объркал мястото за публикуване, нека модератор да го премести в подходяща тема.
Моля да бъда извинен.
 
Само по форуми и без детайлна разбивка на услугите + срокове и цени, трудно ще стане и най-вероятно ще съжалиш, че си напуснал кантората. Всичките ти СОЛО-колеги са допълнително подплатени с онлайн присъствие - презентативни сайтове + социални профили. Ето виж в този малък сайт колко твои колеги излизат със собствени сайтове презентиращи счетоводни услуги. Представи си сега, реално каква им е бройката.. ;)
 
Последно редактирано:
Както и да е.
 
Последно редактирано:
Друга е идеята, тия дето добавят редовно - знаят. Гошо е загубена кауза, която НИКОГА по никакъв начин не съм гонил, има "сикрет" смисъл ;)
 
Последно редактирано:
Да.
 
Последно редактирано:
Идеята е, че в този малък сайт ще намериш повече уникални български домейна, отколкото в огромният индекс на Гошо. В гошо за да изкараш "едиколко си" уникални домейна, ще ровиш 2 часа, защото каквото и да търсиш, реално първите 20 страници е един огромен дублаж.. може да видиш един и същи сайт поне 50 пъти, нищо, че индексира какви ли не страници от него. Само като малък пример, иначе темата е дълга и сложна, сам знаеш :)
 
Последно редактирано:
като за счетоводител изглежда досега си си бил пъхнал главата в бумагите и не си гледал как се рекламират останалите твой колеги. Най добрия вариант за популяризация на твоите услуги е една видеопрезентация и да присъстваш всеки ден в ютуб. И идея си нямаш как го правят хората ! За мен поне най добрия вариант за да привлечеш клиенти е както прави Агрия! Учи се от тях със счетоводство за несчетоводители! Откакто присъстват с видеата си в ютуб клиентите им се увеличиха право пропорционално нагоре!



 
Абе, немаш угодия ти :) Първо за vps се хвана, после уиде да рови в кода (това съм го правил преди 12г. батка) Сега па за анчори се хващаш... Обаче пиле шарено, друг е смисъла, който не се знае защо ти убягва. Идеята е, че в този малък сайт ще намериш повече уникални български домейна (на една ръка, по твоя така наречен анчор), отколкото в огромният индекс на Гошо. В гошо за да изкараш "едиколко си" уникални домейна (работещи) ще ровиш 2 часа и много възжможно в крайна сметка - нищо няма да намериш ахаха Може да опитваш цяла нощ ;) Т.е в случая говорим за полезност, не мерене на пишки, схващаш ли го това 😆
Реално, дадох му най-добрия пример, и друг път съм го правил (Блинки знае) Дай, ти кажи къде да му пусна един анчор...

Сега махам моя анчо банчо, щото явно злобееш нещо.

Куха лейка си бате, никаква полза от теб в нета, ама грам. Само вадиш една голяма уста и зяеш. Хванал и за гушата тоя форум и давиш, само и само да си осигуриш някаква работа, въпреки, че дръто магаре, живееш с вашите още, нямаш една стинка разход, щото и жена ти (а и тя при тях) изкарва повече от теб. Сори брат, не си пъхай задължително гегата навсякъде

Нищо не ми пречи, питам само.

Тука много интересни хора, обаче :) Зачекнеш някой по основната тема на форума (демек SEO), казват ти: мълчи и остави тая работа на разбиращите. Или "отиди на конференцията да ти обяснят!" :)

Питаш някой за портфолио, той те пита "за какво ти е??"

Питаш нещо друго - казват "пиши ми на лично" :)

Пародия на форум е това.

ПП: това побелялото отдолу няма да го коментирам сега, ама се радвам че поне за жена ми имаш високо мнение :D
 
абре какво стаа. аз ли пропускам нещо..... ?!
Виж файлът 30368
блокирал си contra и за това не му виждаш постовете които са между тези на Websheet. Разблокирай го и ще видиш. Така и аз съм блокирал около 10 фашиста тук и не им чета глупостите
 
абре какво стаа. аз ли пропускам нещо..... ?!
Виж файлът 30368
хахаха. При мен е същото. Като игнорирам безполезните идиоти във форума и някои теми изглеждат по този начин.
Така разбираш колко добре действа игнора!
 
блокирал си contra и за това не му виждаш постовете които са между тези на Websheet. Разблокирай го и ще видиш. Така и аз съм блокирал около 10 фашиста тук и не им чета глупостите
хахаха смятай. Преди даваше че има съдържание на блокиран да го прегледам. Ама нищо, така е по-добре :D :D :D
 
Забавно :)

На единият от 2-мата дето са ме игнорнали преди време му обясних че не му е работа да предлага услуги в сфера, от която има само бегла идея.

По адрес на другия изразих съмнение по отношение на интелектуалните способности - момчето едно малко по-сложно изречение не може да сглоби (коги реши да се напъне да изглежда умно).

Кой кой е лесно се разбира :)
 
Бягай, сео никога не съм правил на личните ми сайтове, НИКОГАШ, еле па на директории. Малко е безмислено, щото каквото и да правиш Гошката никога няма да те обича, не и за под 1К на ден, минимум 😆
 
Последно редактирано:
Ма как ше прайш СЕО - ти си над тия работи :)
За пейзаните е сеото.

Темата отишла във фрийланс, за триене са повечето постове.
 
В случая наистина няма никакъв смисъл от селото.. по-добре е да се адаптираш към директните натуралисти ;)
 
Последно редактирано:
като за счетоводител изглежда досега си си бил пъхнал главата в бумагите и не си гледал как се рекламират останалите твой колеги. Най добрия вариант за популяризация на твоите услуги е една видеопрезентация и да присъстваш всеки ден в ютуб. И идея си нямаш как го правят хората ! За мен поне най добрия вариант за да привлечеш клиенти е както прави Агрия! Учи се от тях със счетоводство за несчетоводители! Откакто присъстват с видеата си в ютуб клиентите им се увеличиха право пропорционално нагоре!




Не твърдя, че съм мастър в рекламите, претендирам за това, че имам опит със счетоводните услуги.
Да, няма да обера всички, които си търсят счетоводител, не ми е и това идеята.
 
schetovodstvo.biz е свободен за регистрация и срещу 10 лева на година става за сайт тип визитка
 

Горе