Наново индексиране.

danko6

Well-Known Member
Имам един сайт на който искам да му променя някой неща по статиите.
Какво да направя че google съответно да индексира статиите отново със съответните промени и като промените са предимно в полза за статиите, по отношение на onpage seo-то,новото индексиране ще доведе ли съответно и до ново класиране на статиите (очаквам да е по добро).

Малко шантаво си зададох въпроса,но дано все пак някой да разбере какво питам :D
Благодаря предварително.
 
От: Наново индексиране.

Нищо не правиш като мине бота ще си ги преиндексира. Възможно е да доведе и до по-добро класиране ама не е гаранция. Аз бях правил подобни промени имаше малък ефект. :)
 
От: Наново индексиране.

Малко съм се престарал там със статиите като съм праскал по 2 болда на ключовата дума,по 2 линка в статия един към wikipedia и един линк сочещ към самата си стая отново на ключовите думи пък и един път ключовата дума съм я бил италик и подчертана даже.
Та съм се престарал тука малко и искам малко да пооправя нещата,че сега се сетих за тоя сайт пък се и чудя защо не се класира нищо като го погледнах той на нищо :D :D

Благодаря ти gangster.
 
От: Наново индексиране.

Ама да знаеш, че Г нещо е станал като албански реотан и бавно загрява - бая го почаках 2 седмици и нещо да ги преиндексира. :D

И по няколко нови изречения добавих тук там из статиите да види гадината, че има нещо ново уж. :)
 

Горе