Направата на 100 Уеб 2.0 Акаунта+Е-мейл 5$

soulravager

Active Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Здравейте предлагам следната услуга.
Давате ми Име + Фамилия с който да са регистрирани може да са фалшиви.
Правя акаунтите за около 30-40 минутки и ви ги давам, за ваше улеснения ще бъдат с еднакви username и парола. Ще ви направя и нов е-мейл и ще потвърдя всичките акаунти за да не трябва да потвърждавате 70-80 писма ръчно.
Ще получите акаунти за :
Социални Мрежи(wikispaces, wordpress,wetpaint,hub pages,zimbo etc)
Социални Буукмаркинг мрежи(JumpTags,Propeler, Delicious,Stumble Upon и други)
RSS Сайтове (RSS Mountaing , Rssfeed etc)
Видео Сайтове - 12 сайта
Артикъл Директории (Ezine etc)

Надявам се ще останете доволни, ако тръгнете вие да ги правите ще ви отнеме поне 1.5-2 часа и много труд :)

1 Безплатно Review Copy за някой с повече от 150 поста !

Връзки:
Скайп - frostfiree
ЛС
 
Последно редактирано:
доволен клиент :)
15 мин. бяха готови акаунтите :)
за 5$ си е направо безпари :)
 
От: Направата на 100 Уеб 2.0 Акаунта+Е-мейл 5$

@ddmarto

Имаш печатна грешка в аватара. Думата worLd се пише с L между r и d.

Иначе текстът е добър ;)

I want to change the world but they wont give me the source code.

@soulravager

За да е пълна услугата е добра идея да предлагаш и съдържание за тези акаунти. Който е склонен да дава пари за акаунти ще е склонен (в повечето случаи) да даде и за съдържание. Иначе за какво му са празни акаунти? Сам ли ще ги пълни? Ако искаше да ги пълни сам щеше и сам да ги направи...
 
От: Направата на 100 Уеб 2.0 Акаунта+Е-мейл 5$

@ddmarto

Имаш печатна грешка в аватара. Думата worLd се пише с L между r и d.

Иначе текстът е добър ;)



@soulravager

За да е пълна услугата е добра идея да предлагаш и съдържание за тези акаунти. Който е склонен да дава пари за акаунти ще е склонен (в повечето случаи) да даде и за съдържание. Иначе за какво му са празни акаунти? Сам ли ще ги пълни? Ако искаше да ги пълни сам щеше и сам да ги направи...


Аз предлагам бласт със такив вид акаунти , това са буукмаркинг акаунти , social networks, RSS feed и такива.
Ако ти тръгнеш да правиш 100 акаунта и после да ги потвърдиш е-меилите ще ти отнеме поне 2 часа.
Ако искаше да ги пълни нямаше да ги направи освен ако се цигани и иска да бъхта 3 часа за 5$ :)



icon1.gif
От: Направата на 100 Уеб 2.0 Акаунта+Е-мейл 5$


Добре и това с каква цел може да се ползва ?


Същата цел за която и аз я ползвам , Публикуване на статии , буукмаркване etc.


Иначе 100 акаунта + Буукмарквания и всичките тея работи + публикувания ги предлагам за 20$ :)
 

Горе